Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

Ha még senki nem linkelte volna, a Reddit-en elkezdték a kínai exklúzív High Republic regény fordítását.

https://www.reddit.com/r/starwarscanon/comments/kg2r8v/the_vow_of_silver_dawn_chapter_1_english/

Bele fog telni még pár hónapba, hogy az egész meglegyen, de jó hír, hogy ha már a Lucasfilm nem adja ki angolul, legalább a fanok a kezükbe veszik a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Rincewind írta:

Ha még senki nem linkelte volna, a Reddit-en elkezdték a kínai exklúzív High Republic regény fordítását.

https://www.reddit.com/r/starwarscanon/comments/kg2r8v/the_vow_of_silver_dawn_chapter_1_english/

Bele fog telni még pár hónapba, hogy az egész meglegyen, de jó hír, hogy ha már a Lucasfilm nem adja ki angolul, legalább a fanok a kezükbe veszik a dolgot.

Nem adják ki angolul? :o Akkor ez most kánon vagy nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Információk érkeztek. Eléggé spoileresek, de aztak*rva! :o

 

Drengirek

Spoiler

- Egy félelmetes és húsevő növényfélék, akik mindössze "bábok" lesznek a Névtelenek (angolul Nameless) számára. Ez mind az első fázis történetében fog megtörténni.

- A Drengirek az Első Fázis első felében lesznek a fő fenyegetések, amikor is megölik Mygorgot, a Huttot. Ezzel egy interplanetáris bandaháborút idézve elő.

- A Drengirek csupán a "füstfüggönyök" az igazi fenyegetésnek, amely az első fázisban fogja megmutatni magát.

- Látni fogjuk majd, ahol a Drengirek ellesznek pusztítva a Köztársasági Fair alatt, a nihilek által.

- A Drengirek rájátszottak Marchion Ro kezére, azáltal, hogy elég ideig lekötik majd a Starlight Beaconon lévő jedik figyelmét, míg a nihilek végül egy flottává avanzsálnak össze.

 

Mester és tanítványa spoiler

Spoiler

Van egy prófécia, amely így szól: Only through sacrafice of many Jedi will the Order cleanse the sin done to the nameless. --> a Névtelenek lesznek itt a fő fenyegetés forrása és nagy valószínűséggel a 3. fázis az ő legyőzésükkel ér véget, de olyan áron, hogy megváltozik a Rend.

 

Továbbá itt egy kicsit homályos kép az első fázis kezdetéről - nem az én képem :D - de érdekes dolgokat lehet látni rajta:

Spoiler

xyqu0gwtihc61.jpg?width=960&crop=smart&a

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy beleessenek abba a hibába, amelybe már oly sok franchise beleesett, azaz hogy visszavezetnek minden negatív szereplőt egyetlen ultra-gonoszra. Ez a "Nameless" érdekesnek hangzik, biztos sok találgatás és teória tárgya lesz, csak akkor maradjon meg egy külön entitásnak, és ne az derüljön ki, hogy a kezdetektől fogva ő(k?) állt(ak?) az összes sith, grysk, yuuzhan vong, Snoke, Boba Fett, Jar Jar, zöld nyúl, és minden egyéb fenyegetés mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes volt. Vannak benne spoilerek, szóval készüljetek fel. Amúgy a végén mondtak 1-2 újdonságot az elkövetkezendő dolgokról:

- Lesz Burryaga mellett egy másik wookiee jedi is, a neve Arkoff lesz. Ő a mangában fog feltűnni.

- Lesz egy wayfinder jedink is, akinek pont ugyanolyan fénykardja lesz, mint Rey EpIX látomásában a Halálcsillagon. :D

 

- Plusz, 17:45 -től van egy újabb karakterbemutató, ezúttal Loden és Bell kettősét vették elő. :)

Szerkesztve: - Bence1997
  • Meglepő 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem lenne rossz ha feltűnnének az amaxinok is. :D

Valaki nagyon olvassa a Vérvonalat.:D Én már nem tudom, hogy konkrétan ők mikor harcoltak a köztársasággal, lehet hogy még bőven a High Republic előtt. 

 

Szerk: Wookien utánnanézve, Old Republic korszakot írnak róluk.

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van esetleg egy kronológiai sorrendünk, hogy az eddig megjelent dolgok hogyan épülnek egymásra?

A képregény kapcsán tud valaki adni - akár privátban - tippet, hogy honnan érdemes letölteni? Anno nézegettem Poe és Vader képregényt is angolul online, de már nem emlékszem, hogy hol is találtam.  :oops: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Donát írta:

Van esetleg egy kronológiai sorrendünk, hogy az eddig megjelent dolgok hogyan épülnek egymásra?

A sorrend:

- Light of the Jedi 1. rész (A Nagy Katasztrófa)

- Light of the Jedi 2-3. rész / A Test of Courage / Into the Dark egyidőben játszódnak.

- High Republic képregény #1 (ez kb. a 3 könyv végénél veszi fel a fonalat.)

 

9 perccel korábban, Donát írta:

A képregény kapcsán tud valaki adni - akár privátban - tippet, hogy honnan érdemes letölteni? Anno nézegettem Poe és Vader képregényt is angolul online, de már nem emlékszem, hogy hol is találtam.  :oops: 

Itt találod online a High Republicot:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bence1997 írta:

A sorrend:

- Light of the Jedi 1. rész (A Nagy Katasztrófa)

- Light of the Jedi 2-3. rész / A Test of Courage / Into the Dark egyidőben játszódnak.

- High Republic képregény #1 (ez kb. a 3 könyv végénél veszi fel a fonalat.)

 

Itt találod online a High Republicot:

 

Köszi!

 

Sajnos erre az oldalra nekem azt írja a céges laptop, hogy megpróbálhatják ellopni az adataidat, ezért nem férek hozzá a képregényhez. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.