Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Sajnos redditen szivárogtak dolgok a fináléból, és beléjük is futottam, talán olyanba is, amibe nem akartam. Mindenesetre, aki kíváncsi (elnézést, hogy kísértelek titeket :D )

 

Spoiler

- Andor és Melshi megszöknek a Narkináról, és egyelőre elválnak útjaik

- Maarva meghal, és a temetése lázadást fog Ferrixen szítani

- Lesz egy stáblista utáni jelenet, amiből kiderül, hogy mihez gyártották az alkatrészeket a börtönben

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney már tartott sajtóvetítést az évadzáróról, és NEM alkalmazott embargót, így csak óvatosan szörföljetek az SW-s neten, nehogy belefussatok bármi spoilerbe.

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 08. - 22:08, Ody Mandrell írta:

 

Azért még mindig várok egy olyan jelenetet ebben a sorozatban, ami legalább akkorát üt, mint a kantinos beszélgetés a Believer-ben. :) 

Várod még?

Újra kell néznem, valahogy nem emlékszem már, nekem semmi nem ütött akkorát, mint az Andorban nem egy beszélgetés. Lehet itt jobb az időzítés, jobban nyomkodja a gombjaimat. M

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 15. - 13:41, Dzséjt írta:

Lesem, hogy hol az új rész. Lesem... Lesem... lesem... Kezdek türelmetlen lenni, és aggódom. Hát ilyenkor már fent szokott lenni. Mi a pék történt? Lesem... Lesem... Aztán gyanút fogok, és megnézem a naptárat. Jaaaaa, hogy még csak kedd van... Hiába no, az elvonási tünetek. A függőnek kell az adagja.

black and white drugs GIF

Így jártam tegnap. Este későn esett le, hogy kedd van és szerdán, azaz maaa jön. :hb: 

Csatlakozom én is az AA klubhoz. Minden heti Andorunkat add meg nekünk ma. Így legyen. (Ámen, visszafelé nemá) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Végre itt a szerda és új Andor rész, de közben realizálod, hogy a következőre 2 évet kell várni :cry:

"Neeem... Van még más is... " Addig is. :)

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.