Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Jól néz ki, biztos megnézem. :D 

 

13 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Biggs jól összeszedte magát, jól néz ki :D 

Pedig nem gondoltam volna, hogy abból a zombi állapotból lesz visszaút. Syrilből kém lett? Olyan attitűdje van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"One way out." -skandálta a tömeg Diego Lunának és Tony Gilroynak. Felemelő a valós valóságban is.:love:

 

2023. 04. 08. - 10:24, Ody Mandrell írta:

Pedig nem gondoltam volna, hogy abból a zombi állapotból lesz visszaút. Syrilből kém lett? Olyan attitűdje van.

Biggsre alig ismertem rá, olyan bomba formában van. ;)

Syril szinte végig csak fülelt. Gyanús. Hagyta érvényesülni Dedrát :D

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már biztos vagyok benne hogy az Andor 2. évadának az előzetesének a végén a 2025-ös dátumot láttam a Celebration-on. Bár Gilroy tényleg azt nyilatkozta hogy megvannak jövő augusztusra ,de ez nem azt jelenti hogy azonnal be is mutatják. A 2025-ös számot tuti láttam, kristálytisztán emlékszem is rá, még mondtam is magamban hogy te jó isten hol van az még. Azért vagyok biztos ebben mert a többi trailernek(Acolyte, Ashoka, Skeleton Crew) a végén a Now Productions felirat volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Frenkie írta:

Most már biztos vagyok benne hogy az Andor 2. évadának az előzetesének a végén a 2025-ös dátumot láttam a Celebration-on. Bár Gilroy tényleg azt nyilatkozta hogy megvannak jövő augusztusra ,de ez nem azt jelenti hogy azonnal be is mutatják. A 2025-ös számot tuti láttam, kristálytisztán emlékszem is rá, még mondtam is magamban hogy te jó isten hol van az még. Azért vagyok biztos ebben mert a többi trailernek(Acolyte, Ashoka, Skeleton Crew) a végén a Now Productions felirat volt.

Nem bántásból Frenkie, de eddig az egész interneten te vagy egyetlen, aki ezt mondja :) szerintem rosszul emlékszel. Kizárt dolog, hogy senki másnak nem tűnt fel ez a helyszínen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem bántásból Frenkie, de eddig az egész interneten te vagy egyetlen, aki ezt mondja :) szerintem rosszul emlékszel. Kizárt dolog, hogy senki másnak nem tűnt fel ez a helyszínen.

 

Ez is lehetséges. Csak a számra emlékszem nagyon tisztán. Akkor viszont passz melyik trailer után láttam. Valamelyik sorozat 2025-ben jön.:D Pont tegnap magyarázta este barátoknak hogy nekem milyen jó a memóriám. Hát nem mindig.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Lehet, hogy látni fogjuk a D'qart még lázadó bázisként a második évadban? Ugyanis, ahol most forgatnak, a Greenham Airbase volt a forgatási helyszíne az ep7 D'qaron játszódó jeleneteinek.

https://www.newburytoday.co.uk/news/exclusive-is-star-wars-being-filmed-on-greenham-common-9310117/?fbclid=IwAR0ZtBS2E8ouWF52jMeDqP4Zpr41qh_ypcynxrNgLvL1otFM6pWUizx28pU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 12. 01. - 9:21, Ody Mandrell írta:

A sorozat showrunnere Stephen Schiff (The Americans) lesz. 

 

2018. 12. 01. - 11:17, Bomarr írta:

Hú ez nagyon-nagyon jó hír! A fickó sorozat-thrillerekben gyakorlatilag tán a legjobb aki létezik.

Azért Gilroy se volt rossz, nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.