Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a kilencedik epizódnak?   

68 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a kilencedik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

2020. 01. 11. - 21:58, Frenkie írta:

Ma néztem meg 3.-szor. Most Imax-ban. Hozzáértő barátokkal. Miközben néztem azt gondoltam hogy mennyire fantasztikus ez a film. Már most imádom. Annyira beszippant, annyira visz magával hogy az sem érdekelne, ha Kylo Ren Grevious unokája lenne. Amit még ma észrevettem az az iszonyú jó zenéje.

Érzelmes emberként szoktam filmeken könnyezni, de annyiszor mint az EP9-en soha. Hamarosan jön majd tőlem a bővebb vélemény.

Már bocsi, de mély lelkivilágod lehet :D tök jól leírod hogy az sem lenne baj, ha a Predator lenne a főellenség azt is elfogadnád :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt hol írta?

Nem szeretem hogyha meg kell magyarázni a poént de akkor tessék: "anyira beszippant, annyira visz magával hogy az sem érdekelne, ha Kylo Ren Grevious unokája lenne. " Erre a részre céloztam :)) szóval semmi nem zavarja elég a látvány meg az SW logó, az hogy legyen egy történet, értelmes karakterek, logikus íve az egésznek az nem számít mert LÁTVÁNY meg amúgy is SW, te meg hülye Camee csak utálni akarod a filmet!!! (pedig nagyon nagyon nem, csak van realitásérzékem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom mire gondoltál, de ez a poén nem ült ezzel a hasonlattal. ;) Az, hogy van realitás érzéked, frankó, de azt ne egy space-fantasy esetében használd. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Camee írta:

Nem szeretem hogyha meg kell magyarázni a poént de akkor tessék: "anyira beszippant, annyira visz magával hogy az sem érdekelne, ha Kylo Ren Grevious unokája lenne. " Erre a részre céloztam :)) szóval semmi nem zavarja elég a látvány meg az SW logó, az hogy legyen egy történet, értelmes karakterek, logikus íve az egésznek az nem számít mert LÁTVÁNY meg amúgy is SW, te meg hülye Camee csak utálni akarod a filmet!!! (pedig nagyon nagyon nem, csak van realitásérzékem)

Ülj le fiam, egyes. Szövegértelmezésből megbuktál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ülj le fiam, egyes. Szövegértelmezésből megbuktál.

Értem én, hogy itt elég sokan átlépnek a kognitív disszonanciákon --> film előtt: ez így nagyon nem lesz jó, nem is logikus stb... stb.... film után --> bemagyarázzátok hogy jó. Mellesleg hogy utólag cikinek gondolod amit írtál, az nem az én problémám :'(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Camee írta:

Értem én, hogy itt elég sokan átlépnek a kognitív disszonanciákon --> film előtt: ez így nagyon nem lesz jó, nem is logikus stb... stb.... film után --> bemagyarázzátok hogy jó. Mellesleg hogy utólag cikinek gondolod amit írtál, az nem az én problémám :'(

Nem tartom cikinek mert nem az. Nincsenek kognitiv disszonanciák. Minden a helyén van. Itt imádjuk az sw-t. A ST is. Ha neked ez nem tetszik minek jársz ide? Mert konstruktív véleményt még nem olvastunk tőled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Camee írta:

Értem én, hogy itt elég sokan átlépnek a kognitív disszonanciákon --> film előtt: ez így nagyon nem lesz jó, nem is logikus stb... stb.... film után --> bemagyarázzátok hogy jó. Mellesleg hogy utólag cikinek gondolod amit írtál, az nem az én problémám :'(

A magam szemszögéből leírtam hogy van ez. Olvastad? Ráadásul a kritikámban is elég nagy teret szenteltem neki. Inkább vállalom a korábbi tévedéseim, fals véleményem, mint hogy csak azért fikázzak be egy filmet, hogy nagy királynak, igényesnek vagy tisztán látónak tűnjek. Tetszett a film és ezt nem fogom eltagadni. :) 

 

Korábban, még fiatalabb koromban volt ilyen. Emlékszem a Gyűrűk Ura filmeket főleg azért szidtam, mert az SW vetélytársai voltak. Mára már kinőttem ebből.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 14. - 22:44, Frenkie írta:

Azért mert nem tudja összerakni hogy kettő meg kettő az négy attól ő a hülye és nem a film rossz.

Egyeseknek értelmező kéziszótárt kell adni a 7., 8. és 9. részekhez, és ezt úgy írom, hogy - ismét hangsúlyozom - nem vagyok rajongó. 

 

A legnagyobb baj, hogy sokan tényleg ugyanazt az érzést várják, mint amit akkor éreztek, amikor először látták az Új reményt. 

 

Valahol megértem őket, mert nekem is volt megismételhetetlen filmélményem gyermekként, a Burton-féle Batman filmekkel, és én is azt éreztem már az első Schumacher-féle förmedvény után is, hogy valamit elvttek az életemből. De én 13 éves voltam, amikor az a masszív ripacskodás a mozikba került, és 1-2 óra emésztés után el tudtam engedni az egészet.

 

És az a film, meg a folytatása tényleg istenkáromlás rosszak!

 

A Schumacher-féle Batman filmekhez képest kb. minden örökérvényű mestermű, nemhogy az új trilógia, mely szerintem /részben nyilván a kiváló színészvezetésnek köszönhetően is/ remek, /csak valamiért sikk lett kutyázni./

 

Még néhány mondtat:

 

A Burton-féle élményt a Nolan-trilógiától se kaptam meg, pedig azt az egekbe magasztalja a világ. A Batman Begins konkrétan csalódás volt elsőre. És tudjátok, hogy miért? Mert közben felnőttem, és felfogtam, hogy a "Táncoltál valaha az ördöggel sápadt holdfénynél?" élmény egyedi és soha vissza nem térő érzés.   

 

   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 14. - 23:04, Camee írta:

Ez eléggé félrement mert nem igazán tartozom ilyen szűk látókörű szektákba, csak minőségi sci-fi-n, fantasyn (Asimov, Lem, Clark, Star Trek, BSG SW,  (1-3-t láttam először) nőttem fel, és imádom az SW-t attól mert a szarra ráírják, hogy igen ez SW, attól még nem fogom kedvelni. Őszintén szólva nagyon sajnálom hogy ilyen gyenge lett ez a trilógia, még a mostani film előtt is reménykedtem, hogy hátha...de hát minden nap egy újabb csalódás :)))

"1-3-t láttam először"

 

És az úgy ahogy van, tetszett? Van baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Süni írta:

"1-3-t láttam először"

 

És az úgy ahogy van, tetszett? Van baj.

A hibái ellenére az egy kerek felépített sztori volt, eredeti normális karakterívekkel, történettel stb.... Az új trilógiával összehasonlítva napról napra egyre jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol ironikus, hogy anno a PT gyűlölettől volt hangos az éter, most, hogy itt az ST a PT elkezdett felértékelődni! Persze annak kifejezetten örülök, hogy a PT kezd feljönni sokak szemében, bár nem tetszik az indok (azért jön fel, mert most van új, amit lehet gyűlölni)... valszeg ha a tendencia ciklikusan ismétlődik, akkor majd az elkövetkező években érkező új SW filmek kerülnek majd a gyűlölet középpontjába, melynek következtében az ST filmjei is felértékelődnek majd, és így tovább...

Interesting!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Valahol ironikus, hogy anno a PT gyűlölettől volt hangos az éter, most, hogy itt az ST a PT elkezdett felértékelődni! Persze annak kifejezetten örülök, hogy a PT kezd feljönni sokak szemében, bár nem tetszik az indok (azért jön fel, mert most van új, amit lehet gyűlölni)... valszeg ha a tendencia ciklikusan ismétlődik, akkor majd az elkövetkező években érkező új SW filmek kerülnek majd a gyűlölet középpontjába, melynek következtében az ST filmjei is felértékelődnek majd, és így tovább...

Interesting!!

Úgy látom súlyos szövegértési hiányosságok vannak :) én az 1-3-t láttam az először, a kedvenc részem a 3, mindig is imádtam az előzménytrilógiát, ezt nem befolyásolja az új trilógia sem, max annyiban, hogy még jobban tudom értékelni, hogy ott volt TÖRTÉNET, LOGIKA, betartották az univerzum SZABÁLYAIT stb... :) szóval ne érts félre pls...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Camee írta:

A hibái ellenére az egy kerek felépített sztori volt, eredeti normális karakterívekkel, történettel stb.... Az új trilógiával összehasonlítva napról napra egyre jobb.

Jaj-Ja. Az volt, persze. Hogyne lett volna az. /Facepalm./

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Camee írta:

Úgy látom súlyos szövegértési hiányosságok vannak :) én az 1-3-t láttam az először, a kedvenc részem a 3, mindig is imádtam az előzménytrilógiát, ezt nem befolyásolja az új trilógia sem, max annyiban, hogy még jobban tudom értékelni, hogy ott volt TÖRTÉNET, LOGIKA, betartották az univerzum SZABÁLYAIT stb... :) szóval ne érts félre pls...

Én nem a korábbi beírásodra reagáltam, sőt jobbat mondok, nem is kifejezetten RÁD reagáltam! Általánosságban az PT/ST megítélésére (főleg az ST megítélésére) az előző évek alatt megfigyelhető tendenciát követve! Szóval sry, de ez félrement! Nincs semmilyen szövegértelmezés probléma sem hiányosság!

Nagyon sokan mondják, hogy az ST nem koherens a korábbi filmekben felállított szabályokkal? De miért nem? Ennek a világnak a szabályait eleinte annak kitalálója, maga Lucas alakította olyannak, amilyennek akarta! (Igen, amilyennek akarta!) Most meg az új jogtulajdonos teszi ugyan ezt. Ez miért is baj? Kinek vagy kiknek kellene alakítaniuk ezt a világot? A "rajongóknak"? Na ne röhögtess!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Camee írta:

betartották az univerzum SZABÁLYAIT

Egy fantasy univerzumnak mi a szabálya? Ennek pl. folyton bővül. Maul se halt meg, pedig ketté lett vágva. Az szabályos volt? De lehetne még sorolni. Itt is, mint sok másnál a belátás és a jóindulat sokat segít.

 

Közepesre értékelted a filmet (3), szóval neked még viszonylag tetszett is. Ennek fényében kicsit fura ez a negatív hozzáállás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy fantasy univerzumnak mi a szabálya? Ennek pl. folyton bővül. Maul se halt meg, pedig ketté lett vágva. Az szabályos volt? De lehetne még sorolni. Itt is, mint sok másnál a belátás és a jóindulat sokat segít.

 

Közepesre értékelted a filmet (3), szóval neked még viszonylag tetszett is. Ennek fényében kicsit fura ez a negatív hozzáállás. 

Ez egy középszerű, fantáziátlan film volt, amely újraforgatta 4-5-6-t csak rosszabbul, megszegve az univerzum szabályait. Ez szerintem óriási hiba volt, Palpi, Rey az antennaWTF, a lovagló hadtest (ami tényleg a legalja). Ami jó volt: Kylo Ren, az egyik legjobb SW karakter, miatta értékeltem 3-asra a filmet, meg olykor vicces volt. (A látvány napjainkban egy ekkora költségvetésnél had legyen alap).

  • Nem értek egyet 4
  • Vicces 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mik az univerzum szabályai, amelyek meg lettek szegve? 1-el feljebb Ody is kérdezte (pont abban a hsz-ben, amire reagáltál... LOL), de egyik füleden be, másikon ki.... csak fújod a mantrát és ennyi. Érdemi válasz nincs!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy fantasy univerzumnak mi a szabálya? Ennek pl. folyton bővül. Maul se halt meg, pedig ketté lett vágva. Az szabályos volt? De lehetne még sorolni. Itt is, mint sok másnál a belátás és a jóindulat sokat segít.

 

Közepesre értékelted a filmet (3), szóval neked még viszonylag tetszett is. Ennek fényében kicsit fura ez a negatív hozzáállás. 

"Egy fantasy univerzumnak mi a szabálya?"

 

Feltetted a költői kérdést. 

 

Sokaknak nyilván azzal van gondja, hogy az új részek leértékelik Anakin karakterét, holott az, hogy ő "A kiválasztott", az 1-3. részek hozadéka.

 

Az egyensúlyért, a jóért való küzdelemért a gyermekei sokkal többet tettek, mint ő maga. 

 

 

 

Szerkesztve: - Süni
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Mik az univerzum szabályai, amelyek meg lettek szegve? 1-el feljebb Ody is kérdezte (pont abban a hsz-ben, amire reagáltál... LOL), de egyik füleden be, másikon ki.... csak fújod a mantrát és ennyi. Érdemi válasz nincs!

Rey mindent tud (WTF), Palpi feltámasztása, az erőképességek hihetetlen minden magyarázat nélküli kitágítása. Ez a diád dolog olyan mint mikor oviba játszottunk, de de kivédem és támadok ezzel, és akkor a másik hogy jó de nekem van izé ilyen diáderőm és ez legyőzhetetlen.....Szóval nevetséges... Ráadásul ezek mellett a történet tényleg 0 sajnos.

 

2 órával ezelőtt, Süni írta:

"Egy fantasy univerzumnak mi a szabálya?"

 

Feltetted a költői kérdést. 

 

Sokaknak nyilván azzal van gondja, hogy az új részek leértékelik Anakin karakterét, holott azt, hogy ő "A kiválasztott", az 1-3. részek hozadéka.

 

Az egyensúlyért, a jóért való küzdelemért a gyermekei sokkal többet tettek, mint ő maga. 

 

 

 

Azok a szabályai amit saját maga fektet le. Ezeket meg is tette, 6 részen keresztül megy hogy mik azok, ezeket lehet árnyalni, finomítani, de nem egy markolóval átmenni rajtuk.... Mellesleg azért nem reagáltam, mert nevetséges a kérdés, te is jól tudjátok mik azok, csak annyira de annyira felülírja bennetek hogy szeretni akarjátok az SW-t (ami jó mert én is szeretni akarom de azért a baromságoknak 1 határa) hogy az minden logikátlanságot felülír. Saját korábbi álláspontotokkal kerültök disszonanciába :)) de hát az emberi elme ezen összeférhetetlenségeknek a feloldásának a nagymestere :))

  • Nem értek egyet 2
  • Zavaros 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Camee írta:

Ez egy középszerű, fantáziátlan film volt, amely újraforgatta 4-5-6-t csak rosszabbul, megszegve az univerzum szabályait.

Ez az egy film újraforgatta az a 4-5-6-ot? :) Továbbra is érdekelne, hogy mik az univerzum szabályai?

 

Idézet

a lovagló hadtest (ami tényleg a legalja).

Mi a baj vele?

Idézet

 (A látvány napjainkban egy ekkora költségvetésnél had legyen alap).

A látvány a legjobb, abban az SW napjainkban is magasan lekörözi a sok műanyag látványfilmet. 

 

12 perccel korábban, Camee írta:

Rey mindent tud (WTF),

Még mindig itt tartasz? WTF? Épp meg lett magyarázva miért olyan erős. :D 

Idézet

Palpi feltámasztása,

Ez valóban magyarázatra szorul. Még.

Idézet

az erőképességek hihetetlen minden magyarázat nélküli kitágítása.

A TESB-en feltűnt Obi-Wan szellem minden magyarázat nélkül? WTF???? Mekkora sz* már! Minden SW epizódban bővültek ezek a képességek. Nagy PT fan létedre ezt tudnod kellene, mert az az éra tele volt olyan Erőképességekkel amiknek előtte se híre se hamva nem volt.

 

Idézet

Ez a diád dolog olyan mint mikor oviba játszottunk, de de kivédem és támadok ezzel, és akkor a másik hogy jó de nekem van izé ilyen diáderőm és ez legyőzhetetlen.....Szóval nevetséges...

Az egész Star Wars erről szól. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az OT-ban lefektetett "szabályokat" már a PT is átértelmezte egy bizonyos szinten. Sőt... az OT "szabályai" eleve menet közben alakultak és formálódtak kitalálójuk (Lucas bácsi) által. 

A PT behozta a midichlorianokat (és egy raklap más dolgot, de maradjunk most ennél!). Okés, voltak, akiknél már ez is kiverte a biztosítékot (azt sem értettem mondjuk, hogy miért... nem lényeg) ment is a hiszti miatta hosszú hosszú évekig (van, aki ma sem képes leszállni róla) de idővel azért még a károgók is elfogadták (vagy nem, az ő döntésük) hogy az SW univerzum ISTENE, aki az egészet kitalálta és kedve szerint formálta (megtehette, ha valakinek joga volt hozzá, hát neki biza VOLT!) hogy márpedig az eddig ismert "szabályokat" kibővítse a midichlorianokkal (ez csak egy példa, számosat lehetne hozni). Innentől tehát tetszik vagy sem, a midichlorianok, melyekről szó sem utalás nem volt az OT-ban a SAGA "szabályrendszerévé" váltak! 

Vagy az Ody által említett Maul-os eset. Igen, a kánon része, hogy Maul nem halt meg a Baljós árnyak végén. Ez nem ment szembe az isteni "szabályokkal"? Ugyanis maga Lucas határozott úgy, hogy Filoni-ék hozzák vissza Mault a TCW-be! Bumm... az SW univerzum istene szólott és új dologgal bővült a "szabályrendszer"! 

Ez így működik, mivel egy kitalált világ, a világ kitalálója osztja a lapokat. Ha ő azt mondja, hogy ez meg ez a világ része lesz, akkor az lesz bakker! És ez igaz az új jogtulajdonosra is! Joguk van formálni, új dolgokat bevinni a történetbe... kiknek, ha nem nekik lenne ehhez joguk?!

Megáll az eszem!

Az, hogy ez nem tetszik mindenkinek? Édes Istenem, ez van. Dőljenek a kardjukba, ha mást nem tudnak... a gyermekkoruk már egyébként is tönkre lett téve és meg lett erőszakolva. :D 
Ha nem tetszik nem tetszik. Akkor van lehetőség arra, hogy ezek a figurák ignorálják az ST-t és az új vonalat, és nekik csak a korábbi 6 szent film létezik.... mint ahogy voltak, akik megtették ezt a PT idejében, és nekik csak a még korábbi 3 szent film maradt. Ez van! 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Camee írta:

Rey mindent tud (WTF), Palpi feltámasztása, az erőképességek hihetetlen minden magyarázat nélküli kitágítása. Ez a diád dolog olyan mint mikor oviba játszottunk, de de kivédem és támadok ezzel, és akkor a másik hogy jó de nekem van izé ilyen diáderőm és ez legyőzhetetlen.....Szóval nevetséges... Ráadásul ezek mellett a történet tényleg 0 sajnos.

 

"Rey mindent tud" - A Bennel való erőkapcsolata miatt. Attól fogva, hogy Ben a 7. részben belép az elméjébe, olyan mértékben összekapcsolódik a tudatuk, hogy Rey relatíve gyorsan szívja magába Ben minden tudását. Ezt a 8. részben meg is próbálták értetni azzal, ahogy Rey kettévágja a sziklát, meg azzal, ahogy Ben Luke-kal harcol.

 

"Palpi feltámasztása" - Ezt valóban megmagyarázhatták volna bővebben, és kb. egyöntetűen rótta fel itt mindenki kritikaként a filmnek.

 

"az erőképességek hihetetlen minden magyarázat nélküli kitágítása." - Rey végigolvasta azokat a könyveket, amelyeket Luke nem. Ben ezt követően ugyanúgy tanulta meg tőle a gyógyítás képeségét, ahogy Rey tanult tőle korábban.

 

"Ez a diád dolog olyan mint mikor oviba játszottunk" - Ezek szerint a Birodalom visszavág végén is zavart, hogy Leia megérezte, hogy Luke bajban van. És hát Luke és Leia csak testvérek, és Leia tök képzetlen az Erőben, míg Rey és Ben az első találkozásuktól fogva rákattantak egymásra, és a 9. rész végére egyikük se tipikusan képzetlen. Amúgy a diádnak is megágyazott a 8. rész, amikor Ben tenyerén megjelentek az esőcseppek.

 

 

2 órával ezelőtt, Camee írta:

Azok a szabályai amit saját maga fektet le. Ezeket meg is tette, 6 részen keresztül megy hogy mik azok, ezeket lehet árnyalni, finomítani, de nem egy markolóval átmenni rajtuk.... Mellesleg azért nem reagáltam, mert nevetséges a kérdés, te is jól tudjátok mik azok, csak annyira de annyira felülírja bennetek hogy szeretni akarjátok az SW-t (ami jó mert én is szeretni akarom de azért a baromságoknak 1 határa) hogy az minden logikátlanságot felülír. Saját korábbi álláspontotokkal kerültök disszonanciába :)) de hát az emberi elme ezen összeférhetetlenségeknek a feloldásának a nagymestere :))

 

"Azok a szabályai amit saját maga fektet le." - Nyilván a midikloriánokra gondolsz, és arra, hogy a jedik cölibátusban élő papok. Meg arra, hogy az Uralkodó egy ún. Sith, Bobba Fett egy klón, és Leia emlékszik az anyjára.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine visszahozatala .... igen, ha mindenképpen "hibát" kellene keresnem a filmben megemlíteném hibaként, hogy a film valóban nagyon keveset foglalkozott a kérdés megválaszolásával. Persze csepegtetett infókat, de keveset és az sem volt elegendő ahhoz, hogy a teljes képet összerakjuk a visszatérésének mikéntje kapcsán. 

Az igazán jó filmek hagynak olyan elemeket a néző számára, amin lehet rágódni. Nem rágja a néző szájába a hogyant és a dolgok mikéntjét. Persze Palpatine kérdése fajsúlyos, lehetett volna vele többet foglalkozni, VISZONT .... ha ismerjük Palpatine-t, akkor tudjuk, hogy az Öregnek mindig volt B, C, D, E, F, G .... Z terve. Minden és mindenki előtt járt minimum 'tizenhúsz' lépéssel. Erre a forgatókönyvre (tudni illik, hogy megmurdel) is lehetett terve... ahogy minden bizonnyal (hisz láttuk!) volt is... és amiben rettenet nagy szerepet kapott a Sith Eternal szekta és az Ismeretlen Régiók (Exegol) maga. "Sith praktikák, klónozás, stb..." ami el is hangzik a filmben. 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Riddick írta:

ami el is hangzik a filmben. 

A fura ebben, hogy az angol megtekintésnél a feliratban van egy olyan szöveg, hogy erre a feltámadásra már az Ellenállásánál is gondoltak? :? Nem emlékszem pontosan, utána kell járnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen... bár az Ellenállás soraiban látható és érezhető volt a döbbenet az Uralkodó visszatérését hallván, valahol mégis, mintha a lehetőségek között lett volna, hogy talán a tag mégsem tűnt el, dezintegrálódott, szűnt meg létezni teljesen a 2. Halálcsillag pusztulásakor. Számomra pont Leia reakciója (és amit mond) utal kicsit erre.

Na de szerintem a lényeg az, hogy tényleg foglalkozhatott volna többet a film a kérdéssel (lehet, hogy foglalkozott és tényleg kivágták azokat a részeket? Akkor az tényleg WTF?!) de mindenesetre azon információ cseppek, amiket ezzel kapcsolatban a film csepegtet azon nézők számára, akik ezeket észre veszik és tudnak is velük mit kezdeni, azoknak olyan hatalmas hiányérzetet nem okoz a dolog. Szerintem...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.