Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

Örülök, hogy Ireland YA-ot ír. Az írónő megjegyezte, hogy figurái felbukkannak máshol is. Valószínűleg a YA regényben jöhet újra Vernestra. Ezt megpróbálom felhasználni a kiadónál az érvelésemben, hogy vegyék be a The High Republic middle grade junior regényeket is és így A Test of Courage is megjelenhet.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Úgy látszik, mégiscsak igaza volt annak idején Ziro-éknak arról, hogy a High Republic egy videójátékkal indul :D 

 

https://ziro.hu/jatekok/hivatalos-videojatekkal-indul-a-koztarsasag-fenykora-projekt/

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

Remélem nem lesz szükséges a videójáték a korszak többi művének megértéséhez. Jobban örültem volna, ha a könyvekkel és a képregényekkel kezdik az építkezést.

Ezek a VR játékok általában elég rövidek és felszinesek. Szerintem ettől nem kell tartani. Ráadásul a végigjátszás ugyis ingyen megtekinthető lesz a Youtube-on igy gyakorlatilag bárki betudja pótolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb csápos szörny?

Először a VII. részben, majd a Zsivány Egyesben, majd a Solóban, most meg ez?

Mi ez a csápos szörny fétis a Lucasfilmnél... Csak nem tele van "tentacle hentai" rajongókkal, és ezért csempészik bele mindenbe?

Ez már komolyan mondom aggasztó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Egy újabb csápos szörny?

Először a VII. részben, majd a Zsivány Egyesben, majd a Solóban, most meg ez?

Mi ez a csápos szörny fétis a Lucasfilmnél... Csak nem tele van "tentacle hentai" rajongókkal, és ezért csempészik bele mindenbe?

Ez már komolyan mondom aggasztó.

Ha ez megnyugtat, én még fenntartom annak lehetőségét, hogy a drengireknek több fajtájuk lesz, többféle kinézettel. Azokon a rajzokon, amiket én láttam volt ettől gyökeresen eltérő is. Többségük egész humanoid külsejű, persze szörnyszerű beütéssel, és yuuzhan vongos feelinggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ha ez megnyugtat, én még fenntartom annak lehetőségét, hogy a drengireknek több fajtájuk lesz, többféle kinézettel. Azokon a rajzokon, amiket én láttam volt ettől gyökeresen eltérő is. Többségük egész humanoid külsejű, persze szörnyszerű beütéssel, és yuuzhan vongos feelinggel.

Növényi alapú létformák... de a szóvicc gondolom nem szándékos volt. :D

 

Amúgy remélem, mert kezd kicsit sok lenni a csápból.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Egy újabb csápos szörny?

Sőt, már a hatodik részben is volt csápos szörny. Borzasztó, a dizsni mannyon le! :P

 

Szerintem teljesen felesleges ezen fennakadni, hogy most eggyel nő azon élőlények száma az SW-ben amiknek van csápja. Ha jól megvalósítják őket akkor semmi bajom nem lesz velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Iqvi írta:

Sőt, már a hatodik részben is volt csápos szörny. Borzasztó, a dizsni mannyon le! :P

 

Szerintem teljesen felesleges ezen fennakadni, hogy most eggyel nő azon élőlények száma az SW-ben amiknek van csápja. Ha jól megvalósítják őket akkor semmi bajom nem lesz velük.

 

A rancornak hol vannak csápjai? :?

51blvMFBloL._AC_SX425_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

@Dzséjt Határozottan emlékszem, hogy pár évvel ezelőtt olvastam tőled egy kommentet, melyben azt írtad, hogy nem szeretnéd, ha Yoda múltjával foglalkoznának a jövőben, mert szerinted így jó az egész, ahogy van, hogy ködös, rejtélyes a múltja, nem tudunk róla semmit. Viszont Yoda fel fog bukkanni a High Republicban: akkor kerülni fogod majd az őt érintő/róla szóló High Republic-műveket, ragaszkodva a korábban említett véleményedhez? :P:) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, caseyjones írta:

@Dzséjt Határozottan emlékszem, hogy pár évvel ezelőtt olvastam tőled egy kommentet, melyben azt írtad, hogy nem szeretnéd, ha Yoda múltjával foglalkoznának a jövőben, mert szerinted így jó az egész, ahogy van, hogy ködös, rejtélyes a múltja, nem tudunk róla semmit. Viszont Yoda fel fog bukkanni a High Republicban: akkor kerülni fogod majd az őt érintő/róla szóló High Republic-műveket, ragaszkodva a korábban említett véleményedhez? :P:) 

Jó a memóriád, én már nem emlékszem ilyenre. :) Minden esetre azt tartom, hogy a származását és a korai éveit sem nagyon szeretném megismerni. De 400 éves visszaugrás még belefér, hiszen tuti, hogy 500 évesen is már bölcs, öreg(ebb) Jedi mester volt, nem egy tejfeles szájú padawan. Amúgy jelenleg az egész High Republic éra nem mozgat még meg, nem is nagyon követem nyomon a híreket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ún. Makers of Star Wars: The High Republic egész hónapban fog menni, hogy felkészítsen bennünket a 2021 -es startolásra. Ezalatt interjúkat és egyéb érdekességeket fogunk megtudni a projektről. Remélhetőleg az Into the Dark is előkerül, mert egyelőre arról nem tudni sokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.