Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

26 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egy Lucasfilmes belsős illetékes állítása szerint a The High Republic-kal kapcsolatban a Disney rekordszámú merchandise terméket jegyzett be az elmúlt időkben. Olyan nagy számút, hogy az már gyanús. Ilyet korábban csak filmeknél és nagyobb showk-nál csináltak.

Erról én is olvastam. Merész ötlet, de mi van ha maguk a könyvek és a képregények lesznek a High Republic promóciós anyagai, amik felvezetik a jövőbeli játékokat, műsorokat?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek, hogy a Sith-ek - legalább a háttérben - kapnak-e szerepet benne. Nyilván lelepleződniük nem szabad, de a machinációjuk az ezeréves Nagy Terv érdekében már elérhet erre a szintre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

You'll hear from them this summer, and when you do, be sure to ask them about "The Hero of Hetzal", "the twins", the "Blade of Bardotta", the Starros and San Tekka clans, and the Storms.

 

Van egy-két kapcsolódás (Sana Starros, Lor San Tekka pl.) meglátjuk nyáron mit mondanak még.

 

A csúszás meg lehet a képregények miatt van. A TROS képregényadaptációja például leghamarabb szeptemberben fog elkezdődni. Lehet az őszi indulás csúszásával a regényeket is eltolták...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The High Republic könyveknél azért csúsztatnak az indoklás szerint, mivel úgy érzik, nincs és egy darabig nem lesz megfelelő a hangulat a válság miatt. Meg akarják adni e kiadványoknak  a megfelelő reflektor fényt és nem akarják, hogy valami rossz beárnyékolja. Ezzel kapcsolatban viszont felmerült bennem az, hogy Siglain a jövőbe lát? Honnan tudja, hogy nem lesznek további hullámok, melyeknek még kihatása lenne 2021 januárra és februárra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

 Honnan tudja, hogy nem lesznek további hullámok, melyeknek még kihatása lenne 2021 januárra és februárra?

Lehet, hogy - ha tényleg ez a valós indok - készek a további elcsúsztatásra is, ha nem normalizálódik a helyzet addigra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Lehet, hogy - ha tényleg ez a valós indok - készek a további elcsúsztatásra is, ha nem normalizálódik a helyzet addigra.

Igen, ha tényleg ez az indok, akkor lehet, hogy még tovább csúsztatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van, ahol megindult az őrült találgatás a halasztásról. Az egyik kedvencem a hülye indokok sorából: a Disney komoly anyagi gondokkal küszködik, hitelt is felvettek. Biztos nincs pénzük kinyomtatni pár könyvet. Azért ez egy lol kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

NA ez jó hír, nagyon kíváncsi vagyok milyen plusz infók jönnek és főleg miről. 

Nem hinném, hogy olyan eget rengető bejelentéssel készülnek. Valószínűleg Charles elfog árulni 1-2 dolgot a könyvével kapcsolatban. :)

 

Jövő hónapban viszont sokkal többet fogunk majd tudni, SDCC online részén lesz egy panel a Lucasfilmnek, már előre várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Gyerekek. Most kapott a kiadó egy részletes kiadvány jegyzéket SW-ről. A The High Republic-kal egy óriási szekció foglalkozik. Agyam eldobtam, mennyi minden lesz itt.:clap::yeah::yeah:

Még a második fázis anyagába is van betekintő. A nihilek melletti másik hatalmi frakcióról is adtak képet és most már tudom a nevüket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Gyerekek. Most kapott a kiadó egy részletes kiadvány jegyzéket SW-ről. A The High Republic-kal egy óriási szekció foglalkozik. Agyam eldobtam, mennyi minden lesz itt.:clap::yeah::yeah:

Még a második fázis anyagába is van betekintő. A nihilek melletti másik hatalmi frakcióról is adtak képet és most már tudom a nevüket is.

Izgatottan várom. Részemről minden High Republic könyv/képregeny azonnali előrendelés lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy néz ki, hogy x időnként jön majd egy felnőtt regény, egy Young Adult regény és egy middle grade ifjúsági regény kb. egyszerre, mint most a Light of the Jedi, a Test of Courage, és az Into the Dark. A Light of the Jedi után biztos jön még 2021-ben 2 további cím nélküli felnőtt regény, 2 további cím nélküli YA és 2 további cím nélküli Middle Grade.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az a jó, hogy láthattam hogyan nézne ki az a fenyegetés, amit eddig még nem fedtek fel.  Nagyon barók.

 

A képregényeknél is meglepő dolgot tapasztaltam. Sokkal kevesebbet jelentettek be eddig, mint ami ebben a tervezetben van. Jó sok képregény ez....

  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy a middle grade regények is jönnek magyarul. Jó lenne, ha a Jedi Könyvtár Facebook oldalon ezt egye többen jeleznétek a kiadó felé. Azt vettem észre,  attól félnek, hogy ezek a regények nagyon gagyik lesznek. Szóval, aki szeretné ezeket is olvasni, az jelezze a Jedi Könyvtár oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, sirszalhasogato írta:

A middle grade nem a YA alatti? Az inkább a Kolibri terepe szerintem.

De így van, viszont ha Szukits módosítaná a szerződését kihozhatnák az ilyen könyveket is. De majd Revan kijavít ha rosszul tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Frenkie írta:

A Youg Adulton kívül érdekelnek a könyvek.

Ezek szerint akkor Claudia Gray új regénye nem érdekel? A Young Adult és a felnőtt könyvek között nincs igazi különbség. Szerintem ugyanolyanok.

15 órával ezelőtt, sirszalhasogato írta:

A middle grade nem a YA alatti? Az inkább a Kolibri terepe szerintem.

De az. A Kolibri viszont nem akar kiadni több middle grade-et.

11 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De így van, viszont ha Szukits módosítaná a szerződését kihozhatnák az ilyen könyveket is. De majd Revan kijavít ha rosszul tudom.

Elméletileg van rá esély, hogy middle grade-et is kihozzon a Szukits kiadó. A Kolibri úgyse akar már ezzel foglalkozni, szóval, ha a Szukits nem hozza ki, akkor A Test of Courage és a további middle grade High Republic könyvek kiadatlanok maradnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.