Ugrás a kommentre

Solo DVD/BD kiadás


Ody Mandrell

Solo videó megjelenés.   

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?



Ajánlott hozzászólás

https://hu.ign.com/star-wars-anthology-2/42078/news/a-solo-iroja-szerint-igy-lehetne-folytatni-a-filmet

 

Így elnézve az adatokat még össze is jöhetne. Én nagyon örülnék neki sőt az nem kifejezés mert a Disney éra óta a legjobb SW film volt számomra eddig a Solo. Szóval hajrá! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Darabszámok. A többihez képest valóban szerény, de egy "bukott" filmhez képest remek. 

Meg kéne próbálkozni a Disny-nek 200+ (sőt inkább 100) milla alatti költségvetéssel és rendezőváltás nélküli storyes filmeket produkálni, elvégre nem nyüzsögnek bennük a 20 milllás gázsijú világsztárok... Akkor ez a 400 millás bevétel nem lenne rossz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Kijött a friss Blu-ray eladási adat (a DVD még nem). Most itt állunk: $39,511,530

Ami jó hír, hogy a Blu-ray eladás nőtt is. Az október 28-ával kezdődő héten 1,09 millió dollárt költöttek a "kék lemezre" az amerikaiak, a november negyedikével kezdődőn viszont 1,28 milliót. A DVD-vel együtt a forgalom november elején már valszeg súrolta a 40 milliót. Szokás szerint ez csak USA adat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ilyen sokáig még egy Star Wars film megvétele sem húzódott el nálam, hiszen egészen eddig a megjelenés napján minden epizódot megvettem, akár gyűjteménybe volt rendezve, akár önállóan jött ki. Sajnos a Solo: A Star Wars Story nálam is hányattatott sorsú lett, mert az ep1 óta ez az első SW, amit csak egyszer láttam moziban (na jó, a TCW-t is csak egyszer néztem meg, de most az élőszereplős filmekre gondolok :) ), és mivel éppen másra kellett a pénz (PS4-re :D ), ezért meg sem tudtam venni azonnal (illetve meg tudtam volna, ha Egerben nem szakad le a bakancsom talpa, és nem kell nagyon gyorsan egy új cipőt vennem - máskülönben túrázhattam volna zokniban -, amibe akkor már tisztességesen beleinvesztáltam).

De most már nincs egyéb, amire költeni kellett vagy akartam volna, szóval le is csaptam a Solóra. És, hogy különleges státusza megmaradjon, na meg mert jobban tetszett, a fémdobozos változatot vettem meg, így ez nem csak az első és eddig egyetlen fémdobozos Star Warsom, hanem az első és eddig egyetlen fémdobozos Blu-rayem is. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2018. 12. 12. - 22:10, Bomarr írta:

Kijött a friss Blu-ray eladási adat (a DVD még nem). Most itt állunk: $39,511,530

 

A karácsony kicsit besegített azóta: az Egyesült Államokban a DVD+Blu-ray eladások 52,513,039 dollárnál tartanak. Valszeg az USA-n kívül is hozott ennyit, tehát olyan 500 milliónál járhat a mozi + a home sales eladás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én is növeltem a Disney bevételét egy példány árával. Ma vettem át a csomagot. :)

Már régóta újra szerettem volna nézni a filmet, amit saját magamat is meglepő módon eddig egyetlenegyszer láttam, moziban. Kíváncsi vagyok, másodjára, itthon milyen élmény lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
16 perccel korábban, cyrano írta:

Köszönöm a válaszokat. Nincs mese, valahonnan meg kell vásárolnom.

Vedd meg a médiában 2000 forintért. Ajándék.

 

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_solo-egy-star-wars-történet-blu-ray-1269883.html

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 11. 28. - 18:58, Ody Mandrell írta:

Vedd meg a médiában 2000 forintért. Ajándék.

 

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_solo-egy-star-wars-történet-blu-ray-1269883.html

 

 

Köszi! Megrendeltem. A héten itt is lesz.

Láttam steel box Zsivány Egyest 20 ezer forintért! :shocked: Hihetetlen árak vannak. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel kivettem a posta boxból a küldeményt. Volt annyi időm, hogy gyorsan lecsekkoljam, hogy ez a lemez jól működik-e. 

A PC blu-ray fel sem ismerte. Itt már elkezdett rángatózni a szemöldököm, ami csak folytatódott, amikor a Prometheus BR-t akartam elindítani rajta. Szóval, a pc-s br-em nagy valószínűséggel kuka. 

Következett az asztali lejátszó. A Prometheus gyönyörűen futott. Lemez ki, Solo be. Ugyan az az effekt, mint a steelboxos verzióval. Háttérkép betölt, menü meg nem. Pöttyet ideges lettem: másfél percig szóismétlés nélkül szidtam a modern kori technológiát. 

Aztán eszembe jutott valami: utp kábelen kapott internetet, nyomtam egy szoftver frissítést. Fel is frissítette magát, aztán csodák csodája, egyből lejátszotta a filmet. Már végeztem vele, délután irok róla pár sort. 

 

Szóval, simán megspóroltam volna magamnak 5000 forintot, illetve a reggeli idegbajt, ha egyből frissítettem volna az asztali lejátszót. Talán így is történt volna, ha a pc-s br nem szívat meg. Persze, lehet, hogy annak a meghajtó szoftverét is frissíteni kellene, de emlékeim szerint úgy egy évvel ezelőtt lejátszotta. Este teszek vele egy próbát. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van az úgy, hogy nem gondolunk mindenre ilyen esetben. :) 

Én a vadi új laptopommal jártam hasonló módon tavasszal, amikor nem tudtam kitenni a képernyőjét a tévére HDMI kábellel. Mivel azzal a kábellel a régi laptop működött, egyből rohantam vissza a szervízbe, hogy rossz az új lapot, de ott meg kipróbálták, egy új HDMI kábellel tökéletesen ment minden. Csak egy új HDMI kábel kellett. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, cyrano írta:

Reggel kivettem a posta boxból a küldeményt. Volt annyi időm, hogy gyorsan lecsekkoljam, hogy ez a lemez jól működik-e. 

A PC blu-ray fel sem ismerte. Itt már elkezdett rángatózni a szemöldököm, ami csak folytatódott, amikor a Prometheus BR-t akartam elindítani rajta. Szóval, a pc-s br-em nagy valószínűséggel kuka. 

Következett az asztali lejátszó. A Prometheus gyönyörűen futott. Lemez ki, Solo be. Ugyan az az effekt, mint a steelboxos verzióval. Háttérkép betölt, menü meg nem. Pöttyet ideges lettem: másfél percig szóismétlés nélkül szidtam a modern kori technológiát. 

Aztán eszembe jutott valami: utp kábelen kapott internetet, nyomtam egy szoftver frissítést. Fel is frissítette magát, aztán csodák csodája, egyből lejátszotta a filmet. Már végeztem vele, délután irok róla pár sort. 

 

Szóval, simán megspóroltam volna magamnak 5000 forintot, illetve a reggeli idegbajt, ha egyből frissítettem volna az asztali lejátszót. Talán így is történt volna, ha a pc-s br nem szívat meg. Persze, lehet, hogy annak a meghajtó szoftverét is frissíteni kellene, de emlékeim szerint úgy egy évvel ezelőtt lejátszotta. Este teszek vele egy próbát. 

Tudom milyen bosszantó tud lenni az ilyesmi. Szerencsére működött végül. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.