Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nálunk akkor gondolom ezek valószínűleg jövőre fognak megjelenni.

Így van.

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Valószínűleg Daniel José Olderé lesz az augusztusi könyv, Justina Ireland -é a szeptemberi Middle grade, és Claudia Gray októberben meglep bennünket egy YA könyvvel. A képregények meg valszeg ősszel jönnek. És ez csak a kezdet. :)

Szerintem Claudia Gray-é lesz a Del Rey regény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Szerintem Claudia Gray-é lesz a Del Rey regény.

50-50%. Claudia alkotott már mindkét típusban, Daniel viszont még nem csinált YA művet, tudomásom szerint. Ezért gondoltam erre. :)

 

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes a felvezető szöveg. :)

Most olvastam egy "Everything we know about the High Republic" szöveget, ahol összevolt szedve néhány eddigi információ, tkp. azoktól az emberektől, akik a PL -ban is bennevannak. Van egy-két érdekes háttértörténet az Erővel kapcsolatban, amely megmondva őszintén, kicsit megfeküdte a pocakomat. :D(khm... force virus...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Évszázadokkal a Skywalker Saga előtt játszódik majd.

- A PL megfogja tölteni tartalommal a vásárlókat, mint annak idején a 3-4. vagy a 4-1. rész között. :)

- Úgy gondoljunk a High Republic -ra, mint a Kerekasztal jedi lovagjaira.

Image

- A főellenségeket Nhileknek nevezik. Űrvikingek, másszólván.

- A High Republic határain lesznek a fenyegetések.

- 2020. augusztusában fog elkezdődni.

 

- 200 évvel vagyunk a Prequel trilógia előtt!!!

 

It’s a time of great galactic expansion. New hyperspace routes are expanding the galaxy. It has the core DNA of what #StarWars is, but is set in a new era.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Ian McCaig visszatért, hogy tervezzen a Project Luminous -hoz!!!

 

- Az írók a Skywalker Ranch -nál töltöttek pár napot, hogy ötleteljenek a projekten. Mindez 2018 -ban történt, sőt, még Star Warst is néztek. :D 

 

- A Skywalker Ranch -nál volt egy második találka is, ahol olyanokról volt szó, mint pl. "For over 1000 generations the Jedi were guardians of peace and justice in the galaxy" és KK megkérdezte tőlük: "what scares the jedi?"

Image

 

Igen, az ott egy Loth-wolf! ;)

 

Image

 

Image

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Nihilek kinézete szöges ellentéte a rohamosztagosoknak.

Image

 

 

A High Republic ötlete nem más, mint egy csomó olyan dolgot bemutatni, amit eddig nem láthattunk a Star Warsban.

 

Charles Soule első könyve, a The Light of the Jedi fogja elindítani az egész kalandot idén augusztusban! A jedik a csúcson vannak... amíg meg nem történik a nagy katasztrófa!

Image

 

Starlight beacon - új helyszín.

Image

 

 

Justina Ireland könyve: A Test of Courage - egy 16 éves jedit fog figyelemmel követni a történet, a legfiatalabb jedi.

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adventures széria Daniel José -tól, The High Republic Adventures - két jediről, akik a Nihilekről tanulnak.

Image

 

Ez mind csak az ELSŐ FÁZIS volt!!! :D

 

Véget ért a panel... AZTALEBORULTSZIVARVÉGITNEKI!!! :D:D:D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát túl sok mindent nem tudtunk meg az új éráról. Azt hittem többet elárulnak majd a korszakról. Viszont az űrvikingek mint koncepció tetszik. Charles Soule pedig szerintem egy zseni. A képregényei a kánon egyik csúcsai. Nagyon jó hír, hogy ővé az első regény. Kiváncsi vagyok mit hoz össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik ez az új korszak, és már most nagyon várom a könyveket, képregényeket. :)

 

Viszont, ha csak 200 évvel van a Phantom Menace előtt, akkor Yoda azért szerepelhet benne, nemde? :D

 

Persze támogatom, hogy tényleg távolodjunk el a Skywalker Sagától, és keressünk új helyeket, új időket, új karakterekkel, de ilyen apró átfedések még segíthetik a kapcsolódást, hogy azért lássuk egy világ az egész.  :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Jinx Lumos Joke írta:

Persze támogatom, hogy tényleg távolodjunk el a Skywalker Sagától, és keressünk új helyeket, új időket, új karakterekkel, de ilyen apró átfedések még segíthetik a kapcsolódást, hogy azért lássuk egy világ az egész.  :)

Szerintem Yoda feltünése szinte biztosra vehető. Egyébként az egyik boritón a droid picit hasonlít Huyangra a TCW-ből. Vannak különbségek is bőven tehát szerintem ez biztos nem Huyang lesz. Inkább egy olyan robot ami szintén segit a jedi képzésben. 

Képtalálatok a következőre: a test of courage star wars cover

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

500?cb=20200225020702

Light of the Jedi (2020. augusztus 25.)

200 évvel a Baljós árnyak előtt, a Fennséges Köztársaság idején, a nemes és bölcs jedi lovagoknak egy fenyegetéssel kell szembeszállniuk, amely veszélyezteti őket, a Galaxist és magát az Erőt is...

(Charles Soule azt mondta, hogy a Nihilek nagyon veszélyesen használják a hiperűrjáratokat.)

 

500?cb=20200225051502

A Test of Courage (2020. szeptember 8.)

Amikor egy szállítóhajó hirtelen kitör a hiperűrből, a fiatal Jedi Vernestra Rwoh, egy ifjú padawan, egy vakmerő technikus-gyerek és a nagykövet fia egy dzsungelholdon ragadnak. Össze kell dolgozniuk, hogy túléljék a veszélyes felszínt és a titokzatos veszélyt amely az árnyakban rejtőzik.

 

 

500?cb=20200225074008

Into the Dark (2020. október 13.)

Reath Silan padawant Coruscant -ról a fejletlen határra rendelik - aminek a fiú nem éppen örül. Sokkal inkább örülne annak, ha a templomban maradna és az irattárat tanulmányozná. De amikor a hajója kitör a hiperűrből egy galaxis-szerte katasztrófában, Reath az akció közepében találja magát. A jedi és társasága menekülteket találnak egy elhagyatott űrállomáson. De ezután furcsa dolgok kezdenek el történni, arra ösztökélve a jedit, hogy a titokzatos állomás mögötti igazságra leljen, egy igazságra, amely tragédiával végződhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most nagyjából ezeken a könyveken agyaltam, mióta bejelentették őket. Bár a 200 éves ugrást kicsit keveslem, de már annak is örülök hogy ezt be merték vállalni. A nihilekkel szembeni konfliktusra kiváncsi vagyok, érdekes ez a veszélyeztetik az erőt megjegyzés. Kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Végre valami, ami csak a Jedikről szól majd, uram isten de jó lesz elmélyedni a rend történetében. Remélem ezután fokozatosan fognak visszafelé haladni a múltban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdemes lenne akkor nyitni ennek egy szekciót az EU-n belül? 

Lehet külön alfórum is kéne neki a főoldalra. Fogadok egy sörben mindenkivel, hogy a Celebration-ön bejelentik az érában játszódó filmeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van egy összefoglaló Star Wars Explained-től (jelen volt az eseményen):

 

- The Jedi of the High Republic are the “Jedi Knights of the Round Table.

- The main villains are called the Nhil and are described as space Vikings.

- There will be stories for every type of Star Wars fan.

- The High Republic is 200 years before the prequels. “The Jedi as we’ve always wanted to see them.”

- The idea for this massive connected story was pitched way back in 2014 .

- These are all unique stories, not the same story repeated for different ages.

- https://twitter.com/StarWarsExplain/status/1232154950999756801 Concept art

- The level of production that went into these stories was reminiscent of film pre-production.

- The Nihil are the main villains. They are purposefully meant to be VERY different than the Empire or the First Order.

- The Nihil are able to use hyperspace in a very dangerous way but that’s all.

- A driving force behind #ProjectLuminous was “New, new, new. What have we never seen in Star Wars that still feels like Star Wars."

- Light of the Jedi by @CharlesSoule is the first book, coming out August 25. Will establish the era and kick off the adventure.

- The Wookiee Jedi is named Burryagga Aggathuri. I’m sure I misspelled that .

- We’re going to see The Great Disaster. Something terrible is going to happen at the opening of the novel. Something awful happening in a time of peace and prosperity.

- A Test of Courage is a middle grade book by @justinaireland. The main character is a sixteen year old Jedi Knight. She says it’s more serious than her previous stories.

- The High Republic comic from @Marvel will be written by @cavanscott. It will center on Starlight Station

- Into the Dark by @claudiagray.

- The High Republic Adventures comic from @IDWPublishing is by @djolder.

- Everything we’ve heard about so far is just “Phase One” of the High Republic. More stories and more licensees are coming.

- We are going to learn a lot more between now and August 25.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Lehet külön alfórum is kéne neki a főoldalra. Fogadok egy sörben mindenkivel, hogy a Celebration-ön bejelentik az érában játszódó filmeket :D

Szerintem az alfórum majd csak akkor legyen, ha valóban bejelentenek filmeket hozzá. Egyelőre a SW.com azt írta, hogy ez a projekt semmilyen jelenleg készülő filmhez vagy éppen tv sorozathoz nem kapcsolódik. Nos... ez csak az első fázis. Meglátjuk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.