Ugrás a kommentre

Cavan Scott: The Rising Storm


Bence1997

A könyv értékelése  

11 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

    • 5 - kiváló
      11
    • 4 - jó
      0
    • 3 - közepes
      0
    • 2 - gyenge
      0
    • 1 - rossz
      0


Ajánlott hozzászólás

Egyelőre csak említés szintjén volt meg ez a program, de kicsit hasonlít az UK pacifizmusához. Persze itt annyi különbséggel, hogy erős a Köztársaság és erős a Jedi rend is. Soh kancellár viszont eléggé elbizakodott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Ody Mandrell said:

Egyelőre csak említés szintjén volt meg ez a program, de kicsit hasonlít az UK pacifizmusához. Persze itt annyi különbséggel, hogy erős a Köztársaság és erős a Jedi rend is. Soh kancellár viszont eléggé elbizakodott. 

Hanyadik oldalnál jársz? Írnék erről, csak nem akarok spoilerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Hanyadik oldalnál jársz? Írnék erről, csak nem akarok spoilerezni.

70. Most volt a megbeszélés a vásárról a szenátorokkal.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

70. Most volt a megbeszélés a vásárról a szenátorokkal.

A Coruscant Dawn-os ugye? Én kb 170-180 oldal közt járok. 

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Soh kancellár viszont eléggé elbizakodott. 

Egy kicsit szerintem túlzóan elbizakodott is. Mert azért Tia Toon felvetéségen van ráció, még ha ők nem is látják a Nihil fenyegetést. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre elkezdtem olvasni a könyvet. A Jedik fénye az eddigi kedvenc kánon regényem, úgyhogy kíváncsi leszek. Van egy olyan érzésem hogy jó lesz!  Viszont amíg nem olvasom ki nem nagyon tervezek ide benézni, biztos ami biztos. :D

Aztán majd jövök egy lényegre törő kis véleménnyel. Mindenkinek jó olvasást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem e könyvnél legalább annyi beszélni való lesz, mint a Jedik fényénél. Talán még több is. :D

 

@Iqvi, a történetben nagyjából hol tartasz most? Elkezdődött már a Köztársasági Vásár? (vagy Ünnepség, nem tudom miképp fordították le a dolgot) :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Bence1997 said:

@Iqvi, a történetben nagyjából hol tartasz most? Elkezdődött már a Köztársasági Vásár?

A megnyitó beszéd és az Innovator landolásánál tartok. Ezután jön majd a Loden Greatstorm-os rész. De már eddig is nagyon jó. Már maga az ötlet, hogy egy flottányi kutatóhajót akartak létrehozni, csodállatos.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

A megnyitó beszéd és az Innovator landolásánál tartok. Ezután jön majd a Loden Greatstorm-os rész. De már eddig is nagyon jó. Már maga az ötlet, hogy egy flottányi kutatóhajót akartak létrehozni, csodállatos.:D

Star Wars Fun GIF by MOODMAN

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem biztos, hogy egyedül vagyok vele, de mást is zavar, hogy egyszer "Jedi Rend"-ként, másik könyvben meg "Jedi-rend"-ként van írva a Rend? Vagy ugyanez a Tanáccsal is. A régi EU regényekben ez volt a megszokott, de a kánon könyvekben és főleg A Jedik fényében külön voltak írva, miért nem lehetett meghagyni ezt a folytatásra? 

 

Tudom, hogy nagyobb jelentőséget adok neki, mint kéne, de engem ez akkor is bosszant.

 

Eddig amúgy nagyon tetszik, kb 120. oldal körül járok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én ezt észre se vettem.

Valószínűleg én is csak azért, mert a fordításaimban igyekszem a legjobban a Szukits fordításaihoz igazítani a dolgokat, hogy a lehető legközelebb legyenek egymáshoz a kifejezések, írási módok. :D

De mondom, számítok rá, hogy ez a galaxisunkban csak engem fog zavarni :D

Igazából nem vesz el semmit, csak szeretem, mikor minden egységesen van.

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Toon kancellár máris nagy kedvencem. Valaki aki tovább lát az orránál, de persze ráfogják, hogy csak aggodalmaskodik... A 131.-ik oldalnál járok, eddig remek, méltó folytatása a Jedik Fényének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Ody Mandrell said:

Toon kancellár máris nagy kedvencem. Valaki aki tovább lát az orránál, de persze ráfogják, hogy csak aggodalmaskodik... A 131.-ik oldalnál járok, eddig remek, méltó folytatása a Jedik Fényének.

Tia toon? Nekem is tetszik, a Valora érkezés, és a kancellárral való szócsatája miatt annyira nem bírtam, van egy stílusa a sullustinak, de amikor Stellan és Elzar megmentették akkor nagyon szimpatikus volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Majdnem biztos, hogy egyedül vagyok vele, de mást is zavar, hogy egyszer "Jedi Rend"-ként, másik könyvben meg "Jedi-rend"-ként van írva a Rend? Vagy ugyanez a Tanáccsal is. A régi EU regényekben ez volt a megszokott, de a kánon könyvekben és főleg A Jedik fényében külön voltak írva, miért nem lehetett meghagyni ezt a folytatásra? 

 

Tudom, hogy nagyobb jelentőséget adok neki, mint kéne, de engem ez akkor is bosszant.

 

Eddig amúgy nagyon tetszik, kb 120. oldal körül járok. :)

Sajnos nem én kaptam átnézésre ezt a könyvet. Egyébként a Jedi Rend, Jedi Tanács az elfogadottabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pan Eyta tökös gyerek, egy pillanatra még el is hittem, hogy lehet esélye Ro ellen. :D Amúgy nagyon érdekes, hogy mi az igazi terve Marchion Ro-nak, már alig várom, hogy kiderüljön. Főleg úgy, hogy az ősei a Jedhán éltek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 minutes ago, Ody Mandrell said:

Pan Eyta tökös gyerek, egy pillanatra még el is hittem, hogy lehet esélye Ro ellen. :D Amúgy nagyon érdekes, hogy mi az igazi terve Marchion Ro-nak, már alig várom, hogy kiderüljön. Főleg úgy, hogy az ősei a Jedhán éltek? 

Az a jelent nagyon ott volt, majdnem sikerült maga mellé állítania a teljes Nihilt, de Ro jobb Eytánál a manipulálásban. Plusz Lourna Dee akkor még kétesélyes volt, hogy hol is állt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondjátok, olyan mintha coaxiummal megpörgették volna a galaxis leggyorsabb hajóját.:D A Nihil nagyon beindult, és hihetetlen, hogy mire képes ez a fosztogató csoport. De nagyon jók a Jedik is, és Soh kancellár, illetve a Regasa karaktere is. Viszont a helyesírás néha kizökkentő, plusz van egy rész ahol Elzar helyett Stellant írtak, de ez nem a regény, hanem a fordító és a lektor hibája. De ennyi belefér.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.