Ugrás a kommentre

Grogu, a gyermek


Darth Porg

Ajánlott hozzászólás

Rian egy hónapja a második szezon forgatásán járt és mostanában kapott engedélyt arra hogy megoszthassa a gyerkőcről alkotott véleményét. Ő is odáig van érte.

 

"He's amazing! I visited the set of The Mandalorian a month ago, and I spotted Baby Yoda in the corner and the producer shot me a look as if to say, 'you can't say a word!' I've been holding that secret in my heart for forever now. And the memes are amazing. I'm very pro-Baby Yoda."

 

Akkor nagyon úgy néz ki hogy a gyerkőcöt a kövi szezonban is láthatjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom nem kell ecsetelnem hogy elolvadok ha meglátom. Imádom minden pillanatát. Szerintem a Motkány óta a legcukibb karakter.

Kár hogy nincs egy olyan gépem amivel plüssfigurákat tudok csinálni, mert szerintem annyit adnék el belőle 2 hét alatt hogy meglenne a 7-es BMW és a bahamai ház.:D

  • Nagyon tetszik 1
  • Zavaros 2
  • Vicces 4
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Favreau a The Hollywood Reporter-nek:

 

"He's mostly a puppet. When it's CG, we try to make him obey the same physical laws that he would if he were a puppet. I think a lot of times CG makes itself too obvious where you don't create parameters creatively that allow the character to keep the same identity and charm. … We'll learn more about him over the course of the season. I think what's great about what George created is that Yoda proper, the character that we grew up watching, was always shrouded in mystery, and that was what made him so archetypal and so mythic. We know who he is based on his behavior and what he stands for, but we don't know a lot of details about where he comes from or his species. I think that's why people are so curious about this little one of the same species."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
13 perccel korábban, pb69 írta:

Csak ezek a szemek irritálnak kicsit, nem értem miért ilyen neki... :D Mármint in-universe nem értem. Lehet valami szeren van. :D 

Nem minden fajtársa néz ki azért Yodának sem ugyanúgy. Szerintem erről többet megtudunk majd, ha ellátogatunk a bolygóra. Remélem, megvalósul. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Nem minden fajtársa néz ki azért Yodának sem ugyanúgy.

Hát de ennyire azért nem is különböznek, mint a gyermek szeme. Meg pont a szemük igencsak hasonló, amennyire tudom, csak a színe más. Aztán az is lehet, hogy fiatal korukban ilyen csak, majd később változik.

3 perccel korábban, Donát írta:

Remélem, megvalósul. :clap2:

Na azt én is, nagyon. A sorozat csúcspontja lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.