Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A Total Film április 25-ei számában lesz szó a sorozatról. Amandla az Acolyteról:

 

"Mi vagyunk az előzmények előzménye" - mondja Stenberg. "És az előzményeknek van ez a fajta presztízse, ez a monarchikus hangulat. Az egyik fő kérdésem tehát az volt, hogy meg tudjuk-e tartani ezt az érzékenységet. És igen, sok szempontból igen, miközben olyan elemeket is beépítünk, amelyek igazán kortársnak és átélhetőnek tűnnek. Amikor megnéztem [az elkészült epizódokat], nagyon megdöbbentett, hogy mennyire univerzális a történet." 

 

 

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hónapra leszünk akkor a sorozattól, nem lepne meg, ha kiadnának egy új betekintőt. Van egy sejtésem, hogy az "exkluzív", amit a TPM újrabemutatásán levetítenek akár ez is lehet. Kérdés, hogy ki is adják, vagy várnak a következő hétre és akkor kezdik el fullra tekerni a marketinget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

1 hónapra leszünk akkor a sorozattól, nem lepne meg, ha kiadnának egy új betekintőt. Van egy sejtésem, hogy az "exkluzív", amit a TPM újrabemutatásán levetítenek akár ez is lehet. Kérdés, hogy ki is adják, vagy várnak a következő hétre és akkor kezdik el fullra tekerni a marketinget.

Én azt is el tudom képzelni, hogy az exkluzív anyag a TPM vetítésén valami más lesz, ami nem lesz nyilvános. Pl. egy jelenet vagy jelenetek a sorozatból, esetleg az első epizód első 10 percét levetítik. Az Andornál is ilyesmi volt a Zsivány Egyes újrabemutatóján.

 

A CCXP-s anyag pedig egy másik, nyilvános anyag lesz.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedves Disney újra segített nekünk, hogy elhelyezzük, az eddig kiadott képek (Empire, TotalFilm, stb.) mely részekhez köthetőek.

 

Ezek szerint (spoiler, akit esetleg zavarna, valamint kicsit teóriázgatok)

Spoiler

Sol tanítása és Vernestra megérkezése már az első epizódban meg fog történni:

CDN media

 

Az első részhez tartozik még a Mae vs. Indara harc is - én korábban úgy tippeltem, hogy ez lesz majd a pilot epizód végén lévő csattanó jelenet, ahol Indara mestertől búcsút intünk - legalábbis ami a jelen szálat illeti:

CDN media

 

CDN media

 

CDN media

 

CDN media

 

CDN media

 

 

Az első epizódhoz tartozik még az alábbi kép is, ahol Yord és Jackie karaktereit láthatjuk. A háttér nekem azt sugallja, hogy a havas bolygó már az elején felfog tűnni:

CDN media

 

 

Qimir karaktere talán már az első epizódban is felfog bukkanni, de az biztos, hogy a 2. epizódban látni fogjuk Manny Jacinto csibész karakterét:

CDN media

 

 

A 2. epizódhoz tartozik még Sol és Yord kettőse is, a helyszín és az idő gyanúsan arra hajaz, amikor az előzetesben Mae és Sol megküzdenek egymással. Sejtésem szerint Indara halálának ügyében folyik a nyomozás, így bukkannak majd erre a helyre és itt fog Sol és régi ismerőse újra találkozni:

CDN media

 

CDN media

 

 

Kelnacca a robogójával a 3. epizódban fog történni, ugye ő róla annyit ír a SW.com, hogy száműzetésben él. Talán Sol-ék látogatják meg a gyilkosságok ügyében? :hmm:

CDN media

 

 

Jackie éppen gyakorol a 4. epizódban, a háttérben pedig Paul Bullion karakterét látjuk, aki Lakshay mestert fogja alakítani:

CDN media

 

Ez az epizód azért is lesz érdekes, mert az előzetes (és az alábbi kép) szerint ebben a részben fognak szembenézni a vörös fénykardot birtokló személlyel.

CDN media

 

 

Aniyesa anya pedig legalább a 7. epizódig túléli a sorozatot. :D

CDN media

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy teaser a koreai Star Wars oldaltól, van benne 1-2 új snitt. Sajnos Lee Jung Jae koreaiul beszél rajta, így fogalmam sincs mit mond :D

 

https://www.instagram.com/reel/C6PueqAt02p/?igsh=bnZ0MmFpOHA5dmUy

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos a videó alatti leírásból a DeepL segítségével a következőt sikerült kihámozni.

 

Május 4-5-én Star Wars napot tartanak a koreai Haeundae nevű településen. lesznek különböző programok, többek között beszélgető műsorok is speciális vendégekkel.

 

A színész kb. ugyanezt mondja el a videóban lévő feliratok alapján is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amúgy NEIMODIAK!!! @Nute Gunray örülhet. :D 

Ez újdonság volt neked? :)

 

 

2023. 04. 07. - 22:50, Donát írta:

Trailer:

jedi padawanok tanulnak

lebujban egy aszasszin és egy idősebb, erőben jártas, képzett nő

Neimok visszatérnek talán trade fed

Azt már jó ideje lehetett tudni, hogy lesznek neimodiaiak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szombaton ahogy számoltam kb. 17 órától jöhetnek az infók. :)

 

Image

Este 8 lesz az inkább, 8 óra az eltolódás Mexikóhoz képest

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Donát írta:

Azt már jó ideje lehetett tudni, hogy lesznek neimodiaiak. :)

Nyilván elfelejtette. Ahogy én is elfelejtettem, hogy a The Acolyte-ban vagy a The Skeleton Crew-ban lesznek, pedig én még a trailert is láttam. Azért eltelt már több mint egy év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nyilván elfelejtette. Ahogy én is elfelejtettem, hogy a The Acolyte-ban vagy a The Skeleton Crew-ban lesznek, pedig én még a trailert is láttam. Azért eltelt már több mint egy év.

Azért az Acolyte-ba sokkal jobban illeszkednek, már csak az EpI miatt is. Nálam ez volt eddig az egyik legnagyobb húzása a sorozatnak, azt hittem másoknak is megragadt azért. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Azért szerintem a Skeleton Crewban is meg lenne a helyük. Legalább többet látnánk belőlük az Új Köztársaság korában. 

Nem írtam hogy nem lenne. De sokkal jobban illeszkednek az Acolyte-ba, ez meg vitathatatlan. Szépen el lehet kezdeni felépíteni egy Sith - Neimodiai vonalat ami hozzáadna az EpIhez is. Mondjuk okosan kell csinálni hiszen számos dologra csodálkoznak rá Gunrayék a TPMben, pl arra is hogy két Sith van. Tehát finoman adagolva, de be lehet hozni egy közös szálat, elsősorban a Neimok gyávaságára apellálva, ami miatt ideális alanyok egy Sithnek a manipulációhoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát annyit azért simán láthatunk most a sorozatban, hogy felkeltik valami miatt a sithek figyelmét, és itt döntik el, hogy majf fel fogják őket használni a céljaikhoz. Nem kell feltétlenül megtörténnie a személyes találkozásnak, és a szövetség kötésnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.