Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Anaheim 2022


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az. 

 

Úgy tűnik valakit nagyon zavar a két hapsihoz való hozzáállásom. Szerencsére engem nem és nekem abban a témában csak az számít. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csütörtökön magyar idő szerint mikor lesz a filmes fő műsor?

Még múltkor csináltam egy kis számítást. Itt vannak magyar idő szerint a (szerintem) fontosabb panelek. :)

 

 

2022. 04. 27. - 19:01, Bence1997 írta:

Kihirdették az időpontokat. Összeszedtem párat, amely érdekes lehet számunkra. Van egy meglepetés is, ami még nincs bejelentve. Íme, magyar idő szerint mikor lesznek. 9 óra eltérés van, ezt ne feledjük.

 

Csütörtök:

  • Lucasfilm's Studio Showcase (20:00 - 21:30) --> a nagy show, ahol minden lesz, Andor, Kenobi, Mandalorian és még több készülő sorozat és film.
  • Attack of the Chords: The Music of Episode II with David W. Collins (22:00 - 23:00) --> Collins az EpII zenéjéről beszél.
  • Lucasfilm Publishing: Stories from a Galaxy Far, Far Away (22:00 - 23:00) --> könyvek és képregények, a High Republictól egészen az Első Rend idejéig. Számítsunk új bejelentésekre.
  • The High Republic: For Light and Life 3:00 PM - 4:00 PM (0:00 - 1:00) --> A 2. fázis (Quest of the Jedi) leleplezése!

 

Péntek:

  • Star Wars: AOTC 20th Anniversary Celebration (23:00 - 0:00) --> az EPII 20. évfordulójának megemlékezése.

 

Szombat:

  • Mando+: A Conversation with Jon Favreau & Dave Filoni (20:00 - 21:00) --> Mandalorian 3. évad Favreauval és Filonival. Beszélgetés múltról, jelenről és hogy mi vár a későbbiekben ránk.
  • Tales of the Jedi (23:30 - 0:30) --> antológia szerű animációs "shortok", a különleges vendég pedig Dave Filoni!
  • Marvel Star Wars Comics (1:30 - 2:30) --> A Marvel képregényekről lesz szó, új bejelentésekkel is.

 

Vasárnap:

  • Star Wars: The Bad Batch S2 (20:00 - 21:00) --> A BB 2. évadja hamarosan érkezik, itt pedig lehull róla a lepel. Reméljük egy premierdátummal és egy előzetessel fűszerezve. :)
  • A Look Back at SW: Visions (21:30 - 22:30) --> A tavalyi anime újbóli feltárása. Talán egy 2. évados bejelentéssel zárva?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 nap múlva, csütörtökön az alábbi linken lehet majd követni a Celebrationön történő eseményeket. 21:30-tól lesz elérhető, ami annyit tesz, hogy a Lucasfilm Studio Showcase panel csakúgy, mint pl. 2017-ben a 40 éves évfordulós panel, külön videóban lesz követhető. :)

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap fontosabb pontjai:

 

- Lucasfilm's Studio Showcase (20:00-21:30)

- EpII music panel (22:00 - 23:00)

- Del Rey panel (22:00 - 23:00)

- The High Republic panel (0:00 - 1:00)

 

Az elsőt nem kell ecsetelnem, a második az SW zenét imádóknak - remélem streamelik -, utóbbi kettő pedig az írott SW-t kedvelőknek ajánlom. Jó kérdés, hogy mik lesznek streamelve. Ha tippelnem kéne, akkor napi szinten kb. 3-4 panelt fognak megmutatni, természetesen a legelső panel kivételével. Azokat külön videóban tudjuk majd követni. Már kevesebb, mint 3 óra! :yeah:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Várjunk csak... akkor csak 9:30-tól indul a móka? A fenti link azt írja.

Úgy néz ki, hogy a lényeget nem fogják streamelni. De twitteren követem az eseményeket, SWNN írogatni fog majd a panelről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Donát írta:

Várjunk csak... akkor csak 9:30-tól indul a móka? A fenti link azt írja.

Lehet felvételről adják?

 

19 perccel korábban, Tibur55 írta:

5 perc múlva kezdik, de pont a lényegről nem lesz stream...

Ennek mi értelme? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.