Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ugyanakkor egyelőre a leginkább az érdekel, hogyan fogja mindez előkészíteni azt, amit az ep1-ben látunk.

Talán az is lehet megtudjuk, "hogyan járt Darth Plagueis, a Bölcs" :P It's not a story the Jedi would tell you ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha Plagueis nem ember akkor nyugodtan szerepelhet korábban is. 

De akkor már megint ott vagyunk, hogy kapcsolódik a Sagához. Én max úgy tudnám elfogadni, ha itt tanítványként vagy a beszervezés előtt jelenne meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, kdani20 írta:

De akkor már megint ott vagyunk, hogy kapcsolódik a Sagához. Én max úgy tudnám elfogadni, ha itt tanítványként vagy a beszervezés előtt jelenne meg.

Mivel a Sagaban történtek előzményéről van szó, így, ha lazán is, de mindenképpen kapcsolódik a Sagához. Ez elkerülhetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az, hogy Plagueis a muun fajba tartozik, az kánonnak minősül, vagy ezt jelenleg nem  tudni?

A wookiepedia annak írja, de forrásként EZ van megjelölve, viszont számomra ez nem igazán tűnik kánon műnek :D 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Röhögnék ha tényleg Muun lenne. :D 

Én akkor röhögnék, ha a kánonban nő lenne :lol: mondjuk ha a főszereplő átállna a sötét oldalra, és azzal érne véget, hogy felveszi a Darth Plagueis nevet :D  menne a sivalkodás sokaktól online, biztos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, kdani20 írta:

De akkor már megint ott vagyunk, hogy kapcsolódik a Sagához. Én max úgy tudnám elfogadni, ha itt tanítványként vagy a beszervezés előtt jelenne meg.

Yoda 1000% hogy benne lesz szerintem, ez már egy kapcsolódás. Sőt azon se lepődnék meg, ha a trailerben benne lenne egy 1-2 másodpercre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Yoda József írta:

A wookiepedia annak írja, de forrásként EZ van megjelölve, viszont számomra ez nem igazán tűnik kánon műnek :D 

 

Én akkor röhögnék, ha a kánonban nő lenne :lol: mondjuk ha a főszereplő átállna a sötét oldalra, és azzal érne véget, hogy felveszi a Darth Plagueis nevet :D  menne a sivalkodás sokaktól online, biztos :D

Nem is az. Eleve egy olyan szériához tartozik, aminek előző elemei még a Disney éra előtt jelentek meg. Fel is van tűntetve, hogy vegyesen vannak benne kánon és legenda elemek. Ugyanígy nem lehet komolyan venni azt sem, amit Plagueis halálának idejéhez írt a wookieepedia. Kora, faja és halálának ideje pillanatnyilag nem ismert kánonilag, csak a neme, mert az biztosan férfi. Szóval, ha a The Acolyte úgy érne véget, mint írod, én is elég hangosan sivalkodnék, hiszen egy ilyen húzás nem könyvekkel vagy képregényekkel, hanem magával az ep3-mal menne nyíltan szembe.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az előzetes amit tavaly Londonban láttunk nekem nagyon bejött. Már azért megkoptak az emlékek mik voltak benne. Azért nem gondoltam volna akkor

hogy majd egy év múlva jön a mindenki által látható trailer.:D Persze jobb későn mint soha.

A plakát meg fantasztikus. Nagyon várom a holnapot.

Ami még érdekesség hogy említitek a HR-es figurákat és halvány lila gőzöm nincs kik ezek.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Soule mást gondolt @Iqvi, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. :D

 

 

Ja és meglepődnék, ha nem egy másfajta előzetest kapnánk, mint amit tavaly bemutattak a Celebrationön. Szerintem kapunk majd egy mixet, de inkább új jelenetek fognak majd dominálni. Persze holnap majd okosabbak leszünk. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyébként az miért is lenne baj? :) mert én őszintén, ha még ennél is közelebb lennénk, teszem azt 20-30 évvel korábban, akkor már egyenesen kötelezőnek tartanám a szerepeltetését egy sötét oldalról szóló sorozatban

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már itt is annak tartom. Az "a darkness rises" a Sith-ekre utal, erre elég komoly tétet mernék tenni. Szóval egy-két Sith-nek fel kell valamilyen módon ütnie a fejét. Plagueis bevezetése és megmutatása meg már csak azért is fontos lenne, mert ezzel alaposan megtámogatnák az ep3-at és az ep9-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég egyetlen kép, hogy berúgja a bennem lévő szunnyadó hype-motort. Ezen sorozat előtt vannak a legnagyobb elvárásaim, így nem akarok koppanni. Azért korszakok jönnek-mennek, de nekem mindig is a prequel marad a szerelemgyerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.