Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

46 perccel korábban, Iqvi írta:

Dr ha kizárjuk akkor mi lesz a sorsa? Istenné nyilvánítjuk, vagy a legjobb főszereplő önként átadja neki a címet?:lol::D

Mindjárt Istenné avatunk téged e, hamár Istenmezején laksz. :P:evil:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A legjobb karaktert és a legjobb mellékszereplő kategória szinte ugyanaz is lehetne. A legjobb mellékszereplő is lehet legjobb karakter és fordítva. :D 

Kivettem azt a négyet. Most már jó? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kivettem azt a négyet. Most már jó? :P

DE mi különbözteti meg a két kategóriát egymástól? Milyen kritériumok alapján lehet az egyikbe illetve a másikba bekerülni? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

DE mi különbözteti meg a két kategóriát egymástól? Milyen kritériumok alapján lehet az egyikbe illetve a másikba bekerülni? :)

A legjobb karakterek közé került a két főszereplő és a 4 darab főbb mellékszereplő, akiknek fontos szerep jutott az évadban. A többiek meg feltűntek 1-2 rész erejéig, így mentek a mellékszereplők közé. :D Remélem így már világos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Bence1997 írta:

A legjobb karakterek közé került a két főszereplő és a 4 darab főbb mellékszereplő, akiknek fontos szerep jutott az évadban. A többiek meg feltűntek 1-2 rész erejéig, így mentek a mellékszereplők közé. :D Remélem így már világos. :)

Hát, megnéztem, és most ugyanott vagyunk, mintha a főbb mellékszereplőket betettük volna főszereplőnek.  :D

Egy fontosabb mellékszereplőnek nincs esélye a két főszereplővel szemben nyerni a legjobb szereplő kategóriában, a mellékszereplők között pedig nem jelölt, szóval ott sincs esélye nyerni.

 

Nekem nem a főszereplő kifejezéssel volt bajom, hanem a szavazatszerzési esélyekkel.

 

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kivettem azt a négyet. Most már jó?

Ha ez azt jelenti, hogy kivetted a négy fontosabb mellékszereplőt a mellékszereplők listájából, akkor inkább tedd vissza. :P Szerintem úgy lenne igazságos. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Pildi írta:

Ha ez azt jelenti, hogy kivetted a négy fontosabb mellékszereplőt a mellékszereplők listájából, akkor inkább tedd vissza. :P Szerintem úgy lenne igazságos. :)

Megcsináltam. Remélem mostmár minden stimmel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A legjobb karakterek közé került a két főszereplő és a 4 darab főbb mellékszereplő, akiknek fontos szerep jutott az évadban. A többiek meg feltűntek 1-2 rész erejéig, így mentek a mellékszereplők közé. :D Remélem így már világos. :)

Igen, csak amit Pildi is írt, gyakorlatilag az történt, hogy átneveztük a főszereplő kategóriát másnak. :D 

 

Egyébként el kell fogadni, hogy a főszereplőként nincs esélye. Most csak azért áttenni valakit egy másik kategóriába, hogy legyen esély nem éppen üdvözítő, amennyiben nem ott a helye. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként el kell fogadni, hogy a főszereplőként nincs esélye. Most csak azért áttenni valakit egy másik kategóriába, hogy legyen esély nem éppen üdvözítő, amennyiben nem ott a helye.

Legjobb karakternek nevezni a kategóriát pont ebben segítene. Ott van a helye Caranak is pl. Most oké nem fogja megnyerni, ezt írtam is, de legalább nem 2 szereplős lenne a dolog. Ez egy kozmetikai dolog lenne, hogy jobban nézzen ki a verseny. A mellékszereplő kategóriában meg esélye is megmaradna. 

 

Mert amúgy ennek az alternatívája az lenne, hogy csak egy Legjobb karakter kategóriát csináluk amibe bekerülnek a fontosabb szereplők és hagyjuk a mellékszereplő főszereplő bontást. De az meg Pildinek nem tetszett mondván, hogy akkor szegény Cara nem lesz esélyes sehol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még feldobok egy alternatívát: Legjobb sidekick kategória a Legjobb főszereplő kategória mellé. Ebből kizárhatnánk Mandót és BY-t, de Cara, Greef, IG-11 és Kuiil (és még két figura, mondjuk Toro Calican és Ran emberei közül valaki) is kapna egy olyan kategóriában esélyt, amiben jobb helyük van, mint a mellékszereplők között, és a Legjobb főszereplőbe is betehetnénk őket, hogy az se nézzen ki hülén két szereplővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... nem is rossz ötlet. Akkor legyen az, hogy egy legjobb karakter, ahol a következők lesznek: Mandalori, BY, Cara, Greef, Kuiil, IG-11.

Lesz egy legjobb sidekick kategória a következőkkel: Cara, Greef, Kuiil, IG-11 és két további jelölt.

A mellékszereplőknél meg vegyem ki őket és a többiek versengjenek a bekerülésért?

 

Legyen így? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hmm... nem is rossz ötlet. Akkor legyen az, hogy egy legjobb karakter, ahol a következők lesznek: Mandalori, BY, Cara, Greef, Kuiil, IG-11.

Lesz egy legjobb sidekick kategória a következőkkel: Cara, Greef, Kuiil, IG-11 és két további jelölt.

A mellékszereplőknél meg vegyem ki őket és a többiek versengjenek a bekerülésért?

 

Legyen így? :D

Nekem tetszik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hmm... nem is rossz ötlet. Akkor legyen az, hogy egy legjobb karakter, ahol a következők lesznek: Mandalori, BY, Cara, Greef, Kuiil, IG-11.

Lesz egy legjobb sidekick kategória a következőkkel: Cara, Greef, Kuiil, IG-11 és két további jelölt.

A mellékszereplőknél meg vegyem ki őket és a többiek versengjenek a bekerülésért?

 

Legyen így? :D

do it episode 3 GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem legyen egy "Greef" kategória is, ott tuti nyer. Röhejes már ez sok mellékpálya. 

Hát, ha neked egy új kategória sok... :para:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A legjobb sidekick és a legjobb mellékszereplő szinte ugyanaz. Erre akartam célozni. 

Akkor mondjuk kezdhetted volna ezzel, és akkor egyből ezt válaszolom: a mellékszereplők kategóriába bepakolhatunk olyan neveket, mint Omera, a Kliens, Peli Motto, Pershing doktor, Ranzar Malk, Gideon moff, Paz Vizsla vagy a Páncélkovács, akik nem sidekickek, csak mellékszereplők, egy részben tűntek fel, ott sem kiemelt szerepben, és akiknek több esélyük lenne így, egymással szemben, mint olyan szereplőkkel, akik 2-3-4 epizódban is kiemelt szerepet kaptak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jövök akkor egy jelöltlistával. :D Ahol 6 már megvan, ott nem állítok jelöltet. :)

 

Legjobb epizód

Spoiler

1×01 The Mandalorian

1×02 The Child

1×03 The Sin

1×06 The Prisoner

1×07 The Reckoning

1×08 Redemption

 

Legjobb sidekick

Spoiler

Cara Dume

Kuiil

Greef Karga

IG-11

Mayfeld

Burg

 

Legjobb mellékszereplő

Spoiler

The Armorer

The Client

Gideon

Burg

Trapper Wolf

Omera

 

Legjobb negatív karakter

Spoiler

Gideon

Mayfeld

Burg

The Client

Xi'an

Toro Calican

 

Legjobb szörny

Spoiler

Blurrg

Ravinak

Mudhorn

Loth-cat

Kowakian monkey-lizard

Dewback

 

Legjobb droid

Spoiler

IG-11

New Republic security droid (type 1)

New Republic security droid (type 2)

B2 szuper harci droid

Q9-O

R2 series astromech droid (monster droid)

 

Legjobb zene - kb. a legjobb epizódok lekopizása történt meg. :P

Spoiler

1×01 The Mandalorian

1×02 The Child

1×03 The Sin

1×06 The Prisoner

1×07 The Reckoning

1×08 Redemption

 

Legjobb összecsapás

Spoiler

Mandalorian & IG-11 vs. niktó rablók az Aravana-7 bolygón (1×01)

Mandalorian vs. Jawas (1×02)

Mandalorian vs. Mudhorn (1×02)

Mandalorian & The Tribe vs. Fejvadász Céh emberei (1×03)

Mandalorian vs. New Republic droidok (1×06)

The Armorer vs. rohamosztagosok (1×08)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.