Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2021. 10. 10. - 15:33, Ody Mandrell írta:

A rajzfilm az a Pom-Pom meg a Vuk. Ezt szerintem nevezhetjük animációs filmnek, megilleti. :) 

És azt hiszed érdekel engem a kötözködésed? Annak hívom, aminek nekem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, gafz írta:

Szóval a rajzfilm olyan animációs film, amit rajzolnak. Eme esetben számítógépes grafikával.

3D-s számítógépes animációval készült alkotás. Ott van a végén. Mert ez ilyen. A 2D-s sima rajzfilm az nem ez a kategória. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az anime mint műfaj is rajzfilmnek számit. Japán animációs rajzfilm. Hiába CGI elemeket tartalmaz több anime is, akkor is rajzfilmnek nevezik.

Viszont ha az animét mesének hivja valaki, az sértő a műfajra nézve! 

I have spoken! :)  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ha ilyen  hangnemben "oktatnak ki", akkor mindig keményen szoktam visszavágni. Ez világéletemben így volt és így is marad.

Ha te azt gondolod, amit akarsz, és annak hívsz valamit, aminek akarsz, nem gondolod, hogy azt is el kéne fogadni, hogy vannak, akik máshogy gondolják vagy mondják? Ody nem írt semmi bántót, csak annyit írt, hogy "szerinte nevezhetjük így". Szerinte!!!! Ez ugyanúgy egy vélemény volt, mint a te megnyilvánulásaid. Nem azt írta, hogy nevezd így, gondold úgy, szóval most inkább te kezdtél el kötözködni. ;) 

Amúgy viccesek tőled ezek a "ne mondja meg senki, mit mondja és gondolak", miközben te meg elég keményen el tudod utasítani mindenki más gondolatait és szavait, ha azok nem egyeznek a tiéddel. Ez kölcsönös ám. Ha te megköveteled, hogy elfogadjuk azt, hogy ladiknak hívod az óceánjárót, akkor te is fogadd el, ha valaki ezt nem fogadja el, mert szerinte az óceánjáró és illik úgy hívni. A véleményed nem elfogadása is véleménynyilvánítás, amit el kell fogadnod, ha te is ugyanezt követled meg másoktól.

 

Amúgy szerintem sem rajzfilm, hanem animációs sorozat. A rajz és az animáció vizuális alkotási formák, de nem ugyanazok, nem szinonímáik egymásnak. Ahogy a könyvírás és a képregénykészítés sem ugyanaz, hiába közös pontja mindkettőnek az írás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
3 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Bár nem ide tartozik, de hátha beszélnek a TBB 2. évadjáról is, még ha trailert nem is mutatnak. Koncepció már biztos van+ epizódok irása is talán készen van. Nem tudjuk mikor kezdték el a 2. évad készitését.  

Oh, abban most szinte biztos vagyok, hogy valamiféle teaser lesz a 2. évadhoz. Lassan 3 hónapja véget ért az első évad, a következő meg jövő évben jön. Hogy mikor, az jó kérdés. Márciusban? Májusban? Nyáron?

 

Az első évad május elején kezdett, de mi már decemberben kaptunk előzetest hozzá. Szerintem a java animálás alatt van, az epizódok megírása bőven meg van már, mitöbb, ha lesz 3. évad, akkor jelenleg azt körmölhetik. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
9 minutes ago, Cpt. Rex said:

Idén kaphatunk-e még valami infót, vagy teaser-t esetleg, a 2. évadról? 

Nem valószínű. Most minden a The Book of Boba Fett körül forog, az jön leghamarabb a sorozatok közül. Szerintem a Bad Batch 2.évadáról leghamarabb a Boba után kapunk majd valamit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Érdekes. SW Insider legújabb számából. Kíváncsi vagyok, hogy mikor jelentik be. Amúgy pletykálják azt is, hogy ketté lesz szedve az évad, de Jordan szerint lesz átfedés a Kenobi és eközött.

 

FJbEWPyXMAIHIxo?format=jpg&name=large

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vetítés.

 

Viszont lehet, hogy kettészedik az évadot és csak az első felét kapjuk meg, majd a Kenobi után jön a sorozat második fele. Én ennek örülnék, persze kérdés, hogy akarják-e más napra rakni a Bad Batch részeit, mert akkor felőlem jöhet a párhuzamos vetítés, csak legyen két külön napon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amondó vagyok, hogy vagy kettészedik az évadot és így mindegyiknek megvan a maga ideje, vagy két külön napra tennék a sorozatokat, a Kenobi mehet nyugodtan szerdán, a BB meg újra péntekenként jönne, ezzel akár két napot is nyerne a Disney. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Érdekes. SW Insider legújabb számából. Kíváncsi vagyok, hogy mikor jelentik be. Amúgy pletykálják azt is, hogy ketté lesz szedve az évad, de Jordan szerint lesz átfedés a Kenobi és eközött.

 

FJbEWPyXMAIHIxo?format=jpg&name=large

 

"I was hoping for Kenobi. Why are YOU here?" :D 

 

Egyébként belegondolva, ha párhuzamosan futna a kettő, akkor év végére simán beférne a Mando 3. évada is

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 19. - 10:02, Ody Mandrell írta:

Az szerintem baklövés lenne. A Kenobi mellett a TBB labdába se rúgna.

Ez igy egy kicsit erős kijelentés. Még semmit sem tudunk a TBB 2. évadjáról, szó szerint semmit. 

 

Ilyenkor már rég kint volt egy hosszabb kedvcsináló az 1. évadról, de szerintem február végéig semmit sem fognak mutatni a 2. évadból, sajnos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.