Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2022. 11. 17. - 22:08, Bence1997 írta:

Néhány 2. évados hír, főleg az első feléből. Spoilerbe teszem őket, nem tudni, hogy valósak, de kitudja. Az biztos, hogy érdekes dolgok szerepelnek itt és ha igazak az alábbi infók, akkor folytatja ez a sorozat az előzőek menetét: az első évad csak a bemelegítés, a 2. évadtól jön az igazi.

 

  Spoiler elrejtése

- Nala Se korai klónozáson (Snoke-félék) vesz részt, halott és elkapott jedik vannak a létesítményben. Továbbá civileken is kísérleteznek.

- Howzer és az emberei rabok itt, Nala Se próbálja megvédeni őket. A tudósok eközben bonyodalomba keverednek a Sith kultistákkal, akiket Palpatine küldött oda.

- A tudosók között van egy női Chiss is, aki embernek van álcázva, viszont Nala Se rájön, hogy ki is a személy. A chiss szabotálni akarja majd a kísérleteket.

- Gungi, Katooni és Petro a Kasshyyykon bujkál Tera Sinube-vel. Gungi szüleinél vannak. Cid küldi el a Bad Batch osztagát a bolygóra.

- Megemlítik az el nem készült Klónok háborúja történetet, teljesen kánonná téve azt.

- A Birodalom felbérli a trandoshanokat, hogy Wookiekat szerezzenek, akiket később rabszolgákká tesznek.

- A Batch a jedik segítségével legyőzik a trandoshanikat. Gungi a családjánál marad, a többiek Terával tartanak. A búcsú azt sugallja, hogy az évad második felében feltűnnek majd.

- Petro megpróbálja elcsábítani Omegát, de sikertelenül. Omega belezúg Katooniba.

- A 6-7-8. epizód az ún. Coruscant történetszál. Omega és Boba végre találkoznak. Megemlítődik Jango neve is.

- Ebben a történetben a Bad Batch együtt dolgozik Rex-el és a Martez testvérekkel.

- Ezekben az epizódokban fogjuk újra látni Codyt. Kétféle történetmesélés fog itt megjelenni: lesz egy alvilági szál Omegával és Bobával a főszerepben, míg a Birodalmi részt Crosshair és Cody képviseli.

- Boba nem éppen barátságos Omegával. Az ifjú fejvadász egy munkát végez, amihez Omega csatlakozik. Így jutnak el Coruscant felsőbb szintjeire.

- Ami kicsit megbirizgálja majd a nézőket az nem más, mint hogy Rafa Martinez és Rex között kialakul valami. Az osztag elkezdi ugratni Rexet, utóbbi nagy zavarára. Sokkal inkább egy testvéri tréfa alakul ki, a hírek szerint Jennifer Corbett írta ezt a történetet.

- Az évad második felében a következő karakterek fognak feltűnni: Bo-Katan, Ahsoka, Wolffe, Gregor, Maul, a Pyke-ok, Roland, Cad Bane, Fennec és a Delta osztag is teljes egészében visszatér.

- Gideon a Bo-Katanos részekben fog debütálni, az antagonisztikus történelmük itt fog elkezdődni. Giancarlo fogja adni Gideon hangját.

- Krennic is feltűnik, ámbár még nem ismert a szinkronszínész kiléte.

- A 2. évadban nem fog feltűnni Vader.

- Thrawn a 3. évadra van tervezve, az informátor szerint a női Chiss tudós Thrawn-nak dolgozik.

 

 

EZ eddig egy nagy kamu, valaki jól megviccelte az embereket....xD 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 02. 18. - 22:03, Cpt. Rex írta:

 

EZ eddig egy nagy kamu, valaki jól megviccelte az embereket....xD 

Részigazságok vannak benne. Valószínűleg hallott pár dolgot az illető, a többit meg csak hozzáköltötte

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Mindig hetente nyitja Ody az epizódtopikokat

Ezt most nem figyeltem, de volt olyan régebben, hogy előre fent volt az egész évad, sokszor még cím nélkül, ez rémlett. De semmi gond, jobb is, hogy még van hátra jó pár rész. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én holnap tudom le.

 

 

5 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

A többi gondolatomat megtartom magamnak. 

 

Jobban is teszed. Úgyse hinném el amit a mostani részről írnál. Azt se hiszem el amit írtál. Mert hazudsz.

 

Spoiler

:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre helyretettem magamban, mi hiányzik ebből az évadból nagyon. A lélek, és egy bizonyos szintű feszültség, izgalom. 

Én azt érzem, sokkal jobban a gyermek nézőknek szeretnének kedvezni, ezzel a lágyabb hangvételű évaddal, eddig legalábbis. 

 

Valahogy még a klónok leszerelési folyamatát is olyan sótlanná irták meg, hiába az érdekesebb fő sodros 3 rész. A lélek hiányzik ebből jelenleg. 

Nincs igazi tétje, csak sodródnak valamerre a Batch tagjai, szinte céltalanul. 

10 rész után, amit eddig láttam ebből az évadból, nekem egy picit csalódás, na. :) Persze butaság összehasonlitani az első évaddal, de valahogy abban jobban fel voltak épitve a részek, vagy jobban odafigyeltek a story irásra. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lélek szerintem nem hiányzik belőle, és a legtöbb részben volt valami érdekes. Karakterépítés is zajlik bőven, szóval ezzel nincs gondom.

 

11 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Valahogy még a klónok leszerelési folyamatát is olyan sótlanná irták meg, hiába az érdekesebb fő sodros 3 rész.

Szerinted ennyi volt? Most kezdődött, ebben még rengeteg rész van. Most is meg az elkövetkezendő évadokban is. 

 

Amúgy neked az első évadban minimum a részek felével is problémád volt, szóval kicsit fura, hogy most azt emlegeted pozitív példaként. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A lélek szerintem nem hiányzik belőle, és a legtöbb részben volt valami érdekes. Karakterépítés is zajlik bőven, szóval ezzel nincs gondom.

 

Szerinted ennyi volt? Most kezdődött, ebben még rengeteg rész van. Most is meg az elkövetkezendő évadokban is. 

 

Amúgy neked az első évadban minimum a részek felével is problémád volt, szóval kicsit fura, hogy most azt emlegeted pozitív példaként. :peace:

Az első évadot agyon néztem, a zúgolódásom ellenére. Ebben az évadban még a számomra gyengébb részeket is minimum 2x megnéztem.  Igy azért fel tudok állitani egy mércét, saját magam számára. Nem csak úgy a levegőbe dobok valamit, és úgy irom a fentebb leirtakat. 

Meg tudom én fogalmazni normálisan is, ami számomra hiányzik ebből az évadból. :) 

De én velem nem kell egyet érteni, és ezt nem várom el senkitől sem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Végre helyretettem magamban, mi hiányzik ebből az évadból nagyon. A lélek, és egy bizonyos szintű feszültség, izgalom. 

Én azt érzem, sokkal jobban a gyermek nézőknek szeretnének kedvezni, ezzel a lágyabb hangvételű évaddal, eddig legalábbis. 

 

Valahogy még a klónok leszerelési folyamatát is olyan sótlanná irták meg, hiába az érdekesebb fő sodros 3 rész. A lélek hiányzik ebből jelenleg. 

Nincs igazi tétje, csak sodródnak valamerre a Batch tagjai, szinte céltalanul. 

10 rész után, amit eddig láttam ebből az évadból, nekem egy picit csalódás, na. :) Persze butaság összehasonlitani az első évaddal, de valahogy abban jobban fel voltak épitve a részek, vagy jobban odafigyeltek a story irásra. 

 

Részben egyetértek. Az első évad feszültebb volt. A csapat sarkában folyton ott lihegett a Birodalom és Crosshair. Utóbbi is sajnos nagyon hanyagolva van ebben az évadban eddig, pedig a sorozat legérdekesebb karaktere.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.