Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Az este több mindent bejelentettek:

 

- Amellett, hogy Denise Gough és Genevieve O'Reilly is felfognak tűnni, megerősítették azt is, hogy a korábban pletykált Stellan Skarsgard (Karib tenger kalózai, Thor, Chernobil) és Kyle Soller (Anna Karenina) is csatlakozott a stábhoz.

 

- A sorozat 5 évvel fog játszódni a Rogue One előtt. Ez egyben azt is jelenti, hogy a sorozat egy időben fog játszódni a Rebels sorozat első évadával.

 

- Tony Gilroy átvette a showrunner szerepét Stephen Schiff -től. Gilroy nem csak showrunner szerepet vállalt, hanem ő fogja rendezni a sorozat első részét - és egy másik részt is, amiről egyelőre nem tudni melyik lesz. A sorozat többi részét a Mandalorian -hoz hasonlóan több rendező fogja ledirigálni.

 

- Premier 2021. Ha a nyáron eltudják kezdeni a munkát, akkor - a Mandalorianhoz hasonlóan - jövő május-június lehet a premier.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

- Premier 2021. Ha a nyáron eltudják kezdeni a munkát, akkor - a Mandalorianhoz hasonlóan - jövő május-június lehet a premier.

A Mandalorianhoz hasonlóan? Az nem ősszel jön? Volt hivatalos info hogy a vírus miatt csúszik? 

 

A két sorozat biztos hogy nem fog egy időben menni.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Fulcrum írta:

A Mandalorianhoz hasonlóan? Az nem ősszel jön? Volt hivatalos info hogy a vírus miatt csúszik? 

 

A két sorozat biztos hogy nem fog egy időben menni.  

Úgy értettem, hogy mint a Mandaloriannál, úgy itt is kb. 1 év lesz a forgatás kezdete és a premier között. A Mandinál az első évadot októberben kezdték el forgatni, és a következő év novemberében volt a premier. A második évadot október/november tájékán kezdték el és elvileg idén októberben érkezik.

A Cassiant ha a nyáron eltudják kezdeni - június elsején kezdődne eredetileg a forgatás, aztán majd a vírus körüli mizéria után kiderül a pontos időpont - akkor rá egy évre lehet premier. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a projekt hoz lázba a legkevésbé, és a leggyengébb ötletnek tartom az ifjú Solo óta, de el kell ismernem, hogy a készítő gárda nagyon izgalmas.

Tony Gilroy pedig a garancia rá, hogy legalább olyan minőségű legyen, mint a Rogue One volt.

 

Igazából nekem annyi a "bajom", hogy a Zsivány Egyest is nagyon jó filmnek tartom, csak mégis a legritkábban veszem le a polcról az SW filmek közül. Ennél jobban én sem tudom leírni ezt az érzést. 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elsőre a Mandalori se tűnt valami hű de érdekesnek (és Baby Yoda nélkül nem is lenne érdekes annyira, mint amennyire az), de pozitívan csalódtam. Remélem ezzel is valami hasonló lesz a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Egyszerre jön a Mandalori második évadával? Nem tudom elképzelni. 

A Mandalori-ra gondoltam én is.

 

Andor-t nem szeretem, de azért sok potenciál van ebben a sorozatban. Mothma megjelenése mutatja, hogy azért lesz itt politika. Remélem, jobban bemutatják a moralitás kérdését, vagy akár Cassian módszereit, aki eszközökben nem válogat, de akár kitérhetnének is  a szeparatista múltjára, és innen már csak egy lépés a Konföderáció és a lázadók között meglévő kapcsolódási pontok bemutatása, érzékeltetése is. A lázadók sem a semmiből jöttek, egyszerre több "politikai hagyományból" is táplálkoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ha ez lesz a menetrend, akkor jövő ősszel fog érkezni a Cassian. Persze most mennek a matekok, hogy elvileg jövőre csak a Mandi 3. évadját kapjuk meg, de megmondom őszintén, ha csak 2022 -ben kapnánk meg annak a következő évadját - COVID miatt - én nem bánnám. Lássunk más sorozatot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Néhány "leak" hírt kaptunk attól az illetőtől, aki korábban a Rebels sequel híreket is osztotta. Nem a KTR csapatáról van most szó.

Az illető infókat közölt a Cassian és a Kenobi sorozatról.

 

Cassianhoz kapcsolódó hírek - bár van egy pár sor amely kb. nonsense:

- Forrest Whitaker visszatér Saw Gerrera szerepében. Több epizódban fog felbukkanni. Láthatjuk majd Saw korai lázadó sejtjét akciózni.

- Gregor fel fog bukkanni a sorozatban Temuera Morrison főszereplésével. Keresztezni fogja majd útját Cassiannal.

- Cassian ellenszenvesen viselkedik a klónok iránt, hasonlóan, mint Din Djarin a droidok iránt.

- Cassian lánytestvérét egy klónkatona ölte meg.

- Dryden Vos is tiszteletét teszi majd a sorozatban. Dryden feladatot kínál fel Cassiannek, cserébe fontos információkért a lázadóknak. --> ez nonsense. Dryden Vos halott a sorozat idején. Hacsak nem flashback jelenetet látunk majd.

- Ahsoka felfog bukkanni Rosario Dawson főszereplésével, mint Fulcrum.

- Újra Ahsoka sorozatáról beszélnek... Rex és Wolffe is felfog bukkanni de csak limitált mennyiségben, ezzel is összekapcsolva a The Bad Batch sorozattal. Rex Ahsoka sorozatában fog bőven szerepelni. --> ez még mindig akkora spekuláció, Ahsoka sorozat egyelőre képlékeny.

- Fel fog majd bukkanni egy umbarai harcos is, aki hasonló szakadár nézőponttal fog rendelkezni, mint Cassian.

- Vader tervbe van véve a 2. évadra, egy limitált játékidő erejéig.

- Tarkin felfog bukkanni a sorozatban. --> erről amúgy már az előző hónapban voltak pletykák.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Dryden Vos is tiszteletét teszi majd a sorozatban. Dryden feladatot kínál fel Cassiannek, cserébe fontos információkért a lázadóknak

Mert azt már tudjuk, hogy mikor játszódik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Mert azt már tudjuk, hogy mikor játszódik?

Tavaly a D23 rendezvényen a timeline szerint 3 évvel lennénk a RO előtt. Idén azonban már hivatalosan 5 évvel leszünk előtte. Kb. a Rebels első évadával lesz párhuzamosan a Cassian története. :)

 

Dryden meg ha az 5 év még mindig áll, már rég halott.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi van, ha csak a sorozatnak a nagyobbik része játszódik a megadott időben? Lehet, hogy egy nagyon fiatal Cassiannal indítunk, és még fiatalon kapja meg Vos-tól a megbízást. Ezen küldetés nyomán pedig valószínűleg kapcsolatba kerül a Lázadással is. Legalábbis én ezt is el tudom képzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Yoda József írta:

És mi van, ha csak a sorozatnak a nagyobbik része játszódik a megadott időben? Lehet, hogy egy nagyon fiatal Cassiannal indítunk, és még fiatalon kapja meg Vos-tól a megbízást. Ezen küldetés nyomán pedig valószínűleg kapcsolatba kerül a Lázadással is. Legalábbis én ezt is el tudom képzelni.

Én gondoltam egy flashbackre. A fenti hír is úgy szól, hogy Cassian egy feladatot intéz Dryden Vosnak, cserébe Vos információkkal látja el Cassiant, amely a lázadásnak hatalmas segítség. Ezt csakis flashbacként tudnám elképzelni. :)

 

A többi hírről mi a véleményetek? Érdekes lenne, ha Saw is feltűnne. Rosario Ahsokája és Temuera, mint klón meg igazából lassan átkötő kapocs lesz a Disney+ -os sorozatok között, a pletykák szerint.

Diego Luna amúgy a tegnapi nap folyamán azt mondta, hogy nem nagyon akar sietni, ráér még, előbb a helyzet tisztuljon. (elvileg a gyermekei pozitívak :() Mondjuk ha így áll hozzá, akkor ebből idén nehezen lenne forgatás...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

A többi hírről mi a véleményetek? Érdekes lenne, ha Saw is feltűnne.

Ez olyan korán van még, hogy egy jó adag sóval fogadtam a híreket :) vannak köztük olyanok, amik tetszenének, de igazából szerintem ezek nagy része nem igaz. A forrás sem feltétlen lehet megbízható, StarWarsLeaks-en nem is látom ezt a hírt szóval... lehet ott tudnak valamit, azért nincs ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Redditen írta valaki a következőt:

My 21yo daughter’s friend is a London-based film/tv/stage makeup artist and has just signed up work on ‘something Star Wars’ from this November until next July. She doesn’t know any more, what do we think it is?

 

Cassian? Akkor ebből 2022 lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A Deadline úgy tudja, hogy Toby Haynes fogja leváltani Tony Gilroyt a rendezői székből. Toby a sorozat első három epizódját fogja majd forgatni. Gilroy a COVID miatti utazási problémák miatt mondott le a rendezésről. Viszont maradni fog, mint executive producer és showrunner.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.