Ugrás a kommentre

A klasszikus szereplők búcsúja


Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mondjuk éppenséggel Jannah megy oda Lando-hoz. Mit eszik egy fiatal csaj egy 80 éves papán? :D

 

Michael Douglas (75) - Liv Tyler (42), Steven Tyler (71) - Aimee Preston (30), Mick Jagger (76) - Melanie Hamrick (33) szóval előfordul a való világban is :D lehet őket kellene megkérdezni :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A való világban sajnos nagyon sok minden előfordulhat (a jó ízlés miatt ezt inkább nem részletezem). De ez egy mese, aminek részben erkölcsi iránytűként is kéne funkcionálnia (a Luke-Leia csóknál már egyébként is rezeg a léc). Ebbe nekem nem fér bele az, hogy a látott jelenet egy Lando-féle "bepróbálkozás". Talán ezért sem láttam bele. Egyébként Lando még mondja is, hogy "kid"... elég ferde hajlamai lehetnek, ha így is erotikus a jelenet kicsengése. :P 

 

Szerintem szimplán rámosolyog a lányra, és próbál barátságos lenni. Esetleg a lányát juttathatja eszébe. Akárhogy nézem, ennél több nekem nem jön át ebből. :) 

 

97c7e9c16d72f2244127df7e9b03db98.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

De ez egy mese, aminek részben erkölcsi iránytűként is kéne funkcionálnia

És ez valószínűleg nagyon is jó iránytű annak az ismerősömnek, ahol nincs házasság, az apuka javára van 20+ év többlet (vagyis, amikor ő  húsz éves volt, gyermekei anyja még gondolatban sem létezett), és mégis boldogabb családi kapcsolatban élnek, mind sok-sok "normális, erkölcsileg elfogadott" család. Mert ugye nem csak az a erkölcsös, amit saját kis kényelmes burkunkban látni vélünk. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Donát írta:

Akkor lehet nem ilyen színészi játékkal kellett volna előadni. :) 

Nekem nem volt bajom a színészi játékkal, mert sose gondoltam másra itt. :hmm:

 

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Szerintem szimplán rámosolyog a lányra, és próbál barátságos lenni. Esetleg a lányát juttathatja eszébe. Akárhogy nézem, ennél több nekem nem jön át ebből. :) 

Én is így éreztenm, azt hittem ez evidens de most kiderült a többiek reakciójából, hogy abszolút nem. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem nem volt bajom a színészi játékkal, mert sose gondoltam másra itt.

Nekem sincs vele bajom. Lando karakterébe abszolút belefér, hogy idősen is rámozdul egy szép csajra. Van egy 90 éves fószer, aki minden évben megy a Szigetre, és beszélget a fiatalokkal, teszi a szépet a csajoknak, na Landot is ilyennek látom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is vígan benne van ez a karakterben, főleg a Solo után, de már az ep5 is nőcsábász képet vetített előre, hiszen amint meglátta Leiát, azonnal rámozdult (pedig Leia is 30 évvel fiatalabb nála).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az első pillanattól kezdve úgy vagyok a Lando-Jannah dologgal hogy a koma csak haverkodni akar a csajszival. Pluszba még ott van az a bejövős "a lányára emlékezteti" dolog is. Tőlem akár még adoptálhatná is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 02. 01. - 15:05, Darth Cupsy írta:

Nem "csak" 24? Na nem mintha az sokkal jobb lenne :D

De, annyi, csak elütöttem, azt akartam írni, hogy 20 évvel fiatalabb nála (saccoltam, nem számoltam utána). A lényeg, hogy Lando bukik a fiatalabb csajokra, akiknek az apja, vagy mostanában már a nagyapja lehetne. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.