Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Köszi. Ez nekem kimaradt. Egy-két mondatban le tudnátok írni, hogy találkozott először Andor K-2SO-val ebben a füzetben?

Ha gondolod el tudod olvasni magyarul is:

https://swfantranslations.webnode.hu/kepregenyek/

Felkelés kora között megtalálod, One-Shot szóval kb 10 perc alatt letudod :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ugyanazt mondta, amit eddig is tudtunk

Nekem valamelyest újdonság volt ez a hir, mert én csak annyit tudtam, hogy valamikor jövőre érkezik.... 

Én jövő augusztus - szeptember környékére tippeltem, az új évadot. De örülök, hogy hamarabb érkezhet. :) 

 

Jó lenne, ha idén a karácsonyi szezonban lenne SW tartalom. És az Andor pont bele is illene! :D 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy jelenleg tudva van a színészeknek, hogy mikor is jönne a sorozat. Persze találgathatnak. Meg aztán jelenleg még az Acolyte sincs tisztázva, hogy a nyár melyik hónapjában fog jönni. Ha ehhez hozzávesszük, hogy még a Skeleton Crew is ott van, valamint kalkulálunk egy minimum 3 hónapot az élőszereplős sorozatok közé (ennyi legalább eltelik a SW sorozatok között), akkor ez a sorozat legjobb esetben jövő tavasszal érkezhet (pláne, hogy jelenleg jövőre csak az Andor a jelenlegi egyetlen élőszereplős sorozat, ami ismert).

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nem hiszem, hogy jelenleg tudva van a színészeknek, hogy mikor is jönne a sorozat. Persze találgathatnak. Meg aztán jelenleg még az Acolyte sincs tisztázva, hogy a nyár melyik hónapjában fog jönni. Ha ehhez hozzávesszük, hogy még a Skeleton Crew is ott van, valamint kalkulálunk egy minimum 3 hónapot az élőszereplős sorozatok közé (ennyi legalább eltelik a SW sorozatok között), akkor ez a sorozat legjobb esetben jövő tavasszal érkezhet (pláne, hogy jelenleg jövőre csak az Andor a jelenlegi egyetlen élőszereplős sorozat, ami ismert).

Megkerestem neked, nehogy az legyen, hogy kitalálok ilyeneket, és ezzel trollkodom....

(Nem szokásom)

 

https://esport1.hu/news/2024/02/27/filmek-es-sorozatok-az-andor-szinesze-elkotyogta-hogy-mikor-erkezhet-a-masodik-evad-tzeus

 

Örülnék neki, ha lenne valamilyen SW tartalom a karácsonyi ünnepek alatt is, szóval még lehet reménykedni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is feltételeztem, hogy trollkodnál. :)

 

Egyszerűen csak kijelentettem, hogy egy színész csak találgatni fog arról, hogy vajon a sorozata, amiben szerepel, mikor is fog érkezni. A sorozat premierjének tudója egyedül a Disney, de szerintem még ők is csak próbálják elhelyezni azt a maradék tartalmat, amit a streamingre szeretnének felrakni.

 

Amúgy meg ne aggódj, valószínűleg a Skeleton Crew által megkaphatod a karácsonyi ajándékodat. Arról a sorozatról sokan elfeledkeznek. Mondjuk nem is tudom miért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Tony Gilroy a sorozatról beszélt.

 

"Öt éve vagyok az „Andor”-ban. Befejeztük a második évadot. Nagyon jól szórakoztam az évek során, de nem tudom, csináltam-e valaha olyan fontosat, mint ez a 24 órás történet. Nem tudom, hogy ez csak azért van-e, mert a vállamon nyugszik minden. Még soha nem volt lehetőségem ekkora munkát végezni.”

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.