Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Anaheim 2022


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, kdani20 írta:

Durva, hogy semmilyen filmes bejelentés nem volt, de én elégedett vagyok a sorozatokkal is.

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Hát nem is tudom mit gondoljak... azért elég felemás a szájíz, de lehet én vártam túl sokat :) az Andor előzetes jó volt, de az, hogy a filmekről ezúttal sem tudtunk meg semmit, elég nagy csalódás.

A Kennedy interjúból kiderült, hogy a filme kegyelőre parkolópályán vannak. Először kell egy kreatív arc aki viszi azt a vonalat. :) Abszolút nem meglepő, hogy nem volt semmi róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek holnap és vasárnap nézhetjük majd streamen a Mando+ és a Bad Batch paneleket? Vagy ugyanúgy csinálják, mint tegnap?

 

Ugyanis úgy néz ki, hogy a kb. negyed óra múlva kezdődő "Light & Magic" panelt se fogják streamelni. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintetek holnap és vasárnap nézhetjük majd streamen a Mando+ és a Bad Batch paneleket? Vagy ugyanúgy csinálják, mint tegnap?

 

Ugyanis úgy néz ki, hogy a kb. negyed óra múlva kezdődő "Light & Magic" panelt se fogják streamelni. :hmm:

 

Baszki, ebbe bele sem gondoltam.... 

Ha még a BB panel is zárt körű lesz, csak az ott lévők láthatják majd.....hátha megmutatják felvételről. 

Nem tartom kizártnak a trailert sem, és a 2. évados story beharangozásról nem is beszélve, nagy vonalakban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. napi live adást itt lehet megtekinteni. 

 

 

A 20. évfordulós Klónok Támadása panelről, én hiányoltam Natalie Portman-t, és a sajnos már elhunyt, Christopher Lee-t. :(  

De amúgy nagyon szórakoztató volt az a panel. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Felvételről sem lehet majd visszanézni? 

A Lucasfilmes panelt összevágva, mintegy recapként kaptuk meg tegnap. Kérdés, hogy milyen lesz a mai és a holnapi első panel, infók valószínűleg itt is lesznek majd. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Lucasfilmes panelt összevágva, mintegy recapként kaptuk meg tegnap. Kérdés, hogy milyen lesz a mai és a holnapi első panel, infók valószínűleg itt is lesznek majd. Meglátjuk.

Az még recap-nak is összecsapott volt, annyira rövidre vágták..... 

 

Amúgy azt nem értem, miért nem lehet pár órával később, felvételről megtekinteni?? Nem csak 500 ember SW fan a világon.......érdekes a hozzáállásuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Cpt. Rex írta:

Az még recap-nak is összecsapott volt, annyira rövidre vágták..... 

 

Amúgy azt nem értem, miért nem lehet pár órával később, felvételről megtekinteni?? Nem csak 500 ember SW fan a világon.......érdekes a hozzáállásuk...

Szégyenteljes szerintem is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Szégyenteljes szerintem is.

A mando és a Bad batch panel kifejezetten érdekelne engem is, erre lehetséges hogy ezek is zártkörűek lesznek. 

Mint egy zártkörű tinédzser házibuli....lol

  

Nem utaztál el, akkor húzz a francba..kb.... -_- 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor csak rád hagyatkozhatunk. :D 

Will Do Donald Duck GIF

 

9 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Az még recap-nak is összecsapott volt, annyira rövidre vágták..... 

 

Amúgy azt nem értem, miért nem lehet pár órával később, felvételről megtekinteni?? Nem csak 500 ember SW fan a világon.......érdekes a hozzáállásuk...

Exkluzív felvételekre hivatkoznak, ami azért fura, mert pl. a tegnapi Light & Magic panelen csak a dokumentumsorozatról beszéltek, meg néhány képet osztottak meg, ahogy a twitteren láttam. A régebbi Celebrationök annyival jobbak voltak, hogy az első paneleket leadták külön a hivatalos LIVE-tól, a footage-ok alatt pedig vagy a hallon lévő néptömeget mutatták, vagy sötétítették az adást. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Besz*rok... a mostani "BTS of The Mandalian and The Book of Boba Fett" panelt adják, ahol leadtak egy videót. A videó a sorozatok eddigi évadaiból volt összevágva. De a streamet nézőknek csak elsötétült az adás, hang persze volt. Az első paneleknél egy ilyet miért nem tudtak csinálni... na mind1. 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig egyebek mellett kaptunk egy

-Andor előzetest (nem is akármilyet) meg egy pontos premierdátumot és szinopszist

-A Jedi Fallen Order folytatásának a bejelentését és egy teasert hozzá

-Be lett jelentve a Skeleton Crew, amihez kaptunk szinopszist, egy látványtervet meg kiderült hogy Jude Law lesz az egyik főszereplő

-Tisztázták mi lesz a Tales of Jedi, a részekhez szinopszitst adtak, meg képeket a sorozathoz,

-A Mandalori harmadik évadnál kiderült kb. mikor jön és kaptunk egy nagyon biztató előzetest, ami mivel nagyon messze még a premier és sok SW jön addig szerintem teljesen érhetően nem került ki online-ra

-Az Ahsokáról kiderült, hogy egy kvázi Rebels folytatás lesz. Láttuk Ahsoka új kinézetét. Javában forog úgyhogy csak pár snittet tudtak mutatni amit érthetően nem raktak ki, mert ez marketingnek elég gyenge lenne, meg elég messze a premier

-Be lett jelentve az első High Republic animációs sorozat a Young Jedi Adventures

 

Lehet azért mert rég voltak de nekem nem rémlik hogy régen ennyire tartalmasak lettek volna a Celebration-ök. Most már csak a Bad Batch második évadhoz kéne legalább egy premier dátum bejelentés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Star Wars Celebration - Anaheim 2022

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.