Ugrás a kommentre

Daniel José Older: The High Republic Adventures


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon érdekes volt a legújabb szám. A történet a The Rising Storm eseményei után játszódik - az egyelőre nem világos számomra, hogy az Out of the Shadows c. YA könyvhöz képest hol helyezkedik el, de gondolom utána - és szépen bele is csaptunk a lecsóba. :D

Spoiler

A Takodanán lévő jedit nagyon bírtam. Krix tesztje érdekes lesz, kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog neki sikerülni.

 

Azt mondjuk nem tudom, hogy a rajz miatt idősödtek ennyit a szereplők, vagy tényleg több idő telt el Valo óta, pedig nem hinném, hogy néhány hónapnál több lenne.

 

Yoda még mindig nem került elő. Remélem hamarosan megtudjuk, hogy mi van vele.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
7 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Íme az 5. rész magyar változata. Jó szórakozást!

 

A Köztársaság fénykora kalandok - 5. rész

 

M7XKmS4.jpg

Köszi a munkádat Darth Sky. Ha jól tudom, ezzel le is zárult az első történetíve a sorozatnak, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, WebbedApe írta:

Köszi a munkádat Darth Sky. Ha jól tudom, ezzel le is zárult az első történetíve a sorozatnak, ugye?

Igen, a következő számok már a "második hullámhoz" tartoznak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek!

 

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Darth Sky! Most ráállsz a MArvel képregényre? De lehet, hogy már kérdeztem (kiadó miatt talán kétséges?). :D 

Egyelőre folytatom tovább az IDW képregényeket, aztán egy ideig parkolópályára teszem a sorozatot, amíg nem olvasom el az utána következő regényeket. @Bence1997 idővonala alapján a 6-7. számokhoz elég a Fenyegető sötétség ismerete, mert a The Rising Storm, a Race to the Crashpoint Tower, az Out of the Shadows és a Tempest Runner előtt szerepelnek a listán.

 

Ha jól emlékszem, @Darth Revan9 említette, hogy a Marveles szériát valószínűleg megkapjuk a Szukitstól. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Szívesen mindenkinek!

 

Egyelőre folytatom tovább az IDW képregényeket, aztán egy ideig parkolópályára teszem a sorozatot, amíg nem olvasom el az utána következő regényeket. @Bence1997 idővonala alapján a 6-7. számokhoz elég a Fenyegető sötétség ismerete, mert a The Rising Storm, a Race to the Crashpoint Tower, az Out of the Shadows és a Tempest Runner előtt szerepelnek a listán.

 

Ha jól emlékszem, @Darth Revan9 említette, hogy a Marveles szériát valószínűleg megkapjuk a Szukitstól. :) 

Nem valószínű, hanem biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

... idővonala alapján a 6-7. számokhoz elég a Fenyegető sötétség ismerete, mert a The Rising Storm, a Race to the Crashpoint Tower, az Out of the Shadows és a Tempest Runner előtt szerepelnek a listán.

Annyiban más a helyzet, hogy a 6-7. számok a The Rising Storm/Race to Crashpoint Tower eseményei alatt történnek, de mivel nincs kapcsolat közöttük, nyugodtan elolvashatjátok.

 

A Marvel képregény 8. számának végén van egy pici spoiler a TRS -re nézve, de én inkább csak ízelítőnek mondanám a könyvhöz, bemutatja, hogy mire számítson az ember. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akkor gondolom a monster of the temple peak is várható?

Persze, ki nem hagynék egy jó kis THR fordítást/szerkesztést. :D 

 

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Annyiban más a helyzet, hogy a 6-7. számok a The Rising Storm/Race to Crashpoint Tower eseményei alatt történnek, de mivel nincs kapcsolat közöttük, nyugodtan elolvashatjátok.

Szuper, ezek szerint nem értelmeztem rosszul a dolgot. Akkor úton vannak a 6-7. számok. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor csak Sky fordította normálisra. :)

Magyarul is így van. Nem játszadoztak ezzel már a Birodalom kiadása óta. :)

 

20 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintem ez karakterisztikai sajátosság.

Mindenképpen Yoda sajátja. Abban nem vagyok biztos, hogy ha Grogu megszólal, akkor ugyanúgy fog beszélni, mint Yoda. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.