Ugrás a kommentre

Solo DVD/BD kiadás


Ody Mandrell

Solo videó megjelenés.   

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?



Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom lesz. Mostmár szimplán optimista vagyok. Vegetálgat még ez a halottnak hitt magyar piac. Visszatértek a Paramount filmek is és a star wars- BD-k is szépen megjelentek nem is egyféle képpen, szerintem, jönni fog ez is, mindenhogy ahogy kell! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerüen nem értem hogy az interjú készitője miért nem tudta feltenni a magától adódó kérdést: hogy van az hogy minden más kiadónál zsákszámra jönnek a filmek, és sokszor rétegfilmekből is több Blu-ray kiadás jelenik meg itthon. Az Amerikában is megbukott és itthon is érdektelenségbe fulladt új Szárnyas fejvadászból öt különböző Blu-ray kiadás jött ki. Igazán elmagyarázhatta volna hogy ott mi történik és az miért éri meg, mert nem hiszem hogy a többi stúdió csak úgy égeti a pénzt itthon.

Eleve mi ez a mondat:

 

"Sajnos ez már csak egy álom a számunkra és sóvárogva nézzük a stúdióktól kapott anyagokat, hogy mi mindent lehetne csinálni, ha nem néhány száz ember tudná/akarná megfizetni a több tízezer forintos gyűjtői kiadványokat."

 

Hát én jómagam több mint száz darabos Blu-ray gyűjteménnyel a hátam mögött se adnék ki több tízezer forintot egyetlen gyűjtői kiadásra. Azokból adnak el néhány százat? Hát ez szuper, de ennek a vékony rétegnek tényleg nincs értelme lemezeket kiadni, de hát nem is ez a téma meg a nagy kérdés, hanem hogy mivan a sima egy lemezes Blu-ray kiadványokkal. Mert szerintem a Disney cimekből a többség azzal is bőven megelégedne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem, hogy akkor a többi kiadó ezek szerint csak jótékonykodik velünk, sőt a Pro Video is, amikor nem Disney filmekről van szó? Csak júliusban a Ready Player One és a Tomb Raider 3 és 4 különböző BD kiadásban fog jönni tőlük. Persze tudják, hogy bukás lesz ez a kiadás is, de szegény kis magyarok is hadd örüljenek, a pénz nem számít...

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFA BD is annyira rosszul mehetett, hogy a TLJ-ből már nagyobb volt a választék. Egyszer tényleg jó lenne már tiszta vizet önteni a pohárba mert ez a maszatolás elég gáz. 

 

Kíváncsi leszek a Solo-ból hány verzió jön. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.