Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én most úgy érzem, hogy az első fázisban kapjuk a legkevesebb tartalmat, értem ez alatt azt, hogy lesz 4, esetleg 5 hullámunk, feltéve persze, hogy tavasszal vagy ősszel zárul a Light of the Jedi. A Quest of the Jedi és a Trial of the Jedi fázisok szerintem nagyobb terjedelműek lesznek, eltudom képzelni, hogy 3-4 éven keresztül fog lemenni mind a két fázis, amivel kb. le is fedhetik ezt az évtizedet. Ha tartják magukat az 5 hónapos távhoz, akkor reális lehet akár a 15-20 regény/típus. :)

Ez érdekes lenne, de szerintem csak a 20-as évek első fele fog a Köztársaság Fénykoráról szólni. Szerintem 2025-2026 körül befejezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem egy ilyen verzió lehet hogy túl kockázatos lenne. Mi van ha 4-5 év múlva elkezd kopni az érdeklődés? Csak azért is végignyomják éveken keresztül? Abban biztos vagyok hogy ha lemegy a három fázis és még mindig nagy a korszak népszerűsége akkor tolják tovább az egyéb kiegészitő tartalmakat de nem hinném, hogy magát a fősorozatot ennyire hosszúra mernék tervezni.

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ez érdekes lenne, de szerintem csak a 20-as évek első fele fog a Köztársaság Fénykoráról szólni. Szerintem 2025-2026 körül befejezik.

Igazából a kérdés az, hogy mekkora a történet. Mennyi idő, míg elmesélik azt, amit elakarnak. Én úgy számítom, hogy ha a 2-3év/fázist követik, akkor a 2027-es filmig eltudják vinni a dolgot, amely szerintem reális lehet.

 

Amúgy meg

Spoiler

Egy bizonyos Trennis mester kilépett a Rendből. (forrás: Dooku: Elveszett Jedi) Ha csak nincs még egy Trennis a jedik között, eléggé valószínű, hogy ez a jedi Keeve Trennis lesz. Márpedig, ha elakarják mesélni az ő kilépését, akkor egy bizonyos időintervallumot le fog fedni a HR, amit 5-6 éven keresztül eltudnak mesélni. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Bence1997 írta:

Igazából a kérdés az, hogy mekkora a történet.

A történet akkora amekkorára szabják. Itt az lesz a döntő szerintem, hogy mennyire lesz sikeres meg mennyire lesz útban mondjuk más projekteknek. Kérdés, hogy például Taika Waititi filmje után például nem akarnak-e inkább annak a mozinak a kiegészitéseivel foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell kitűzésből visszavonta, kiemelte, kitűzött, kiemelésből visszavonta, kitűzésből visszavonta és kitűzött ezt a topikot

Alex a SW Explained youtube csatornánál kirakott egy videót, amelyben spoilermentesen elmondta a véleményét a nyáron érkező felnőtt, ifjúsági és middle-grade könyvekről. Azt mondta, hogy talán még jobban is tetszett neki, mint az első felvonás.

- A The Rising Storm a Light of the Jedi -hoz hasonlóan egy gyors lendületű könyv, viszont ellenkezőleg nem csap bele rögtön az akcióba, hanem szépen lassan felépíti a tétet, amely elér egy tetőpontot, onnan viszont nincs megállás. Méltó folytatása a LotJ-nak.

- A Race to Crashpoint Tower kb. egyidőben játszódik a TRS regénnyel. Tetszett neki a történet. Ami igazán megfogta az a kontinuitása a The Rising Stormmal.

- Az Out of Shadows az előző két könyv eseményei után játszódik, azok következményeivel fog foglalkozni. Az Into the Dark-hoz hasonlóan ez is sokkal inkább a karakterekre fókuszál és Alex állítása szerint erről a könyvről nagyon sokat fog még beszélni, miután megjelenik júliusban. Ehhez írt a legtöbbet jegyzetet, mert a legnagyobb kérdéseket teszi fel és eléggé fontos dolgokról szól. :)

 

A videót alább láthatjátok:

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha mégtöbb Geode lesz bennük akkor persze, hogy jobb :D 

 

Izgalmasnak ígérkezik ennek alapján, már ígyis a hajam leteszem a korszaktól, el sem tudom képzelni mi lesz itt, és még csak a kezdetén vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Lesz még egy detective noir stílusú képregény is.:D Ezt nem más, mint Daniel José Older fogja írni. 

 

https://www.instagram.com/p/CPWsozfreUJ/?utm_medium=copy_link

Zsír, és Marvel-es, ami meg külön öröm. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Augusztuszban jön az első Marvel THR gyűjteményes kötet, decemberben a második. És jön még ennek a mininek a gyűjteményese talán 2022 év elején. A 6 hónapos szabályt és a szokásos anyaghozzáférést elnézve szerintem e három kötet megjelenhet nálunk 2022-ben. Kérdés az, hogy az ongoing sorozat gyűjteményes kiadásai milyen gyorsan jönnek. A harmadik kötet már megjelenhet 2022 tavaszán Amerikában? Ez esetben talán már négy Köztársaság Fénykora jöhetne hozzánk.... És akkor még nem is beszéltünk az egyéb Marvel SW sorozatról, plusz talán egyéb THR képregényerkről... Kíváncsi leszek mi fér bele...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Whill írta:

A High Republic-al is komoly csúszásban leszünk emiatt, mert azt a könyvekkel párhuzamosan kéne olvasni. Ezzel csak azt érik el, hogy mindenki kalózverziót olvas. Főleg ilyeneknél, mint a Vader, ahol elégge fontos kérdésekre kapunk választ.

Én pl. eldöntöttem, hogy az idővonal szerint fogok haladni, a képregényeket angolul olvasom majd. Nem akarok lyukakat két könyv között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elindult a High Republic Visual Guide, egy nem hivatalos rajongói oldal, ahol spoilermentesen, könnyen böngészhetően közzéteszik az összes megjelent képet, ami High Republic karaktereket ábrázol. Segíthet egy-egy karakter elképzelésében miközben a regényeket olvassátok.

https://www.highrepublicvisualguide.com/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

High Republic hírek a B&N esemény alatt:

 

- Mindenki elmesélte, hogy miképpen ismerkedett meg a SW univerzumával. Claudia 7 évesen látta az Új Reményt, Justine a ROTJ -ot látta, utána pedig az Ewok filmeket, illetve a férjével elmentek megnézni az első részt. Cavan Scott a Marvel képregényekkel kezdte, míg Daniel 3 évesen látta az Ep6 -ot.

 

- Cavan megemlítette, hogy elérték az 1 millió eladást a Marvel's High Republic induló számánál. :clap:

 

- A The Rising Storm nagyjából 1 évvel a Light of the Jedi után játszódik.

- Charles újra elmondta, hogy a legjobb megoldás a HR olvasására, az nem más, mint a kiadási sorrend. Justine el is mondta, hogy mindenképpen el kell olvasni a The Rising Stormot és a Race to the Crashpoint Tower c. műveket, mielőtt belekezdünk az Out of Shadows olvasásába. :)

- Remekül indult a High Republic. Az első hullám nagyszerű számokat produkált.

 

- Justine arra kérdésre, miszerint mi a különbség írni a High Republicban, mint pl. a Skywalker Sagában, azt felelte: azt ölhet meg, akit akar. :D

- Cavan elárulta, hogy jelenleg a Marvel képregény 12. számán dolgozik (szerdán jelenik meg a 6. szám). Továbbá az elmúlt napokban éppen a 3. fázis(!!!) végét dolgozták ki!!! Van egy vízió, amely már a kezdetektől fogva ott volt.

- Arra a kérdésre, hogy hány hullámról van szó a 3 fázis alatt, Charles azt mondta, hogy nem árulhatja el. Van 3 fázis (Light of the Jedi, Quest of the Jedi és Trial of the Jedi), ezen kívül mely fázis hány hullámból áll, nem mondhatják el. :)

- Hány éves Geode? Claudia csak annyit mondott, hogy most van élete teljében. :D

- Az eredeti címe a The Rising Stormnak nem más volt, mint The Strength of Unity.

 

- Jövő hónapban többet megfogunk tudni a későbbi történetekről - ezzel valószínűleg a harmadik hullámot is értik. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek jó dolgok. Kár, hogy a Kolibri sehol sincsen a Köztársaság fénykora juniorjaival. Race to the Crashpoint Tower - ez nem tudom mikor jöhetne hozzánk. A Szukits kiadó kénytelen továbbmenni, nem várhatnak a Kolibrire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Röhej, hogy két kézvben van a hazai SW kiadás. Most azért mi szívjunk mert a kolibri nem hajlandó mozdulni. :angry:

Igen, egyetértek. Én nem értem, hogy a Kolibri miért ragaszkodik - mégha presztizs okokból is - ilyen sok Star Wars kiadványhoz. Látom, hogy milyen sok jó könyvet kihoznak a Kolibrinél, de azok nyilván nem SW-k. Ezzel nincs is gond, mert kell mást is kiadni. Inkább azzal van a gond, hogy nem látják be még mindig, hogy ennyit nem bírnak. Így tök felesleges ragaszkodni hozzá. Legalább a kánon juniort és azon belül A Köztársaság fénykorát teljesen átengedhetnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

 Inkább azzal van a gond, hogy nem látják be még mindig, hogy ennyit nem bírnak. Így tök felesleges ragaszkodni hozzá. Legalább a kánon juniort és azon belül A Köztársaság fénykorát teljesen átengedhetnék.

 

És ha Szukits megkapná a Kolibri jogait is akkor ők bírnák a megnövekedett kiadásokat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

 

És ha Szukits megkapná a Kolibri jogait is akkor ők bírnák a megnövekedett kiadásokat?

Nos, a Warcraft miatt biztos nem bírnák az összeset. Itt most csak A Köztársaság fénykora junior regényekről van szó. Azokat elméletileg át lehetne venni, ha a Kolibri nem ragaszkodna hozzájuk. Meg is lehet oldani, de külön engedélyek kellenek hozzá. Az a pár Köztársaság fénykora junior regény nem okozna komolyabb fennakadást. Az viszont nagy túlzás lenne, ha a színezőktől kezdve a képeskönyvekig mindent átvennének.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.