Ugrás a kommentre

Daniel José Older: The High Republic Adventures


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

A Bad Batch miatt majdnem el is felejtettem, hogy a héten kijött az új szám. Tetszett, szépen felvezette a következőt, amely gondolom lefogja zárni a történetszálat.

Spoiler

Yoda, mint vadászpilóta megmosolyogtató volt. De az űrcsata is tetszett. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

 

Hát, ez baromi jó volt. Azt hittem, sokkal gyerekesebb lesz, de egyáltalán nem. Persze, nem világmegváltó a sztori, de simán fogyasztható az idősebb korosztály számára is. A rajzok talán egy kicsit gyerekesebbek, de őszintén megmondom, hogy a rajzok többsége még így is jobban tetszik, mint a fősodor 6. számában látott rajzok. 
A képregény új karakterek sorát hozza be, főleg padavan oldalon. Itt van nekünk Lula, és Farzala, de nekem Qort is nagyon bejött. Utóbbi kettő kémiája nagyon jól sikerült. A mesterek sora is bővült pár új névvel, de egyértelműen Yoda emelkedik ki közülük. Meglepett, hogy ennyire hasonlít későbbi önmagára. 
A cselekmény jó, de mint mondtam, nem világmegváltó, kicsit az A Test of Courage könyvre emlékeztetett. Az is kis egyszerű volt, de mégis lekötött. Itt ugyanaz van, ugyanakkor az itt történtek később biztosan komolyabb szerepet kapnak, mert ami ebben az 5 füzetben történt, az szerintem nem megkerülhető. Legalábbis remélem.

Most, hogy elolvastam, igazából egy fő dolog bánt: nagyon sajnálom, hogy ez nem jelenik meg nálunk, biztos helye lenne a polcomon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejött, jól ábrázolták a két jóbarát elszakadásán keresztül a jók és a rosszak felállását. Érdekes lesz látni ahogy majd életre-halálra fog harcolni egymással Zen és Krix. Marchion fizimiskáját is megleshettük, és bár taszítóbbra számítottam, helyette kissé fiatalos lett. Vajon milyen ereklyéket keres és miért? Valószínűleg a sötét oldalhoz köthetők, talán valamit vagy valakit meg akar idézni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, Darth Revan9 said:

Olyan yuuzhan vongos, vagy Krayt-os lett a kény fénykardos Jedi.

Lehet az volt az ihletforrás Qort maszkjához. 

 

A starwars.com-on megjelent egy preview a sorozat 6. számába, amiből meg is tudtuk, hogy miről fog szólni a következő story-arc. Mennek Farzala-ék a huttokhoz. 

 

https://www.starwars.com/news/star-wars-the-high-republic-adventures-6-exclusive-preview

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, akkor kb. egyidőben fognak játszódni. Míg a The Rising Storm eseményei játszódnak, vele párhuzamosan folyik a HR következő száma (ugye a drengir-krízis), az Adventures következő száma (Farzala és Qort kalandja) és a Middle Grade könyv (ahol feltűnik pár Adventures -ös szereplő). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.