Ugrás a kommentre

General Hux vs. Jango Fett (KIEMELT SELEJTEZŐ)


Donát

Kiemelt Selejtező #3  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, pb69 írta:

Ez a tökéletes példája annak, amikor egy kis könnyed olcsó és gagyi szórakoztatásért beáldoznak egy karaktert, és komplett idiótát csinálnak belőle. Ezek után ez az ember tökéletesen komolyan vehetetlen.

Ez kicsit drasztikus megközelítés. Hux előtte elmebajnok volt? Nem hiszem. A TLJ többi részében tök jó volt, ezt Dzséjt remekül leírta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A regény több rálátast ad Hux karakterére. Aszerint többed ad a külcsínre, a magasztosságra, mint a stratégiára. Az ellenállást nem tartja egyenrangúnak, ezért sem vezénylik ki a Tie-kat, vagy helyezkednek úgy a többi csillagrombolóval, hogy fedezetet nyújtsanak a vadaszok ellen gyengébben felszerelt Fullminatrixnak. Szónokként az is eléggé feldűhítette, hogy Poe figyelmen kívül hagyta, azt várta volna, hogy kegyelemért fognak könyörögni.

Tehát elsősorban szónok, aki a propaganda felvételek híres szereplője (gondolom), plusz elég sok technikai újítás bevezetése is az ő nevéhez fűzödik (pl. a hiperűrön keresztüli nyomkövetés).

De miért kap ilyen fontos pozíciót, ha nem kiváló stratéga? Snoke számára könnyen iranyítható, igy kevesebb az esélye, hogy átveszi a flotta feletti hatalmat.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, starwarsfan1113 írta:

A regény több rálátast ad Hux karakterére. Aszerint többed ad a külcsínre, a magasztosságra, mint a stratégiára. Az ellenállást nem tartja egyenrangúnak, ezért sem vezénylik ki a Tie-kat, vagy helyezkednek úgy a többi csillagrombolóval, hogy fedezetet nyújtsanak a vadaszok ellen gyengébben felszerelt Fullminatrixnak. Szónokként az is eléggé feldűhítette, hogy Poe figyelmen kívül hagyta, azt várta volna, hogy kegyelemért fognak könyörögni.

Tehát elsősorban szónok, aki a propaganda felvételek híres szereplője (gondolom), plusz elég sok technikai újítás bevezetése is az ő nevéhez fűzödik (pl. a hiperűrön keresztüli nyomkövetés).

De miért kap ilyen fontos pozíciót, ha nem kiváló stratéga? Snoke számára könnyen iranyítható, igy kevesebb az esélye, hogy átveszi a flotta feletti hatalmat.

A Hux képregény is érdekelne, de sajnos nálunk a fene tudja mikor jön ki. :( 

 

3 perccel korábban, Adrián írta:

Vajon megismétlődik a két évvel ezelőtti?:)

Hat perc van hátra, szóval könnyen lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hux előtte elmebajnok volt?

Nem tudom mennyire volt elmebajnok, de itt egy olyan trükkel szedik rá, amit egy 8 éves gyerekkel sem lehet megetetni. :D Ez olyan volt, mint Jar Jar riogatása az ezer "szörnyet csinálóval", de még annak is több alapja volt. Egy ilyen figurára egy doboz gyufát nem bíznék rá, nemhogy hadsereget. Még bábként sem.

55 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A TLJ többi részében tök jó volt, ezt Dzséjt remekül leírta. 

Ezzel egyetértek. Az egyik kedvenc jelenetem, amikor a látszólag eszméletlen Kylo mellett/felett épp nyúl a fegyveréért, amikor az "megébred". Majd nem sokkal később zeng is az "éljen az új legfőbb vezér".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Hux képregény is érdekelne, de sajnos nálunk a fene tudja mikor jön ki. :( 

Ha minden igaz jövő év közepére. :)

6 perccel korábban, Adrián írta:

Vajon megismétlődik a két évvel ezelőtti? :)

Végül szavaztam. Utóbbi nekem több emlékezetes jelenetet adott. Hux -nál az EpVII -es beszéde nagyon erős. A TLJ -ben kicsit másabb lett a karaktere, nem éreztem azt a vadságát. Bár volt 2 piszok jó jelenete Kylo -val. Jango azonban nagyon jó jeleneteket kapott, a szó -és testpárbaja nálam Number 1. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, pb69 írta:

Nem tudom mennyire volt elmebajnok, de itt egy olyan trükkel szedik rá, amit egy 8 éves gyerekkel sem lehet megetetni. :D Ez olyan volt, mint Jar Jar riogatása az ezer "szörnyet csinálóval", de még annak is több alapja volt. Egy ilyen figurára egy doboz gyufát nem bíznék rá, nemhogy hadsereget. Még bábként sem.

A tisztjeinek is ez volt a véleménye. Teljesen rá volt írva az arcukra. Peavey ebben élen járt, eszméletlen pofákat vág a pali. :D 

 

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Végül szavaztam. Utóbbi nekem több emlékezetes jelenetet adott. Hux -nál az EpVII -es beszéde nagyon erős. A TLJ -ben kicsit másabb lett a karaktere, nem éreztem azt a vadságát. Bár volt 2 piszok jó jelenete Kylo -val. Jango azonban nagyon jó jeleneteket kapott, a szó -és testpárbaja nálam Number 1. :D

Egy perccel a vége előtt sikerült szavaznod. Szerintem másodpercek lehettek a zárásig. :o Ez direkt csináltad így? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A tisztjeinek is ez volt a véleménye. Teljesen rá volt írva az arcukra. Peavey ebben élen járt, eszméletlen pofákat vág a pali. :D 

Többek között pont ezért hiteltelen számomra a karaktere. Korábban is "csicskították" már, de egyébként elég felvágott nyelvvel beszél pl. Kyloval. Aki persze nem tiszteli és szintén visszaszól, de egyértelműen nem úgy kezeli, mint egy komplett idiótát. Márpedig akit így hülyére lehet venni, miközben tényleg a többi tiszt is csak fogja a fejét (én leginkább pár Csupasz pisztoly jelenethez tudnám ezt hasonlítani), azt mindig hülyére is fogják. Ha az alá rangsoroltak nem is merik, de mások simán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy perccel a vége előtt sikerült szavaznod. Szerintem másodpercek lehettek a zárásig. :o Ez direkt csináltad így? 

Igazából tényleg nem tudtam dönteni, csak az utolsó néhány percben sikerült választanom. Aztán már csak hagytam, hogy peregjen az idő. Legyen egy kis dráma is. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a párharcról még eszembe jutott ez:

 

Hux: Impozánsak a klónjaid, büszke lehetsz rájuk.

Jango: Jobban értik a dolgukat, mint a te rohamosztagosaid, abban biztos lehetsz.

Hux: Az embereim kivételesen jól képzettek, születésüktől fogva programozva vannak.

Jango: Majd meglátjuk.

Hux: Köszönöm, hogy fogadott, Jango.

Jango: Egy tábornokkal mindig öröm találkozni.

 

:) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.