Ugrás a kommentre

Daniel José Older: The High Republic Adventures


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Há azt írja, hogy ez így volt tervezve. Gondolom akkor a 14. résszel ígyis-úgyis zárult volna az Adventures jelen fázisa. Aztán vagy folytatják az IDW-vel, vagy megkapja más, nekem nem úgy jött le, hogy akkor nem lesz többé HR Adventures

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tetszett az Annual. Mindegyik író elmesélhetett egy érdekes történetet a karaktereikkel:

- Charles Soule remek előzményt írt a Jedik fényéhez, ahol Loden és Bell kapcsolata került előtérbe. Nagyon élveztem.

- Claudia Grey a Vessel hajó legénységét hozta vissza. Nagyon vicces volt Geode minden megmozdulása. :lol:

- Justina Ireland is egy előzménnyel érkezett. Megismerhetjük, ahogy Vernestra Rwoh Stellan Gioshoz kerül és láthatjuk első küldetésüket. Szép történet volt.

- Daniel Lina Soh Koréliára érkezését mutatta be. Ezt a történetet nem annyira élveztem - ez főleg a rajznak volt köszönhető.ú

- Cavan Scott Lourna Deeről írt és bár kezdetben a rajz itt is taszított a végére összeállt a kép. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
On 12/16/2021 at 4:53 PM , Bence1997 said:

Tetszett az Annual. Mindegyik író elmesélhetett egy érdekes történetet a karaktereikkel:

- Charles Soule remek előzményt írt a Jedik fényéhez, ahol Loden és Bell kapcsolata került előtérbe. Nagyon élveztem.

- Claudia Grey a Vessel hajó legénységét hozta vissza. Nagyon vicces volt Geode minden megmozdulása. :lol:

- Justina Ireland is egy előzménnyel érkezett. Megismerhetjük, ahogy Vernestra Rwoh Stellan Gioshoz kerül és láthatjuk első küldetésüket. Szép történet volt.

- Daniel Lina Soh Koréliára érkezését mutatta be. Ezt a történetet nem annyira élveztem - ez főleg a rajznak volt köszönhető.ú

- Cavan Scott Lourna Deeről írt és bár kezdetben a rajz itt is taszított a végére összeállt a kép. :)

Akkor ezek a történetek teljesen önállóak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 minutes ago, Bence1997 said:

Igen, mindegyik egy-egy karakterre fókuszál. Nagyon élveztem, különösen az első három volt remek.

Köszi, a wookien ezt, és a FCBD füzetet is valamiért a Mission to Bilbousa-hoz teszik. Még nem volt szerencsém az Annual-hoz, de akkor nem is várom meg, hogy felkerüljön a youtube-ra. Elkezdem anélkül írni a Ziro-s kritikámat a sorozatról.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Végetért ma az Adventures széria. Szép történet volt, persze ami így az utolsó pár füzetben ment, arra kíváncsi leszek a többiek reakciójára. :D

 

A lezárás tetszett, tkp. megkaptuk a Midnight Horizon egy bizonyos pontjának a történetét újramesélve, tök jó volt látni elképzelve az egészet, én is valami hasonlóképpen képzeltem el. Az utolsó oldal zárást nyújt a karaktereknek, ugyanakkor nem. Mindenképpen a Trail of Shadows/Midnight Horizon második fele az, amely valamilyen szinten kompletté teszi - szerintem - ezt a történetet, viszont még így is a mondanivaló átment. Egy jó felnövéstörténet volt, ahol figyelemmel követhettük - mégha kicsit úgy érzem, hogy gyors menetben haladtunk - Lula Talishola, Zeen és a többi jedi padawan életútját. Meglátjuk, hogy kinek mit hoz a jövő. Remélem nem kell olyan sokat várni rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
14 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

@ByRoT, mindenképp tervezem folytatni. Csak az idő-kedv-energia kombó ritkán ideális hozzá, hogy érdemben haladjak :)

A 2021-es Annualba kezdtem bele, azzal haladgatok, ahogy tudok. 

Szuper kitartást a munkához köszi még1x előre is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.