Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nekem abból, hogy ilyen "rendezett" a Venatoros kép az jutott eszembe elsőre, hogy nem szétszedik, hanem építik őket.

Nekem az jutott eszembe, hogy valamiféle településként használják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre csak a redditen olvastam, de ha minden igaz, akkor ma befejeződött az első évad forgatása. Jelenleg a 2. évad előkészületein dolgoznak. :)

 

Valamikor tavaly november végén kezdték el a forgatást és közel 9 hónapig tartott.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Jövő nyáron jön az Andor. Legalábbis a Disney pénzügyi évét kell figyelembe venni, amely októberben kezdődik. Tehát ez július és szeptember között fog debütálni.

(Pénteken valszeg okosabbak leszünk)

(szerk.: 2022 utolsó negyedéve lesz az, amikor a Ms. Marvel, az Andor vagy pl. a Pinnokió megjelenik, ezzel is ez lesz az ELSŐ olyan negyedév, amely mindegyik szekcióból - Marvel, SW, Pixar stb. - fel fog vonultatni valamit, valószínűleg versenyezni is fognak egymással)

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Production Weekly feljegyzett egy "Andor 03" címet is.

 

Érdekes, ezekszerint egybe forgatták az első két évadot? :hmm: A 12 epizódot felosztják két részben és külön-külön adják ki. Így a 2. évad akár már 2023-ra is kijöhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Obi-Wan Kenobi nagyobb húzónév, mint Cassian Andor, így nem lenne csoda, ha az évet a Disney előbbivel akarná nyitni a 2022-es Star Wars vonalat. Sokkal nagyobb is a hype körülötte. Megkockáztatom, hogy az Andorról sokan nem is tudtak vagy már elfelejtették, annyira minimális körülötte a porkavarás. Kicsit az SW sorozatok Solójának tűnik.

Aztán lehet, hogy kellemesen fogunk csalódni. Egyelőre nekem is az Andor a legkevésbé érdekes a jelenlegi felhozatalból. De a Mandalorian előtt is hasonlóan éreztem. Sosem tartottam különösebben érdekesnek a mandalore-iakat, annyit gondoltam csak róluk, hogy Boba Fett cosplayerek gyilkolják egymást. De aztán az első résztől kezdve abszolút megszerettette velem az SW-univerzumnak ezt az oldalát is, és minden részt úgy vártam, mint a messiást. Szóval valószínűleg az Andor is tartogat meglepetéseket, főleg, hogy most már van egy bevált recept, amit alkalmazhatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

26 perccel korábban, Whill írta:

Aztán lehet, hogy kellemesen fogunk csalódni. Egyelőre nekem is az Andor a legkevésbé érdekes a jelenlegi felhozatalból. De a Mandalorian előtt is hasonlóan éreztem. Sosem tartottam különösebben érdekesnek a mandalore-iakat, annyit gondoltam csak róluk, hogy Boba Fett cosplayerek gyilkolják egymást. De aztán az első résztől kezdve abszolút megszerettette velem az SW-univerzumnak ezt az oldalát is, és minden részt úgy vártam, mint a messiást. Szóval valószínűleg az Andor is tartogat meglepetéseket, főleg, hogy most már van egy bevált recept, amit alkalmazhatnak.

Én is így gondolom, mármint, hogy esélyes a kellemes csalódás. Azért Andorban van potenciál, és a sorozat bemutathatja a Lázadók sötét oldalát, ami szerintem szintén olyasmi, ami remekül kiegészítené és árnyalná a későbbi Lázadók Szövetségét, plusz az RO-hoz is hozzátenne. Ugyanakkor jelenleg engem most minden sorozat jobban érdekel, mint az Andor. Talán azért is, mert bár egy ismert és általam kedvelt szereplő van benne, magáról a sorozatról nincs izgalmas kézzel fogható infó: a lázadás és a Birodalom harca. Háááát... Az RO-ep6 és a Rebels után ez azért így önmagában nem mozgat meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha az rémlene hogy a forgatásnál olyan hirek jöttek, hogy az Andorrba több erőforrást tettek mint a többi SW sorozatba. Valószinüleg szemben az Obi-Wannal a Disney itt abban reménykedik hogy ez több évados széria lesz és akár viszonylag hosszan is elhúzható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

"Úgy tűnik, több évados lesz az Andor! Stellan Skarsgård egy svéd lapnak nyilatkozva kikotyogta, hogy júliustól a Dűne folytatásán dolgozik, ősszel pedig indul az Andor második évadának forgatása. Elárulta továbbá, hogy nem tudja, mikor kezdik streamelni a sorozatot."

 

-Ziro.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Bence1997 írta:

Gyors voltál Ody. Pont most akartam én is közölni a hírt. :P

 

Akkor idén 12 részt kapunk. Érdekes lesz.

Ebben nem lennék biztos. Mintha korábban már pletykaszinten felmerült volna, hogy a 12 részt szedik ketté 2 évaddá. Így 6-6 részesek lennének. Meglátjuk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jutott eszembe, hogy az Andort valahogy talán becsatlakoztatják A mandalori sorozatokba.

Spoiler

Lehet, hogy Cassian gyerekként segített elmenekülni annak a Jedinek, aki Grogut védelmezte. Lehetnének ilyen visszaemlékezése jelenetek, ahogy Cassian valahogy gyerekként belekeveredik a védelmező Jedi és Grogu üldözésébe, segít nekik. Így bejöhet az is, amit mondott, mi szerint már gyerekként harcolt a Birodalom ellen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Andort inkább a Rebels-szel lehetne párosítani, ha valamit be akarnak vonni. Például mivel Andor is Fulcrum ügynök volt és a Lázadók hírszerzője, Ahsoka becsatlakoztatható lenne mint a Fulcrum ügynökök vezetője és a lázadás hírszerzési ágazatának alapítója. Természetesebb is lenne, mint Grogut belerőszakolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.