Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ezek szerint, a Köztársaság Fénykora nem túl népszerű az olvasók körében. Pedig a Top 20 Szukits eladásban nem egy KF szerepel.

Kár, mert a 2. fázis képregényei engem is érdekelnének. Helyette adjanak ki újra még pár tucat Legendák kötetet, amikből már léteznek korábbi kiadások. Da a 333. Vader képregényre is tuti nagyobb a kereslet...

Igen, vannak sajnálatos tendenciák. Ezekhez alkalmazkodni kell a túlélés érdekében.

23 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Akkor nem is lesz 2. fázis képregény magyarul, ez kijelenthető?

Biztosra nem jelenthető ki. Viszont az ellenkezőjét sem lehet megígérni.

Az biztos,, hogy a kereslet-kínálat erősen befolyásolja mi jöjjön előbb, mi később, miből jöjjön több, miből kevesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 02. 01. - 14:23, Darth Revan9 írta:

Igen, vannak sajnálatos tendenciák. Ezekhez alkalmazkodni kell a túlélés érdekében.

Valóban sajnálatosak ezek a tendenciák... Szerintem a jövőben, hazai körköben nem fog javulni a 2. fázis köteteire való igény (már ha ez a Szukits gondja). Ha előtérbe kerül a 3. fázis, úgy gondolom, hogy elenyésző lesz az a réteg, akit 2. fázis eseményei fognak érdekelni. Ezért kellene most, a könyvek mellett megjelentetni a képregényeket is, még a 2. fázis idején, mielőtt hazai fronton is tovább lépünk a harmadik felvonásra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Valóban sajnálatosak ezek a tendenciák... Szerintem a jövőben, hazai körköben nem fog javulni a 2. fázis köteteire való igény (már ha ez a Szukits gondja). Ha előtérbe kerül a 3. fázis, úgy gondolom, hogy elenyésző lesz az a réteg, akit 2. fázis eseményei fognak érdekelni. Ezért kellene most, a könyvek mellett megjelentetni a képregényeket is, még a 2. fázis idején, mielőtt hazai fronton is tovább lépünk a harmadik felvonásra. 

Igen, ezzel személy szerint egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 minute ago, Darth Revan9 said:

Úgy tudom a megjelenési sorrend a mérvadó, az írók is ezt javasolták. Tehát: A megtévesztés útja, Konvergencia, a Jedha ostroma, Kataklizma, A bosszú útja.

Ez elég érdekes, mert a könyvekben lévő időrendi sorrend máshogy van egy kicsit, ott a Konvergencia van az egész fázis elején. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ez elég érdekes, mert a könyvekben lévő időrendi sorrend máshogy van egy kicsit, ott a Konvergencia van az egész fázis elején. 

A megtévesztés útja jelent meg először. Akkoriban volt is hír, hogy ez nem volt véletlen, direkt csinálták így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konvergencia spoiler, de azért szépen leírja mekkora a különbség a PT kora és a köztársaság fénykora jedijei között. 

Spoiler

Nagyot néztem amikor Char-Rly-Roy jedi mester(!) azt mondta, hogy ,,Mi a galaxis minden más lakójánál jobban tudjuk, hogy nem őrizgethetjük és tarthatjuk vissza az érzéseinket, mert akkor megkeseredünk. 

Voltak már itt korábban olyan felvetések, hogy ha Anakin ebben a korszakban születik és veszik be a Jedi Rendbe akkor nem lesz sith. Nos szerintem ez a kijelentés ezt a felvetést rendesen alátámasztja. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hivatalos ajánlás alapján az, amit Revan írt. A cselekmény egyébként sokszor átfedésben halad, de nem úgy, mint az első fázis esetében, hogy szinte fejezetre pontosan megvannak a kapcsolódási pontok. A Jedha ostromáig nem igazán vannak összefonódások, csak kisebb nagyobb említések, utalások. Említett mű viszont egyszerre folytatása A megtévesztés útjának, a Konvergenciának és a hullám junior regényének a Quest of the Hidden City-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Grant Griffin az alábbi képet osztotta meg X-en Marchion Ro-val kapcsolatban. Griffin számos SW könyv borítójának készítője (Myths & Fables, Dark Legends, A Jedha ostroma, Eye of Darkness, Temtation of the Force), de ez elvileg nem hivatalos kép, csak egy fan art.

marchion-ro-fan-art-by-grant-griffin-v0-mdpz7vtm9emc1.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, kdani20 írta:

Grant Griffin az alábbi képet osztotta meg X-en Marchion Ro-val kapcsolatban. Griffin számos SW könyv borítójának készítője (Myths & Fables, Dark Legends, A Jedha ostroma, Eye of Darkness, Temtation of the Force), de ez elvileg nem hivatalos kép, csak egy fan art.

marchion-ro-fan-art-by-grant-griffin-v0-mdpz7vtm9emc1.jpeg

my post GIF

 

:hmm:

 

Amúgy meg sejtem a dolgot, de lehet, hogy tévedek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ja. :D

 

Kíváncsi vagyok, hogy az első fázisból például Nan miért nem került a fentebbi képre. :hmm: Azért ő igazán elkötelezte magát a nihileknél a fázis végén. Lourna mondjuk nem csodálom, hogy nincs jelen. :D

 

A képen lévő szereplők közül csak kettő ismeretlen a számomra, a két bal szélső. Ők ha jól gondolom, akkor az Escape from Valo ifjúsági könyvben szerepelnek majd. A többiekkel kisebb-nagyobb mértékben már találkoztam (Eye of Darkness).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.