Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nagy valószínűséggel akkor tényleg jön valami. Bár egy trailert nem a D+ szokott bemutatni.

Remélem nem az első részt adják le, mindenféle előzetes nélkül.  Azért egy b*szó trailer nem ártana a sorozat előtt, legalább lenne miről beszélni. 

 

Eleve tavaszt irtak a kezdésre, február még közel sem tavasz... :P  

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 minutes ago, Cpt. Rex said:

Remélem nem az első részt adják le, mindenféle előzetes nélkül.  Azért egy baszó trailer nem ártana a sorozat előtt, legalább lenne miről beszélni. 

 

Eleve tavaszt irtak a kezdésre, február még közel sem tavasz... :P  

Hát ja, jó volna ha elkezdenék a promóciót, lassan ugyanis március lesz, és ha a Kenobi előtt le akarják adni legalább az évad felét akkor lassan kezdeni kell a promóciót, és be kellene jelenteni a premierdátumot is,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Hát ja, jó volna ha elkezdenék a promóciót, lassan ugyanis március lesz, és ha a Kenobi előtt le akarják adni legalább az évad felét akkor lassan kezdeni kell a promóciót, és be kellene jelenteni a premierdátumot is,

 

Még egy rohadt posztert sem mutattak be..XD 

Elég sok külföldi fan úgy vélekedik, hogy jobb lenne kettéosztani az évadot. Azért én maradnék a szünet nélküli leadásnál. Adják akkor kettesével a részeket, és meg van oldva. :P  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem meg várjunk. Ugyanaz a lemez pörög már napok óta. Attól nem jön előbb, ha 10x leírjuk ugyanazt. :) 

 

Igaz. 

Tegnap este a végére értem az első szezon újra nézésének. 

Ami igazán kérdőjeles, az Crosshair sorsa. nem vagyok abban biztos, hogy tárt karokkal fogadja majd Rampart. Végül is 1 ember kivételével, az elit osztagot likvidálta, aminek a vezetője volt.   Ő igy bizonyitott a régi társai felé! :)

Szóval szerintem lesznek itt bajok, nehogy majd őt mentsék ki a Batch tagjai a fogságból. 

 

Meg a másik dolog, jó lenne egy hosszabb évadnyitó rész ismét, mint az első évad kezdésénél. Nem mondom hogy 1 órás legyen, de egy 40-50 perces részt simán el birnék viselni, na. :D   

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Vagy talán az is előfordul majd, hogy a bejáratott, csak egy sorozat mehet egyszerre menetrendet felborítják?

 

Én még reménykedem benne, hogy felboritják.  De ahogy @Ody Mandrell is irta, ugyanazokat a köröket futjuk, ez egy zsákutca addig, amig be nem jelentik, vagy egy trailert ki nem adnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Trailert! Promóciós anyagokat! Promót akarook.:evil:

 

Egy 2 perces Official Trailer már jöhet is, végülis álmodozni lehet.... :)  

 

Én is várom a trailert mint a messiást, ezért irtam, hogy álmodozni lehet. Aztán vagy jön, vagy pofára esünk ezen a héten is.. :P  

Talán még holnap van esély rá, talán. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Hát nem volna rossz valamit tudni erről. 

 

A twitter poszt alatti kommenteket én szeretem elolvasni, és egy páran meg is jegyezték, hogy mire fel ez a nagy titkolózás, miért nem lehet legalább egy posztert kiadni, kezdő dátummal, vagy egy kicsi teasert. 

Mély kuss van, egyenlőre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A twitter alatti hozzászólások 90%-a nem vehető komolyan. Ott általában vagy az imádat vagy az utálat foglal helyet. ;)

 

Érdekesség, de a mai nap volt pont egy éve, hogy kiderült az első évad premierjének a dátuma. Mivel nehezen képzelem el, hogy bármilyen anyagot közzétennének a hétvégére, ezért a hétfői meglepetésben lehet bízni, természetesen ha márciusi premierről beszélnénk. De az már rég elment, szóval most a váltás időszaka van. Picit off, de a Kenobi előzetesét sokan úgy gondolják, hogy az Oscar díjátadó idejére rögzítik. Az a premiertől 2 hónapra van, simán eltudom képzelni, bár a Lucasfilmről beszélünk, a magas labdákat ritkán csapják le.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pénteken szoktak jönni bejelentések, előzetesek. Szóval ma délután is lehet esélyes.

Az első évad kapcsán, a legelső trailer az a 2020 decemberében, az egy pénteki nap volt, de mintha @Bence1997 irta volna, hogy egy rendezvényen mutatták be.  És ott mutatniuk kellett valamit. 

Az Official Trailer az tavaly Március 30.-án landolt, az egy Keddi nap volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet lesz tényleg valami. A hölgyemény általában az előzetesekért felel. A Mandi 2. évadjánál is valami hasonlót csinált és aznap - vagy a rá következőn - megkaptuk az előzetest. Talán végre elkezdik. Aztán lehet, hogy teljesen más lesz. :D

 

Bár a héten amúgy is voltak halasztások. Tegnap jelent volna meg a Legendás Állatok: Dumbledore titkainak az új előzetese, de a Warner - mind tudjuk az okot - elhalasztotta. Illetve tegnap még a This Week in Star Wars is elmaradt, ahol valószínűleg a Padawan c. könyv borítóját fedték volna fel. Talán ha lesz előzetes, azt eredetileg tegnapra tervezték? :hmm:

 

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Cpt. Rex nagyon oda vagy a folytatásért, pedig anno nem lelkesedtél nagyon.

 

2021. 08. 17. - 15:57, Cpt. Rex írta:

Vegyes érzésekkel várom a 2. évadot, alapvetően tetszett az 1. évad, nagyrészt, de ahogy véget ért az első, az a story vonal engem annyira nem hoz lázba. Sosem érdekelt a Palpi klónozás se, meg úgy az egész bircsi titkos klónozási projekt. 

 

 

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Lehet lesz tényleg valami. A hölgyemény általában az előzetesekért felel. A Mandi 2. évadjánál is valami hasonlót csinált és aznap - vagy a rá következőn - megkaptuk az előzetest. Talán végre elkezdik. Aztán lehet, hogy teljesen más lesz. :D

Remélem jön, és végre inkább erről beszélhetünk, mint a kib*szott háborúról. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remélem jön, és végre inkább erről beszélhetünk, mint a kib*szott háborúról. ;) 

Amúgy szerintem tegnapra lehetett valami, csak az a háború beleköpött a levesbe. Tegnap még a This Week in Star Wars legújabb része se jelent meg, a Warner is elhalasztotta az eredetileg tegnapra tervezett Legendás Állatok 3. előzetesét. Logikus is lett volna, hisz tegnap volt 1 éve, hogy megtudtuk a premiert az első évadnak. Logikus, ha egy évre rá pedig a következő évad premierjét jelentik be.

 

Na de majd most.

rick roll GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Cpt. Rex nagyon oda vagy a folytatásért, pedig anno nem lelkesedtél nagyon.

 

 

 

Remélem jön, és végre inkább erről beszélhetünk, mint a kib*szott háborúról. ;) 

Ahhoz tartom magam, hogy ha a Palpi klónozás lesz a középpontban, akkor keserű lesz a szőlő számomra. Engem ez nem köt le, ti vagytok úgy odáig érte. 

Vannak karakterek akiknek a későbbi sorsa érdekel, én ezt tartom szem előtt. :)  

Nagyon szeretnék egy olyan második évadot, amiben az lesz a fő story szál, hogy próbálják kimenteni a csapdába vagy fogságba esett klónokat. Igy egy esetleges ellenállást szervezni, a Birodalom ellen, Rex segitségével. Igy jöhetne be a képbe akár Wolfie, Ahsoka, esetlegesen Cody.  Crosshair-ről nem is beszélve. 

És akkor ismét konfliktusba keverednek a birodalommal, Rampart-al. 

 

Ha mutatnak majd egy Official trailert, ami kb 2 perces, abban azért már van kibeszélni való, dögivel. Meglátjuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nagyon szeretnék egy olyan második évadot, amiben az lesz a fő story szál, hogy próbálják kimenteni a csapdába vagy fogságba esett klónokat. Igy egy esetleges ellenállást szervezni, a Birodalom ellen, Rex segitségével. Igy jöhetne be a képbe akár Wolfie, Ahsoka, esetlegesen Cody.  Crosshair-ről nem is beszélve. 

És akkor ismét konfliktusba keverednek a birodalommal, Rampart-al. 

Nem tudom... Nekem ez egy egész évadon át kissé unalmas lenne. Ráadásul a Rebelsből tudjuk is, hogy nem járnának sikerrel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudom... Nekem ez egy egész évadon át kissé unalmas lenne. Ráadásul a Rebelsből tudjuk is, hogy nem járnának sikerrel. 

Akkor úgy fogalmazok, ez lenne a fő szál, amibe időnként bekapcsolódnánk, közben mehetne a zsoldos élet Cid-el, 1-2 rész erejéig jöhetne a klónozásos történet Nala Se társaságában, stb.

Underworld szál, konfliktus a pyke szindikátussal, stb..  Használd a fantáziád. :)    

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Amúgy szerintem tegnapra lehetett valami, csak az a háború beleköpött a levesbe.

Pont ezt akartam írni én is, hogy ezekben a napokban az orosz invázió mindentől elvonja a figyelmet, és ez lehet a halasztások mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom számit-e valamit, de Keith Kellogg levette a boritóképét twitter-en. Lehetséges hogy a TBB 2. évados poszterét fogja majd feltölteni!? :)  

 

Előtte is aszem animációs sorozatból volt kép neki felrakva. Még a végén kapunk valamit a hétvégén. Talán... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maxine a mandinál szeptember 14-én rakott ki egy ehhez hasonló képet, az előzetes pedig a következő nap érkezett meg.

 

További érdekesség, hogy a Book of Boba Fett első tv spotja november 27-én érkezett, egy szombati napon, 18 óra körül. Szóval talán ma megkapjuk, ha jól számoltam a dolgokat. Hétvégét írt Maxine, szóval :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis emlékeztető, az első évadról. 

(Angol tudás ajánlott)

 

 

Aztán lehet várni a trailert, bejelentést. 

Ami ki tudja mikor lesz, főleg most, hogy a ruszkik már nukleáris készültségben vannak...................................

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.