Ugrás a kommentre

Daniel José Older: The High Republic Adventures


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...

Ha nem lesz túl gagyi, akkor a Szukits kiadó elvileg bevállalhatja. Inkább attól félnek, hogy túl gyerekes lesz és csak gyereknek fog szólni ez. Külön probléma Daniel Hosé Older, mert ő a Végső Dobás felnőtt regénnyel nem aratott túl nagy sikert.

Az a félelem, hogy talán túl gyerekes lesz fennáll a Test of Courage junior regénynél is. A kiadó egyik indoka ez a tartózkodásnál. Tehát a a Justina Ireland regényél is attól félnek, hogy túl dedó szint lesz és e miatt béna lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Elolvastam az első számot. Meglepően jó volt, a rajz például kifejezetten tetszett. A történet ha minden igaz, akkor még a Light of the Jedi eseményei alatt játszódik. Megtörtént a Nagy Katasztrófa, aminek egyik következményével foglalkozik Yoda és padawan csapata.

Spoiler

Érdekes volt látni egy olyan kultúrát, amelynek nem tetszik az Erőhasználat. A fiúgyermek ki is kelt magából, amikor kiderült, hogy a barátja erőhasználó.

 

És megjelent a végén Marchion Ro. Nagyon kíváncsi vagyok a karakterére, az egyik legjobb karakter a LotJ -ban, Remélem látjuk majd sityak nélkül is. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ezt is minél hamarabb el fogom olvasni, a korábbi Adventures-ök  annyira nem érdekeltek, de ez most igen. 

Én az Adventures képregények 90%-át elolvastam, voltak köztük jó, illetve felemás alkotmások. Mondjuk a célközönség nem sokat segít, hiszen legfőképp a 6-10 évesek szintjét célozzák be.

 

Itt is hasonló a helyzet, de ugyanakkor teljesen más érzést éreztem, miközben ismerkedtem a sztorival. Van 1-2 olyan dolog, amely az Adventures képregényekre igaz, de újdonságokat is mutatott. A vége kifejezetten ígéretesnek tűnt.

 

43 perccel korábban, Whill írta:

Ezt ki fogja adni a Kolibri?

Sajnos eddig az Adventures képregények meg se jelentek nálunk. Örülnék, ha magyarul ez is megjelenne, kérdés, hogy a Szukits/Kolibri kettős közül melyikük akarja majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Iqvi írta:

Belenéztem az első pár betekintő oldalba. Nekem speciel nagyon tetszett, érdekes lesz látni hogy ebben a sorozatban mi fog történni.

Arra én is kíváncsi vagyok. Egyelőre nagyon jól kezdett, meglátjuk, hogy hova fog kifutni az első történet. Az biztos, hogy az első szám vége eléggé izgalmasra sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Elolvastam az első két számot. Ez alapján ez is igéretesnek látszik, nem olyan gyerekes mint amilyennek gondoltam, sokkal komolyabb, bár nyilván nem olyan mint a Marvel sorozata. A történet teljesen rendben van, Zeen-t és Lula-t gyorsan megkedveltem, plusz Qort is jópofa a maszkjával. Yoda is nagyon jól szerepelt, jó volt újra akcióban látni. Viszont a rajzok tényleg nem voltak jók, plusz Marchion Ro pók alakú hajója sem tetszett. Kiváncsi vagyok mire kell nekik Tormak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a harmadik szám is jó volt. Egyre jobban tetszik ez a sorozat is. 

Spoiler

Zeen-ből talán még Jedi is lehet, ha szeretne, és a tanács is beleegyezik, mert a kor probléma már nála is felmerül. Nekem van egy olyan teóriám, hogy ha Jedi lesz akkor talán Yoda lesz a mestere, mert a képregény eddig nagyon együtt ábrázolja őket. Krix-et nem hiszem, hogy érdemes lesz megmenteni, a kis rohadék még Tormak-ot is beárulta, csak hogy mentse a saját bőrét. Amúgy, arról nincs infó, hogy ez a szám kb mikor játszódik? Mert a Marvel sorozat 4.számában Maru a Starlight-on harcol egy drengirrel, de itt viszont már Yoda-val, és a többi mesterrel beszélgetnek, a drengirnek pedig nyoma sincs.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Geode az Into the Dark-ból szerepepni fog a képregényben és lesz Qort-al közös jelenetük is. A háttérben lévő szöveg erősen erre utal és remélem hogy José nem trollkodik.:D

Nem trollkodott. Íme:

 

High Republic Adventures #6 szinopszis:

Spoiler

Ahogy a Galaxis a Köztársasági Ünnepségre készülődik, Qort és Farzala elhagyják a társaikat, hogy csatlakozzanak Leox Gyasihoz és a Vessel legénységéhez, hogy egy titkos küldetést teljesítsenek a Jediknek. Mi mehet mégis félre? Tulajdonképpen minden. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nem trollkodott. Íme:

 

High Republic Adventures #6 szinopszis:

  Spoiler elrejtése

Ahogy a Galaxis a Köztársasági Ünnepségre készülődik, Qort és Farzala elhagyják a társaikat, hogy csatlakozzanak Leox Gyasihoz és a Vessel legénységéhez, hogy egy titkos küldetést teljesítsenek a Jediknek. Mi mehet mégis félre? Tulajdonképpen minden. :D

 

 

Happy Ftw GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.