Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Anaheim 2022


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

56 perccel korábban, Bence1997 írta:

Gyorsan lecsekkoltam az előző két Celebration időszakát. Ott 2-2,5 hónappal előtte kezdték kihirdetni az egyes panelek és vendégek listáját. Remélhetőleg ez a csend annak szól, hogy hamarosan robbantanak egy hírcsokorral a rendezvényt illetően. Most vagyunk nagyjából úgy távolságilag, mint az előző Celebrationöknél.

Nem tudom, a '16-os Celebration Europe-on, amin voltam, ott már azért egy jó fél évvel előre be volt jelentve Mark Hamill. Emlékeim szerint. Akkora a pangás még mindig, hogy nehéz elképzelni, hogy tényleg meg lesz tartva. Az is érdekes, hogy a Kenobi sorozat másnapjától kezdődne a Celebration. És a jegyértékesítés SEM indult el, pedig korábbi Celebration-ökön egy évvel előtte sold out volt már több nap is.

 

Jaj, mikor jutok el én Celebrationre újra. Azóta már nincs köztünk Fisher, Mayhew, Baker, Bulloch... Azok közül, akik akkor ott voltak. Egy Celebration Anaheim egyszerűen nem fér bele egy átlagos európai rajongónak... Ha még New Yorkban lenne, az csak-csak. Az szólna a legnagyobbat, ha végre megtartanák a Celebration-t, és jövőre ismét Londonban vagy kontinentális Európában rendeznék meg. Amíg halasztgatják, úgy azzal annak a lehetősége is halasztódik, hogy újra egy Celebration legyen Európában. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 03. 02. - 13:23, IndianaAndrisSolo írta:

Nem tudom, a '16-os Celebration Europe-on, amin voltam, ott már azért egy jó fél évvel előre be volt jelentve Mark Hamill. Emlékeim szerint. Akkora a pangás még mindig, hogy nehéz elképzelni, hogy tényleg meg lesz tartva. Az is érdekes, hogy a Kenobi sorozat másnapjától kezdődne a Celebration. És a jegyértékesítés SEM indult el, pedig korábbi Celebration-ökön egy évvel előtte sold out volt már több nap is.

Igazából már a 2020-as jegyek átlettek hozva ide. Nem tudom, hogy maradtak-e még napi jegyek, de szerintem már rég lezárult ez a része. Viszont a bejelentések egyelőre váratnak magukra. Mondjuk ahogy látom, most a fő fókusz nem más, mint a hotel.

 

2022. 03. 02. - 13:23, IndianaAndrisSolo írta:

Jaj, mikor jutok el én Celebrationre újra. Azóta már nincs köztünk Fisher, Mayhew, Baker, Bulloch... Azok közül, akik akkor ott voltak. Egy Celebration Anaheim egyszerűen nem fér bele egy átlagos európai rajongónak... Ha még New Yorkban lenne, az csak-csak. Az szólna a legnagyobbat, ha végre megtartanák a Celebration-t, és jövőre ismét Londonban vagy kontinentális Európában rendeznék meg. Amíg halasztgatják, úgy azzal annak a lehetősége is halasztódik, hogy újra egy Celebration legyen Európában. :( 

Szerintem az elkövetkezendő időkben ne nagyon számítsunk Európai vagy bármilyen más kontinensen lévő Celebrationre, Amerikán kívül. Persze most mondok egy Európai országot, ahol talán tarthatják pár éves intervallumban: Párizs, az ottani Disneyland miatt. Főleg Chapek miatt érzem ezt, ugye ő váltotta Igert, viszont előbbi inkább a parkok felől jön. Nem csodálkoznék, ha a következő Celebration egy olyan helyen lenne, ahol Disneyland vagy bármilyen másik Disney park található. Tudjátok, hogy oda is menjenek a Celebrationre érkező emberkék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, már én is gondolkoztam azon, hogy Párizsban is lehetne... De annak akkor lenne több esélye, ha megnyitnák a Galaxy's Edge-et ott is, arról pedig nem nagyon van hír, és az is tudható, hogy csak egy kisebb GE fog elkészülni...

 

Persze most is van Euro Disneylandben csodálatos SW-kontent, a Star Tours! Meg a Hyperspace Mountain, ami az egyik legikonikusabb Disneylandi ride, a Space Mountain Star Wars-ossá változtatva. Az se rossz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, mégis elkezdett élesedni a Celebration!!! Kaptam körmailt, és kikerült egy poszter a netre. Márc. 15-én limitáltan újraindul a jegyértékesítés, ha valakit érdekel.

 

Nekem marad az online, és az imádkozás, hogy Párizsban, vagy valahol Európában legyen a következő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poszterről néhány gondolat: Luke, Vader nem hiányozhat egyik Celebration-poszterről sem. Az is látszik, a csuklyás alak Obi-Wan, és helyet kapott rajta Ahsoka is, és úgy sejtem, az ő sorozataik, valamint a mostani zászlóshajó, a Mando, igencsak meg lesz promózva akkor.

 

Aki egy kicsit kilóg a képből, az Maul, de lehet, hogy az ő személye szimplán csak a prequel-trilógiát óhajtott reprezentálni, ahogy BB-8 pedig a sequelt (tuti nem lesz semmi igazán eget rengető sequeles kontent a Celebration-ön).

 

Illetve eszembe jutott még valami. Lehet, hogy ez a Vader már az a Vader??? Az Obi-Wanból?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem igen, Vader és Obi-wan valószínűleg a sorozatból valók.

 

Az Ahsoka/Mandi/Grogu párosnál én úgy érzem, hogy főleg csak információkat fognak megosztani. A Mandi 3. évadjának forgatása ebben a hónapban fog befejeződni, de szinte biztosra veszem, hogy húznak egy 3 évvel ezelőttit és csak az ottani résztvevőknek mutatnak majd valamit - mi meg kamerásan élvezhetjük, ha sikerül kikerülnie és nem csap le rá a Lucasfilm. Az Ahsoka pedig jövő hónapban forog, ott se hiszem, hogy olyan hú de nagy infókat fogunk megtudni. Casting téren gondolom az eddigi emberkéket bejelentik - szóval Hayden ha már ott lesz a Celebrationön, gondolom a feltűnését bejelentve felfog bukkanni a színpadon - de ezen kívül idén szinte semmilyen képanyagra nem számítok az Ahsoka sorozatot illetően.

 

Maul pedig igen, PT képviseletként van ott, de simán benne van a pakliban, hogy a Bad Batch 2. évadában feltűnhet a Crimson Dawn, aminek ugye a vezetője a zabrak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Whill írta:

Tetszik a poszter, egy dolgot kivéve. Nincs semmi utalás a Klónok Támadására, holott most lesz a 20. évfordulója. A Brotherhood is ennek apropóján (meg persze az Obi-Wan Kenobi miatt) jelenik meg.

3 évvel ezelőtt se volt a TPM-re utalás - azt hiszem csak Maul volt jelen - minden mással meg dugig volt a poszter.

 

Én valami olyat csináltam volna, hogy középen kettéosztottam volna a posztert. Legfelül egyik oldalt az EpII-es Anakin, a másik felén az Obi-wan Kenobi sorozatban szereplő Vader jelenik meg. Alattuk Anakin oldalán az EpII-es Obi-wan, Vader alatt pedig a sorozatból látható Obi jelenik meg. Illetve talán oldalra 1-2 klónt/droidot elhelyeztem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Whill írta:

Tetszik a poszter, egy dolgot kivéve. Nincs semmi utalás a Klónok Támadására, holott most lesz a 20. évfordulója. A Brotherhood is ennek apropóján (meg persze az Obi-Wan Kenobi miatt) jelenik meg.

Attól függ, hogyan nézzük. A Slave I és Obi-Wan is lehet utalás, hiszen előbbi abban a filmben jelenik meg először kronológiai sorrendben, de még készítési sorrendben is abban van jelentős szerepe. Obi-Wan meg az ep2-ben először főszereplő, mester és az események fő mozgatórugója. :):D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Első bejelentett vendégek: Ashley Eckstein, Ian McDiarmid és Anthony Daniels. C3PO is visszatérne az Obi sorozatba? :hmm:

 

https://www.starwars.com/news/star-wars-celebration-anaheim-2022-guest-announce-1

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További bejelentések:

 

- Giancarlo Esposito (Gideon moff), Omid Abtahi (Pershing doktor) és Joonas Suotomo (Chewbacca) részt vesz a négynapos eseményen. Előbbi kettőnek ez lesz az első Celebrationje.

SWCA22-2-ANNOUNCES-TALL-giancarlo-esposi

 

 


- A High Republic készítői is ott lesznek, nevesítve őket: Claudia Grey, Justina Ireland, Daniel José Older, Cavan Scott és Charles Soule. 2. fázisos infók? 100%. :)
Claudia Gray, Justina Ireland, Daniel José Older, Cavan Scott, and Charles Soule

 

 

 

- Margo Apostolos (Tokkat ewok), Jett Lucas (Zett Jucassa), Orli Shoshan (Shaak Ti), Kevin Thompson (Chubbray ewok) és Tim Rose (Ackbar bábmestere), valamint Carey Jones (Black Krrsantan) is tiszteletét teszik.

Margo Apostolos, Jett Lucas, Orli Shoshan, Kevin Thompson , Tim Rose, and Carey Jones

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 03. 31. - 20:35, Bence1997 írta:

Giancarlo Esposito (Gideon moff)

Erre kíváncsi leszek. A múltkor volt szerencsém látni egy videojátékos eseményen, ahol megkérdezték tőle, melyik a kedvenc karaktere, akit eddig ő alakított. Tudni érdemes, hogy a Far Cry 6-ban ő alakítja a főgonoszt, ezért is volt ott. Nyilván mindenki azt hitte, hogy a játékbeli figurát, a diktátor Castillót fogja bemondani, de ő Gideon moffot mondta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb neveket jelentettek be:

 

Dee Bradley Baker (Klónok)

Michelle Ang (Omega)

Amy Allen (Aayla Secura)

Dickey Beer (Boba Fettet kaszkadőr  jeleneteit játszotta a Jedi Visszatérben)

 

Továbbá lesz saját panelja az Obinak, Mandinak és az Andornak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosítanék, lesz majd egy közös paneljük. Ugyanis egy ilyen angolosan kifejezve "What's to come" durranással fogják elkezdeni az egész Celebration eseményt május 26-án, csütörtökön. Mindenképpen egy kb. másfél órás odacsapásra számítok, ahol -mint ahogy a SW.com írta- minden jelenleg készülő élőszereplős produktumról (legyen szó sorozatról vagy filmről) lesz szó. Tehát amikre számíthatunk:

- Obi-wan Kenobi (szerintem ezzel kezdik, gyorsan le is zavarják majd)

- Andor (előzetes-szagot érzek a levegőben)

- Mandalorian 3. évad (egy betekintő jó lenne, túl korainak érzem még az előzetest)

- Ahsoka (e hónapban már elvileg forgatnak a Production Weekly szerint, casting infók?)

- Acolyte (legutóbbi információink szerint a Celebration idejére már forogni fog a sorozat)

- Lando (Donald Glover múlt héten jelezte, hogy benne van a projektben, néhány infó csepegtetése jó lenne)

- Grammar Rodeo munkacímű sorozat (hivatalos bejelentés? :glasses:)

- Rogue Squadron (igen, ekkor már muszáj legalább néhány színészt bejelenteni)

 

És ez csak az elkövetkezendő 1,5-2 év terméke. Egy BOBF 2. évad bejelentés talán megtörténik és meglepődnék, ha a GR sorozaton kívül nem jelentenének be legalább még 1-2 új sorit.

 

Az animációs vonal meg szerinte a hétvégén lesz. Mivel a Bad Batchnek lesz panelje - szombatra tippelem, aztán majd meglátjuk - ezért előzetest is kapunk. Persze aminek mégjobban örülnék, ha az élőszereplős panelhez hasonlóan az animációs részleg is kapna egy summázó 1-1,5 órát. A Tales of the Jedi miatt gondolom - meg amit ugye Kinerék említettek meg előző hónapban, de most egyelőre a TOTJ-ra gondolok - és ha még 1-2 animációs filmet is kapunk a D+ szolgáltatásra, az még szuperebb lenne. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az egyik, ha nem a legérdekesebb panellel kezdenek, szerintem le fogjuk f*sni a bokánkat. :D Tudni valamit erről a meglepetésről? Mikor várható?

 

Amúgy érdekes, hogy a Rogue Squadronról egy árva szó nincs, pedig jövő karácsonykor érkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.