Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Cassian hogy kikupálódott. :) Ez valamilyen küldetés lehet. Luthen mellett a fickónak ki villan a lázadó pilóták narancssárga overálja? :hmm: De lehet, hogy csak én látom bele.

Ő a Szövetség a stábba beépített titkos operatív tisztje, akinek feladata, hogy a lázadó propganda a lázadás eseményei hitelesen legyenek ábrázolva. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diego Luna és Adria Arjona az Andor 2. évad forgatásán. 

https://bespinbulletin.com/2023/02/diego-luna-and-adria-arjona-pictured-filming-star-wars-andor-season-2-at-the-barbican-estate-london/

 

Spoiler

img_7697.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Spoiler

Három évvel a yavini csata előtt halt meg, így elvileg simán szerepelhet még az Andor második évadában, ha érinti ezt megelőzően járnak ott. Érdekes kapcsolódási pont lenne, főleg, ha esetleg más szemszögből is megmutatnák a halálát. Aminek lehetne alapja, hiszen a merénylője Saw volt, aki kapcsolatban áll Andor mentorával, Raellel, aki nem riad vissza ilyen akcióktól. Érdekes lenne, ha kiderülne, hogy nem csak Saw-nak, de Andornak is valami köze lett volna Panaka halálához. Teszem azt, ő telepíti a bombát, ami végez vele.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@jedikatalina

 

Spoiler

A pletyka úgy szól, hogy forgatás helyszíne a Hever Castle, Kentben. Itt EPI-es Naboo jelenetet forgattak anno (amikor Qui-Gon és Obi-Wan kiszabadítja Amidalát), innen kombinált tovább a szerző. Amit te raktál be képet az nem tudom honnan van. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@jedikatalina

 

  Spoiler elrejtése

A pletyka úgy szól, hogy forgatás helyszíne a Hever Castle, Kentben. Itt EPI-es Naboo jelenetet forgattak anno (amikor Qui-Gon és Obi-Wan kiszabadítja Amidalát), innen kombinált tovább a szerző. 

Spoiler

Ja, igen, volt ilyen hír) Én a mai hírről gondoltam) Most kezdődtek forgotások Valenciában) Robert Emms (Lonni) is ott van) Meg Benjamin Bratt is) 

 

 

Szerkesztve: - jedikatalina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerkesztve: - jedikatalina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.