Ugrás a kommentre

Chapter 6: The Prisoner


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

13 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Erre a fickóra nincs meg a megfelelő reakciógomb...  :shocked: :lol: Jó mondjuk fura a twi'lekeknél az a kettősség is, hogy a nők híresek a szépségükről, a hím egyedek meg örülhetnek, ha egy picit is szebbek az ördögnél  :D

 

 

Xi'an nem csúnya sztem, legalábbis külsőleg. Max átlagos. De ez a bagázs a legirritálóbb  elmebetegek gyülekezete, Mando helyében nem biztos, hogy én ilyen kegyes lettem volna.. 

:saber_kylo:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ha már a másik részhez beírtam a Bossk fegyvert... ebben a részben Zeronak egy EE-3 carbine rifle-je van, ilyet Boba Fett használt az OT-ben. A fegyver a 3. részben is feltűnik, de én csak itt vettem észre :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Mando talán ebben a részben mutatja meg mennyire jó! Néhol pszicho-triller beütések is vannak a részben, nem beszélve a legerősebb mellékszereplőkről. Burg és Xi'an szenzációsak. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 09. 26. - 20:50, Ody Mandrell írta:

Mando talán ebben a részben mutatja meg mennyire jó!

Ez a legjobb egyébként ebben a részben! Eddig is ügyes volt, de azért itt nem csak ügyesnek kellett lennie, hanem a többiek előtt gondolatban pár lépéssel előrébb is járni. A másik, hogy mekkora önuralma van! Azok után, ahogy kikezdtek vele a saját hajóján a sisaklevétel kapcsán, Baby Yoda nem volt tőlük biztonságban, és még ellene is fordultak a börtönhajón, mégsem ölte meg őket, csak bezárta. Igazi profi. :)

Minden erénye ellenére mégsem kedvelem annyira ezt az epizódot, mert nagyon irritáló ez a bagázs, akikkel összeállt. De épp ezért remek jelöltek a legjobb negatív karakter kategóriában. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Pildi írta:

Minden erénye ellenére mégsem kedvelem annyira ezt az epizódot, mert nagyon irritáló ez a bagázs,

Én meg pont ezért szeretem. :D Vérgenyák, és tényleg nem azok a mű gonoszok hanem vélőjükig romlottak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Kódon kívül galériát is csinálnom kellett mert ehhez a fejezethez anno valamiért nem csináltam. Most legalább pótolva lett.

 

A galéria kódja:

 

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/GN0SaGL"><a href="//imgur.com/a/GN0SaGL">View post on imgur.com</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Valamiért az első megtekintéskor ez a rész nem annyira tetszett - főleg a női Twilek színész hatására talán -, de most kilóra megvett. Nagyszerű epizód! Teljesen az EpI idején éreztem magam, mintha Qui-Gonék börtönszöktetésre adták volna a fejüket. :D A díszletek nagyon szépen felidézték az EpI dizájnjait, amihez sokat adtak hozzá a droidok is. Jó volt a patthelyzet Matt Lanterrel is. A végén azt még mindig nem értem, hogy nem tűnt fel a csipogó jeladó Qinnek egészen a legvégéig, de hát ez egy dramaturgiai áldozat lehet. Mayfeld és a Batman korrupt zsaru nagyon jól alakítottak a részben, szerintem előbbivel még fogunk találkozni, mert kijutnak a cellából, ez tuti. A Gyermek meg szépet bújócskázott a droiddal, már azt hittem valami Erő trükkel intézi el. Szépen rájátszottak erre. :D Remek rész volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Donát írta:

A végén azt még mindig nem értem, hogy nem tűnt fel a csipogó jeladó Qinnek egészen a legvégéig, de hát ez egy dramaturgiai áldozat lehet.

Nekem a múltkori végégig nézésnél az jött le, hogy in-universe az a cucc nem csipog. Nyilvánvaló, hogy Davan még a halála előtt aktiválta a kütyüt. Amikor Xi'an kinyírja a Davant, a csipogó kiesik a kezéből, és egy hangot sem ad ki. Utána Mayfeld és Xi'an még beszélgetnek, a csaj le is guggol Davan hullája mellé, s csak ezután halljuk meg mi a csipogást (addig néma csendben van a kütyü). Ekkor veszi észre Mayfeld is, de nem azt kérdni, hogy ez eddig is csipogott-e, hanem azt, hogy ez eddig is villogott-e. A csipogás mindig csak akkor hallható, ha valaki éppen észreveszi a cuccot, és maguk a karakterek egyáltalán nem reagálnak a hangra.

Szerintem a készítők a csipogást csak utólagosan adták hozzá, hogy a "hülye" néző is felfogja, mi az. Mert hát az ilyen nyomkövető kütyük mindig csipognak, bár sosincs értelme (csipogott az is, amit Obi-Wan feltett a Slave I-re, az is, amit Leia Rey-nek adott... :roll: ). Viszont a sztoriba már nem volt lehetőségük beleírni, és ez így ilyen ostobán jön ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nekem a múltkori végégig nézésnél az jött le, hogy in-universe az a cucc nem csipog. Nyilvánvaló, hogy Davan még a halála előtt aktiválta a kütyüt. Amikor Xi'an kinyírja a Davant, a csipogó kiesik a kezéből, és egy hangot sem ad ki. Utána Mayfeld és Xi'an még beszélgetnek, a csaj le is guggol Davan hullája mellé, s csak ezután halljuk meg mi a csipogást (addig néma csendben van a kütyü). Ekkor veszi észre Mayfeld is, de nem azt kérdni, hogy ez eddig is csipogott-e, hanem azt, hogy ez eddig is villogott-e. A csipogás mindig csak akkor hallható, ha valaki éppen észreveszi a cuccot, és maguk a karakterek egyáltalán nem reagálnak a hangra.

Szerintem a készítők a csipogást csak utólagosan adták hozzá, hogy a "hülye" néző is felfogja, mi az. Mert hát az ilyen nyomkövető kütyük mindig csipognak, bár sosincs értelme (csipogott az is, amit Obi-Wan feltett a Slave I-re, az is, amit Leia Rey-nek adott... :roll: ). Viszont a sztoriba már nem volt lehetőségük beleírni, és ez így ilyen ostobán jön ki.

Kicsit suta, de megmagyarázna mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Engem most is baromira idegesít ez a bagázs, és továbbra is nagy elégtétel, hogy egy részük börtönbe kerül, a többieknek meg kampeca. :D 

Az viszont remek ötlet volt, hogy (2. évad spoiler)

Spoiler

Mayfelddel még találkozunk majd, és a következő évad legjobb epizódját köszönhetjük majd neki.

 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Napokban néztem én is újra az epizódot, én se sajnáltam, ahogy Mando elbánt az egész bandával. Szerencsére jobb ember náluk, de egy előéletet mondjuk szívesen olvasnék, hogy miket műveltek annó. Ahelyett, hogy a sorozatot mesélnék el újra képregényben, inkább egy ilyen csináljanak. De talán majd egyszer.

 

A legjobb jelenet még mindig az, ahogy a villodzó folyosón becserkészi Mayfeld-et :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.