Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tony Gilroy elárulta, hogy a második évad utolsó három epizódja a RO eseményei előtt 5 nappal játszódnak.

Az nem semmi. :o Akkor az Andor-Rogue One-A New Hope trióval szinte napra pontosan lebontva végigvezethetjük a Halálcsillag elpusztításának sorsfordító eseményét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt aztán nem lesz hiány moralitásból és nagypolitikából. A Rogue One már pedzegette, de szerintem e sorozat után egészen más kép alakul ki majd a Lázadásról. A Luke-fémjelezte naiv és rózsaszín idealizmusból itt nem sokat kapunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen, hogy azt érzem amit érzek. Mármint, hogy várom. Mert ez nem csigázott fel korábban. De olyan ügyesek. Régen vártunk 3 éveket, majd két éveket mozifilmek közt. Hogy trilógiák közt mennyit abba bele se menjünk. Aztán jött a tv-s sw. Hálaég jó minőségben. És megnőtt a mennyiség. Sűrűbb lett a naptár is. Mi pedig hozzászoktunk. Ha sűrűbben etetnek, el is várjuk. Mikor volt a Kenobi 3 hónapja? Mégis úgy várom az Andort mint, egy mozifilmet. A világ kell! A menekülés a hétköznapokból. És erre más is alkalmas, de a legalkalmasabb az sw világa volt mindig is. Na már most ami eddig lejött az anyagokból, hogy ennek a sorozatnak a világa valami elképesztő lesz. Még sw-n belül is. És mindez azoktól, akik megoldották, hogy jól mutassanak rohamoszik pálmafás környezetben. Hát persze hogy várom! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Már csak egy hét és az Andor Star Wars történelmet fog írni! Az SW sorozatok új szintjét fogja hozni. Érzem az Erőben :D

Magam sem tudom, miért, de úgy érzem, ezt a lécet ez a sorozat meg fogja ugrani. ;) Na jó, ha Star Wars történelmet talán nem is hoz, szerintem ez az lesz az élőszereplős sorozatok között, mint a Rogue One a mozifilmek között. De újra, nem tudom, mi mondatja ezt velem. :D 

Rogue One Disney GIF by Star Wars

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szeptember 21-én jön egy újabb kisfilm a sorozatról.

Aznap maga a sorozat jön :D kisfilm alatt szerintem ezt a másfél perces videót értették

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap lefog telni az embargó, szóval majd a vélemények az este/hajnali órákban érkezni fognak. Addig is John Campea kitárulkozott: a sorozatot inkább egy HBO-s drámának gondolja, mintsem a Disney+ portfóliájába tartozó produktumnak.

 

Az első négy rész pedig - stáblistával, logóval, stb. - elvileg így fog kinézni:

1. rész - 39 perc

2. rész - 35 perc

3. rész - 40 perc

4. rész - 47 perc

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az első négy rész pedig - stáblistával, logóval, stb. - elvileg így fog kinézni:

1. rész - 39 perc

2. rész - 35 perc

3. rész - 40 perc

4. rész - 47 perc

Nem csak elvileg, ennyi a játékideje az első négy résznek.

 

14 perccel korábban, Bence1997 írta:

A mai nap lefog telni az embargó, szóval majd a vélemények az este/hajnali órákban érkezni fognak.

A pontosság kedvéért, csak a szociális médiára vonatkozó embargó jár le, egész pontosan hazai idő szerint holnap reggel 6-kor. Kritikák 20-án, este 6-tól lesznek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.