Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Én még csak az első két részt láttam. Eddig egy nagyon izgalmas, egyedi hangulatú sorozat, és egyelőre fogalmam sincs, hogy milyen irányba fog kifutni. Nagyon sok szempontból eltér a többi SW sorozattól, de ez nem is baj. Izgatottan várom a folytatást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajó kutyám cikke a sorozatról. Aki nem akarja elolvasni annak a lényeget összefoglalom: eddig a disney sw egy rakás sz*r volt, de most az Andor jó lett. :P Csak egyszer érném már meg, hogy olcsó cinizmus nélkül ír valaki erről az univerzumról. :( 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Nagyon tetszik 1
  • Dühítő 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sajó kutyám cikke a sorozatról. Aki nem akarja elolvasni annak a lényeget összefoglalom: eddig a disney sw egy rakás sz*r volt, de most az Andor jó lett. :P Csak egyszer érném már meg, hogy olcsó cinizmus nélkül ír valaki erről az univerzumról. :( 

Senki nincs a Telexnél, aki tudna egy normális SW cikket írni? Mindig ennek a kóklernek kell írnia?

 

Amúgy az, hogy még neki is tetszik, sokat elmond a sorozat minőségéről :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sajó kutyám cikke a sorozatról. Aki nem akarja elolvasni annak a lényeget összefoglalom: eddig a disney sw egy rakás sz*r volt, de most az Andor jó lett. :P Csak egyszer érném már meg, hogy olcsó cinizmus nélkül ír valaki erről az univerzumról. :( 

Igen, akárhol olvasok SW-vel kapcsolatos cikket vagy nézek videót SW kapcsán, szinte mindenhol bele kell rúgni a Disney érába, főleg a Sequel filmekbe. Jó lenne ezt elhagyni! Bár hasonló volt annó a Prequelek idején is.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, egyetértek az előttem szólóval, sőt a Zsiványt már már túl is tolják szerintem, remek lett adom, de akkor is csak a Saga filmek után jön nekem. Szóval "csak" hab a tortán. Az Andor meg meggy a habon.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy az Andor a földhöz ragadt, komorabb, keményebb stílusával csak adja majd a lovat ezeknek. A fentebbi cikkből is kiolvasható egy vágy: csakis  ilyen legyen  a Star Wars, ebbe az irányba menjenek el.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a sorozat, tetszik.

Két dolog viszont mindig kizökkent. (1-2. rész)

Spoiler

A visszaemlékezéses fiatal Cassianos jelenetek. Az egész brancs olyan, mint az Ewokok, csak szőr nélkül:D Nem tudom komolyan venni kicsit sem.

A másik ilyen az a "rendőrös" alakulat, azok mintha az űrgolyhókból léptek volna ki, a karótnyelt fiatal tiszttel (elsőre azt hittem, hogy egy Android), és a köpcös őrmesterrel. Nagyon gáz itt a casting.

 

A Ferrix-en játszódó jelenetek viszont 10/10, Cassian karaktere is remek, és tényleg jó, hogy kapott sorozatot.

Szerkesztve: - Galen Malek89
spoiler tag használata
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Yoda József said:

Senki nincs a Telexnél, aki tudna egy normális SW cikket írni? Mindig ennek a kóklernek kell írnia?

 

Amúgy az, hogy még neki is tetszik, sokat elmond a sorozat minőségéről :D

Na jólvan, jelentkezek a Telexhez, hogy orvosoljuk ezt a hiányt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, befolyásolt, hogy tegnap rendesen belealudtam, ma délelőtt sem volt zavartalan mikor bepótoltam, de nekem valahogy kissé nagyon egyszerűnek tűnt a történet eddig.

Spoiler

Andor gyilkosságba keveredik és beszervezi a lázadás. Az első megvolt az első percekben, a második meg az utolsókban, a köztes rész meg egy klisés rétestészta. Hun van az 5 éves (vagy mennyi) korom óta harcolok rész?

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennél komplexebb sorozat még sose volt az SW-ben. Hisz a sztorinak rengeteg szintje van. Nem csak Andorról szól. Bemutatják egy komplett világ mindennapjait, azt hogy miként megy az élet ebben az univerzumban olyan szinten amire nem volt példa eddig.

Spoiler

Amikor Andort beszervezik ő már a Birodalom ellen tevékenykedik. Pont ezért szervezik be. Mert van tapasztalata és tudja hogyan jusson be például birodalmi komplexumokba. Nyilván ezt kvázi gyerekkora óta csinálja, mióta kimentették a szülőbolygójáról.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, gafz írta:

Hun van az 5 éves (vagy mennyi) korom óta harcolok rész?

Hat éves, és a második és harmadik részből ez már egyértelműen lejött.

Spoiler

A gyerek Andor törzsfőnökét egy szeparatista lőtte le, és a köztársaságiak érkezése miatt kényszerült arra, hogy elhagyja az otthonát és hátra hagyja a húgát. És nagyon-nagyon úgy tűnik, hogy eleve a Köztársaság miatt vesztette el a szüleit és élte élete első szakaszát egy gyerekek által alkotott törzsben, mindenféle technikai támogatás nélkül, elszigetelve egy dzsungelben. Nyilván nem luxusban, komornyikok által tálcán kínált ételek között éldegéltek, hanem a mindennapi életért megküzdve. Szóval már láthattuk is azt a "hat éves kora óta harcol" szakaszt. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hat éves, és a második és harmadik részből ez már egyértelműen lejött.

  Spoiler elrejtése

A gyerek Andor törzsfőnökét egy szeparatista lőtte le, és a köztársaságiak érkezése miatt kényszerült arra, hogy elhagyja az otthonát és hátra hagyja a húgát. És nagyon-nagyon úgy tűnik, hogy eleve a Köztársaság miatt vesztette el a szüleit és élte élete első szakaszát egy gyerekek által alkotott törzsben, mindenféle technikai támogatás nélkül, elszigetelve egy dzsungelben. Nyilván nem luxusban, komornyikok által tálcán kínált ételek között éldegéltek, hanem a mindennapi életért megküzdve. Szóval már láthattuk is azt a "hat éves kora óta harcol" szakaszt. 

 

Spoiler

Hú, basszus, eddig azt hittem, hogy egy köztársasági (jogutódja a birodalom, az értékes alkatrész is ebből származik) hajó zuhant le, és roncsvadászok vitték magukkal. És hát ezután kezdődhet a harc a roncsokért... Mondjuk nálam a gyerekek beszéde nem volt feliratozva.

Ok, balhés birodaloutáló keveredett kakiba.

Meg kell még néznem kipihenten is, de olyan csak valószínűleg vasárnap lesz...

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A harmadik részé nagyon király!

Igen az adja rendesen a rész lényegét. A 2. pedig a lány miatt jó, mert biza jó a lány! :love:

Lefuttatok egy szubjektív hölgyelemzést, nem is tudom miért traktálom rátok az ízlésem, de akkor is nesztek:

Leia, Padmé, Rey nálam egy kategória. Szép, sőt nagyon szépek a hölgyek mégis, inkább a szülinapjukra adnék puszit az arcukra maximum.

Jyn Erso és Kyra, Ők viszont szexik.. Ők az én szülinapomra jöjjenek.

Szóval ez az új lány Bix inkább az utóbbiba sorolandó, bár annyi különbség talán borítékolható, hogy a szerepe nem ér majd fel a korábbi ikonokhoz.

Bár Jyn és Kyra sem különösebb ikonok.

Noszakkó megvan:

Ikonok=nem szexik

Nem ikonok=szexik

Szép az egyenletem? :) bocsi.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Gondolom Qi'ra akar lenni. :)

Jesszus, igen az.. Mit kevernek ezek az áthallások. Jelen Bix-et azért ne keverjük Biggs-el ugye? :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.