Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

Úgy láttam, hogy ennek még nincs saját topikja (ha van, akkor elnézést kérek), viszont most gondolom sokunk fejében motoszkál a kérdés, hogy a IX. után merre tovább. Jövő hónapban ilyenkor már valószínűleg tudni fogjuk, hogy mit takar ez a projekt, addig lehet találgatni. Annyi már bizonyos, hogy egy újabb multimédiás projektről van szó.

ProjectLuminous-Announcement.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Whill írta:

Úgy láttam, hogy ennek még nincs saját topikja (ha van, akkor elnézést kérek), viszont most gondolom sokunk fejében motoszkál a kérdés, hogy a IX. után merre tovább. Jövő hónapban ilyenkor már valószínűleg tudni fogjuk, hogy mit takar ez a projekt, addig lehet találgatni. Annyi már bizonyos, hogy egy újabb multimédiás projektről van szó.

ProjectLuminous-Announcement.jpg

Ez lesz a jövő év nagy dobása az tuti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Ziro.hu írt egy exkluzív cikket a projektről, belső informátorra hivatkozva.

A Star Wars Saga jövője topikban épp erről folyik a diskurzus :D a cikk inkább való oda, mint ide, főleg, ha igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
6 perccel korábban, Whill írta:

Azok alapján, amiket Cavan Scott a Twitter bejegyzés alá kommentelt, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a sequel trilógia karaktereit viszi tovább a projekt. A High Republic-os szivárgás pedig valószínűleg a 2022-es filmre utal.

Nekem azért fura ez, mert eddig a PL -ban együttműködők mind elejtettek egy-egy utalást a High Republic érára. Csak egy nagyon apró utalás minden író részéről. Ezek után a PL nem ott játszódik? Érdekes. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Whill írta:

Azok alapján, amiket Cavan Scott a Twitter bejegyzés alá kommentelt, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a sequel trilógia karaktereit viszi tovább a projekt. A High Republic-os szivárgás pedig valószínűleg a 2022-es filmre utal.

Huhh ez nagyon tetszene! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Whill írta:

Azok alapján, amiket Cavan Scott a Twitter bejegyzés alá kommentelt, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a sequel trilógia karaktereit viszi tovább a projekt. A High Republic-os szivárgás pedig valószínűleg a 2022-es filmre utal.

Szerintem semmi nem utal erre a kommentjeiben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, ZoliZoltán írta:

Errol nem is hallottam.

MCU-hoz hasonlo dolog..hmmm.hat a DC-nel is latjuk mi lett eddig ebbol..sajnos.:facepalm:

Mert a DC-nél elk*rták még nem jelenti azt, hogy itt is ezt kell tenniük. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre arról van szó, hogy képregények meg regények fognak készülni, amelyek össze fognak függni, esetleg jön egy kapcsolódó játék is. Nem látom hol itt a probléma.

Egyelőre az hogy ez bármilyen szinten érinti a filmeket, egy rajongói teória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, ZoliZoltán írta:

Jaaaaa.Azt hittem total Marvel mintara lesznek a filmek.

Akkor igazabol szamomra semmi extra.Eddig is ezt csinaltak..

A film csak rajongói teória. Valószínűbbnek tartom, hogy a pletyka szerinti 21-es videó játék fogja megkoronázni ezt az egészet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Egyelőre arról van szó, hogy képregények meg regények fognak készülni, amelyek össze fognak függni, esetleg jön egy kapcsolódó játék is. Nem látom hol itt a probléma.

Egyelőre az hogy ez bármilyen szinten érinti a filmeket, egy rajongói teória.

Egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Yes! It’s going to be packed with energy and excitement, full of characters we love and, most of all, have hope and heroism at its centre."

 

Ez volt az egyik komment, ami alapján arra következtettem, hogy a sequel trilogy karaktereivel fognak dolgozni. "Full of characters we love", tehát valószínűleg már ismert szereplők jönnek.

 

"No thank you, more Sequel Trio and Black Squadron shenanigans please." erre pedig Scott azt válaszolta, hogy "There are definitely shenanigans!"

 

Egyébként ha minden igaz, a héten már okosabbak leszünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

"Yes! It’s going to be packed with energy and excitement, full of characters we love and, most of all, have hope and heroism at its centre."

Mondjuk ez vonatkozhat arra is, hogy olyan új karakterekkel lesz tele a Project Luminous, akiket a szerzők a szívükbe zártak hosszú idő eltelte után, hiszen már egy ideje dolgozhatnak rajta. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 20. - 20:52, Bence1997 írta:

Mondjuk ez vonatkozhat arra is, hogy olyan új karakterekkel lesz tele a Project Luminous, akiket a szerzők a szívükbe zártak hosszú idő eltelte után, hiszen már egy ideje dolgozhatnak rajta. :)

Bence rátapintott a lényegre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 23. - 14:59, Bence1997 írta:

Újabb "helyzetjelentés". :) Ezekszerint a korábban belengetett játék nem a projekt kezdése lesz, mint azt a hónap elején híresztelték. :hmm:

 

 

Hála az Erőnek. Már tavaly év elején is úgy lett belengetve a projekt, mint 2020 nagy eseménye, elég gáz lett volna, ha ennek ellenére 2021-ben indul. Továbbá a játékokkal nincs különösebb bajom, de a Fallen Order sem mozgatott meg különösebben, és sokkal szívesebben fogyasztok képregényeket és könyveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most csak úgy hirtelen ötletként - meg persze olvastam ilyet is a mai nap - ha tényleg a High Republic éra lesz feldolgozva az elkövetkezendő időszakban, akkor annak eléggé kezdetlegesen, de megágyaztak. Vannak utalások - a Kylo képregényben a jedik expedícióikról - és ha nem tévedek, akkor a Jedi: Fallen Orderben a Zeffo is kapcsolódik a High Republicos témához. Bár nem játszottam a játékkal (még ;)) de a zeffo faj története nem úgy ismert, hogy elmentek a Voidba, az ismeretlenbe? Érdekes lenne, ha ez az egész expedíció az ő kutatásuk miatt indulna el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.