Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

29 perccel korábban, Dzséjt írta:

No, emberök, melyik sikló legyen benne a mérkőzésben, mert Bence csak annyit írt oda, hogy Landspeeder, ami olyan, mintha megkérdeznék tőled, hogy melyik a legjobb jármű a Halálos iramban című filmben, te meg bemondod, hogy az autó. No comment. Szóval:

A) a droid vezette sikló.

av3qw0ipivrjutwb4pqk.png

 

B) az ember vezette sikló.

latest?cb=20191228090511

 

A szavazólap amúgy már kész, a képek feltöltésével foglalkozom most. Sajnos volt egy kis technikai probléma is, ezért húzódott el eddig, vissza kellett állíttatnom az accountumat a szavazóoldalon, ami nem volt egyszerű mutatvány.

Részemről legyen az ember vezette sikló, rá szavazok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez eldöntetett, de azért még várok kicsit, hátha befut pár olyan ember, aki nem követi Mando példáját, és a droidra szavaz. :D 

 

44 perccel korábban, csoli1138 írta:

Amelyiket "Burt" vezeti. :)

Pedig én Burt kezébe egy kavicsot sem adnék, nemhogy kormányt. Még a végén elmegy a rockshow-ra. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és egy roncs. :D

 

Egyébként nagyon várom a szavazást, mivel szombaton néztem meg az egész évadot így élénken él bennem az egész. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Az ember vezette. Nagyon hasonlít Luke siklójára az EP4-ben csak ezen mintha 4 hajtómű lenne.

Basszus, ez fel sem tűnt eddig, de tényleg. Lehet, hogy ez Luke X-34-esének kombi változata. :) 

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyébként nagyon várom a szavazást, mivel szombaton néztem meg az egész évadot így élénken él bennem az egész. 

Nagyon hamarosan elkészülök a szavazólappal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim és uraim!

 

Eljött a pillanat, elindul a The Mandalorian első nagy megmérettetése itt, a Star Wars Saga Fórumon. Az első évad legjobbjai feszülnek egymásnak, és a Ti szavazatotok dönti el, hogy ki a jobb. A módszer a szokásos. Kategóriánként hat jelölt közül kell eldönteni, ki tetszik jobban, és arra bökni a lent látható szavazólapon. Érdemes tudni, hogy a végén a zenéknél, ha a Youtube feliratra kattintotok, akkor a Youtube-on a vonatkozó rész összes hivatalos muzsikája meghallgatható, illetve a legjobb összecsapásoknál is el lehet ugrani a Youtube-ra, hogy a linkelt ízelítőt normális méretek között élvezhessétek (sajnos a képek és videók méretére nincs befolyásunk).

 

Szavazni október 14-ig, 23:59-ig lehet.

 

Jó szórakozást, és az Erő vezesse a kezeteket! :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt csak Dzséjt látja, mert ő hozta létre.

 

Azt írtad hogy meglepődtál néha kire ment a szavazat. Ebből gondoltam hogy látjátok most hogy mi kire szavazunk. Félreértés ne essék, semmi gond ezzel, csak kiváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Már hogy értve :? Az ő szavazása hogy áll? :D Szerintem arra gondolt mi az összesített állás. 

Arra írtam, hogy Frenkie úgy értette azt, hogy meglepődtél, kire ment a szavazat, mintha nem a sajátodról írtál volna, hanem a többiekéről. Ezért kérdezett vissza, hogy látod-e, mire szavaztak a többiek, és erre írtam vissza, hogy Te a saját meglepő válaaztásaidra gondoltál. :)

Vagy én értem totál félre az egészet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Azt írtad hogy meglepődtál néha kire ment a szavazat. Ebből gondoltam hogy látjátok most hogy mi kire szavazunk. Félreértés ne essék, semmi gond ezzel, csak kiváncsi vagyok.

A sajátomra gondoltam. Nem hittem volna, hogy egyes kategóriában arra szavazok majd akire végülis szavaztam. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Pildi írta:

Arra írtam, hogy Frenkie úgy értette azt, hogy meglepődtél, kire ment a szavazat, mintha nem a sajátodról írtál volna, hanem a többiekéről. Ezért kérdezett vissza, hogy látod-e, mire szavaztak a többiek, és erre írtam vissza, hogy Te a saját meglepő válaaztásaidra gondoltál. :)

Vagy én értem totál félre az egészet :D

Szerk: Frenkie megerősített közben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Megvagyok. 15:41 kor kb. Akkor most nem beazonosítható a saját szavazatom? Tudjátok volt hogy el kértem. Rövid az agyam az eredményhirdetésig. 

De, el tudod kérni. Ugyan az idő nem stimmel, mert 14:41 az a 15:41, de mivel ma eddig te voltál az első szavazó, plusz az IP cím is egyezik, így elég biztos vagyok benne, hogy a te szavazataidat nézem. Mindjárt átküldöm neked PM-ben.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eddig hogy állunk @Dzséjt?

 Szó-szó. 15 szavazatunk van, ez kettővel több, mint amivel Resistance első évada zárt, és fele a Rebels negyedik évadának.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.