Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Alan azt mondta, hogy tavaly úgy állt elő a D23 -on, hogy közben nem is volt hivatalos, hogy benne lesz. Elmondta, hogy jelenleg, amit Tony kitalált történetet, abban K-2SO nem fog szerepet vállalni. Lehet később igen, de annyi bizonyos, hogy az első évadban nem látjuk a droidot.

 

I'm going to be in the show. It's just that the story that Tony [Gilroy] is telling doesn't involve K-2SO until later on...
I can't be too specific, but I can definitely say that I'm not going to be in the first season.

 

Tehát több évadosra tervezik a sorozatot. Hát akkor ennek a sorozatnak a premier nagyon fontos lesz.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az oldal az imdb-re hivatkozik. Viszont az imdb mint hirt nem hozta le hogy Lucas írna a sorozatba. Annyi történt, hogy az Andor sorozat imdb oldalán valaki berakta Lucast mint irót. Bár mi itt többször beszéltük, de az InsideTheMagic irkászai ezek szerint nem tudták, hogy az imdb nem hivatalos filmes oldal. A produkciók adatlapját átlagbélák írják és azoknál a sorozatoknál és filmeknél, amelyek még nincsenek bemutatva az adatlapok tele vannak találgatásokkal. Imdb-s adatlapok miatt rengeteg pletyka szállt már szárnyra. Star Wars berkekben is. Ez most egy újabb közülük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
16 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nem emlékszem hogy a castingban benne lett volna Mendelshon.

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Attól még feltűnhet egy részben.

Krennicet én maximum egy cameo szerepben tudom elképzelni. Lehet, hogy már felvettek vele 1-2 jelenetet, ugyanis ebben a hónapban kezdődik a Secret Invasion c. Marvel sorozat forgatása, amelyben ugye főszerepet játszik. :)

 

Amúgy érdekes egy helyszín, látszólag teljesen másfajta felépítéssel dolgoznak, mint a Mandin vagy a Boba Fetten. Itt a modern filmes eszközökkel készítik a részeket, ellenben a Mandi/BF kettősnél a Volume kerül előtérbe. Mivel november végén kezdtek neki, már 4-4,5 hónapja forgatnak, amely nem kis teljesítmény. Szerintem már kb. az évad felén túllehetnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintem igen. :D

 

Amúgy Essex-ben forgatnak, ott van egy elhagyatott gyári létesítmény, a képekből ítélve nekem még az is megfordult a fejemben, hogy visszatérünk a Koréliára. Elvileg akik készítették a képeket, hasonló siklót láttak, mint a Soloban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Elvileg akik készítették a képeket, hasonló siklót láttak, mint a Soloban.

Itt van róla kép. 

 

https://www.instagram.com/p/CN7qMJEMP_s/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

a képekből ítélve nekem még az is megfordult a fejemben, hogy visszatérünk a Koréliára. Elvileg akik készítették a képeket, hasonló siklót láttak, mint a Soloban.

Szerintem abból, hogy láttak egy hasonló siklót, még nem következik az, hogy a helyszín is ugyanaz. Rengeteg olyan sikló van, ami több bolygón is előfordult, és nem csak hasonlóak, hanem ugyanaz a típus. Hogy mást ne mondjak, Owenék V-35-ösét elég sűrűn láthattuk a Lothalon, de naboo-i Flash speedert is láthattunk már az Atollonon is.

 

14 órával ezelőtt, Adrián írta:

Hát ez a hajó nagyvonalakban hasonlít egy C-ROC Gozanti orrára, de tényleg csak nagyvonalakban. Ezekből lehetett látni néhányat az égen jönni-menni a filmben. De szerintem ezen a képen nem C-ROC van, mert az közleről így néz ki:

Merchant_One.png

 

 

Viszont a jobb oldalon, az a fehér henger egyértelműen egy Y-szárnyú hajtóműve. Az ismeretlen hajó(?) vörös festése meg azt sugallja, hogy valami köztársasági/lázadó cucc lehet.

 

SZERK.: Amúgy talán erre a hajóra jobban hasonlít, az E-50 Landseerre. 

https://starwars.fandom.com/wiki/E-50_Landseer

Nem biztos, hogy ez az, de ezt speciel használta a Lázadás, és szerencsére manapság már nem áll távol a filmektl és sorozatoktól, hogy átvegyenek dolgokat játékokból.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.