Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

40 (és egy fél) nap múlva premier. :)

 

Új bolygó, Aldhani, ezen a helyen kell Cassiannak egy veszélyes küldetést végrehajtania.

ypaohink2uc91.jpg?width=750&format=pjpg&

 

 

B2EMO - Bee-two, vagy még szimplábban Bee, egy régi droid, amely az Andor családhoz tartozik.

d33896pk2uc91.jpg?width=2048&format=pjpg

 

 

Mon Mothma - A Coruscanti politika veszélyes árnyékai közt navigál, miközben a lázadást építi fel.

siwogwsk2uc91.jpg?width=749&format=pjpg&

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Másfél héttel előbbre hozták a premiert :o Eddig úgy volt hogy 31-én kezdődik, helyette 21-én jön három rész! Ugyanazon a napon amikor az új Trónok harca sorozat is kezdődik.

Pont hogy 3 héttel eltolták az eredeti premiert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szeptember 21-én három részt adnak ki. :) 

Ez érdekes, és hirtelen jött döntés lehetett, mert a sajtókampány a múlt héten elkezdődött, és az eredeti dátumok alapján lőtték be az embargókat is. Frissítés sem érkezett még a témában.

 

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Másfél héttel előbbre hozták a premiert :o Eddig úgy volt hogy 31-én kezdődik, helyette 21-én jön három rész!

Pont ellenkezőleg, eltolták. Augusztus 31. volt az eredeti premier (a Disney+-on is még az van feltűntetve), most szeptember 21. lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a csúsztatáson meglepődtem (Lehet a she hulk miatt. De lehet, hogy így a Bad Batch is csúszik?). Ezen a fenti plakáton látható szereplők fele szerintem a sorozat végére alulról fogja szagolni az ibolyát. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezen a csúsztatáson meglepődtem (Lehet a she hulk miatt. De lehet, hogy így a Bad Batch is csúszik?). Ezen a fenti plakáton látható szereplők fele szerintem a sorozat végére alulról fogja szagolni az ibolyát. 

A hírek szerint a Ms. Marvel eléggé megsínylette a Kenobi miatt. Lehet ezért is vitték hátrébb az Andort, hogy adnak egy kis "levegőt" a She Hulknak.

 

Elképzelhető, hogy a BB is átkerül talán októberre, de majd idővel okosabbak leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

A hírek szerint a Ms. Marvel eléggé megsínylette a Kenobi miatt. Lehet ezért is vitték hátrébb az Andort, hogy adnak egy kis "levegőt" a She Hulknak.

 

Amúgy én ezt így alapból nem értem, egy streaming platformon miért mérvadó, hogy mit néznek az emberek premier időszakban? Pl. ha valakit érdekelt mindkettő sori úgy is megnézte őket, lehet egyiket előbb, mint a másikat, ha meg csak egyik érdekelte, úgyis csak azt nézi, de ha egyik se érdekelte és nem nézte, de van előfizetése akkor is nem mindegy? A pénzt így is hozza/hozta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Amúgy én ezt így alapból nem értem, egy streaming platformon miért mérvadó, hogy mit néznek az emberek premier időszakban? Pl. ha valakit érdekelt mindkettő sori úgy is megnézte őket, lehet egyiket előbb, mint a másikat, ha meg csak egyik érdekelte, úgyis csak azt nézi, de ha egyik se érdekelte és nem nézte, de van előfizetése akkor is nem mindegy? A pénzt így is hozza/hozta.

Ez egy jó kérdés. Nekem úgy tűnik, hogy még a streaming szolgáltatók sem tudják, hogyan lehetne ezt reálisan mérni, és a régi, elavult módszert alkalmazzák a streamingre is. A Netflix is állandóan csak a premier időszakot méri, és töröl el vagy folytat ez alapján sorozatot. Pedig szerintem is értelmetlen ez a mód a streamingen. Az Obi-Wan Kenobit én is élőben néztem, a Ms. Marvelnél direkt megvártam, míg egyben ledarálhattam. Ugyanez lesz az Andorral és a She-Hulkkal is. Előbbit élőben fogom nézni, az utóbbit darálva, és semmi köze az egyiknek a másikhoz. Az előfizetésem megvan, a pénzt odaadtam, és mindet láttam/látni fogom. Viszont akkor most az én "nézettségem" csak az Obi-Wan Kenobinál és az Andornál számít és az Ms. Marvel és a She-Hulk esetében meg mintha nem is néztem volna meg?

Szóval ennek a "premier megtekintés számít" dolog a streamingnél teljesen értelmetlen.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A hírek szerint a Ms. Marvel eléggé megsínylette a Kenobi miatt. Lehet ezért is vitték hátrébb az Andort, hogy adnak egy kis "levegőt" a She Hulknak.

 

Elképzelhető, hogy a BB is átkerül talán októberre, de majd idővel okosabbak leszünk.

 

OFF

Nagyon remélem, hogy a TBB-t nem csúsztatják, hanem elkezdik szeptember végén. Lényegében szinte egy korszakban játszódik a 2 sorozat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.