Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Én azt is figyelembe venném, hogy a Skeleton Crew vajon mikor jöhet. Egyelőre azt pletykálják, hogy az ünnepi időszakban érkezhet (ami Amerikában november-december lehet). Ha ehhez a minimum 3 hónapos szünetet belekalkuláljuk (ami két élőszereplős sorozat között minimum eltelik a Boba Fett óta), akkor az Acolyte mindenképpen valamikor június-július körül kell, hogy elkezdődjön.

 

De majd meglátjuk holnap, hogy lesz-e valami. Ugye holnaptól számítva 3 hónapra rá jönne a Collider szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cryptic HD azt írta twitterére, hogy a sorozat előzetese már elkészült, de hogy mikor fog kikerülni, arról nincsenek információi. Valamint azt is hozzátette, hogy megszeretné cáfolni azt a pletykát, miszerint az epizódok közel 1 órásak lehetnek.

 

A felhasználó amúgy általában arról híres, hogy sorozatok (és filmek) hosszait szokta megadni (amik 99%-ban pontosak), például a Percy Jackson vagy az Ahsoka epizódjainak hosszát is innen lehetett tudni.

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Iqvi írta:

Most nem is az infók az érdekesek a számomra, hanem, hogy az ilyen accountokat szerkesztő emberek honnan szerzik az infóikat?:hmm:

Általában a legtöbb szakmabeli. Vagy régen nekik is hasonló volt a munkája, és a régi kollégákra támaszkodnak, vagy még mindig ez a munkájuk is (mondjuk ezzel vállalnak nagyobb kockázatot). Például a videójáték-iparban a legtöbb szivárogtató vagy gyakorló vagy ex-újságíró, vagy maguk is egykori/jelenlegi fejlesztők, s így munkájuk során kiépítettek egy kapcsolati bázist. Még nekem is vannak ilyen kapcsolataim a CD Projekt RED-nél, a DIGIC Picturesnél, a Frontier Developments-nél és még néhány helyen. Ők még mindig ellátnak infókkal, csak én nem írok Twitterre meg Redditre ezekről posztokat, bár azért a Knigths of the Old Republic remake fejlesztési státuszát itt kiadtam - szóval már ezen a fórumon is volt ilyen szivárgás. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Cryptic HD azt írta twitterére, hogy a sorozat előzetese már elkészült, de hogy mikor fog kikerülni, arról nincsenek információi. Valamint azt is hozzátette, hogy megszeretné cáfolni azt a pletykát, miszerint az epizódok közel 1 órásak lehetnek.

 

A felhasználó amúgy általában arról híres, hogy sorozatok (és filmek) hosszait szokta megadni (amik 99%-ban pontosak), például a Percy Jackson vagy az Ahsoka epizódjainak hosszát is innen lehetett tudni.

Ezeket én is el tudtam volna mondani nagy biztonsággal, csak a korábbi sorozatokra építve a véleményem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe. :D A twitteren (nem, nem fogom X-nek nevezni :P) hitelesítve lett az Acolyte fiókja (a kék pipa a név mellett), valamint a Star Wars fiókjával lett összekapcsolva (a pipa mellett ott van a SW fiókja). Ez csak egyet jelenthet. :D

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül érdemes azt is hozzátenni, hogy amúgy már 2022 szeptembere óta létezik ez az oldal :) persze az, hogy "aktivizálták" magukat remélhetőleg azt jelenti, hogy lassan tényleg jön valami. Mondjuk jövő héten? :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Bence1997 said:

Hehe. :D A twitteren (nem, nem fogom X-nek nevezni :P) hitelesítve lett az Acolyte fiókja (a kék pipa a név mellett), valamint a Star Wars fiókjával lett összekapcsolva (a pipa mellett ott van a SW fiókja). Ez csak egyet jelenthet. :D

 

 

 

 

Inváziót!

  • Meglepő 2
  • Vicces 2
  • Köszönöm 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm tegnap nem ugyanez volt? Vagy akkor még nem volt poszt?

 

szerk: Rákérdeztem egy fórumon, ezt csak simán akkor írja, ha privátra van állítva az oldal, szóval nem feltétlen vannak ott posztok

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cryptic HD QUALITY szerint (aki ugye főleg az epizódok hosszát szokta megmondani előre, hibátlanul) a marketing még e hónapban beindul, és a TPM újrabemutatójával egybekötve fogunk exkluzív betekintést kapni a sorozatba

 

Az nem világos nekem, hogy a marketing beindulása alatt az Acolyte-ra vonatkozik, a TPM-re

 

"Disney's been preparing some Star Wars content. Marketing will ramp up later this month and with the Re-Release of The Phantom Menace in May, an Exclusive look at The Acolyte will be paired up with it."

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hamarosan kiderül. Sok már nincs ebből a hónapból. Két hét.

Nagyon hosszú két hét lesz.

Napi szinten pörgetem a Celebration-ös trailert, de azért most már nagyon éhezem egy hivatalos, HD anyagra, főleg, hogy megint High Republic lázban égek :D

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor azért visszasírom a 2015-19-es időszakot. A hype amit anno generáltak minden egyes filmhez, elképesztő volt. Remélem az új filmekhez nem ilyen langyi marketinget tolnak majd mint mostanában a sorozatokhoz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem a Kenobihoz és az Ahsokához szép hype-ot kreáltak. Valamint az első Mando évadhoz. Ha ezekhez hasonló (vagy talán jobb) marketinget tolnának ehhez a sorozathoz, azzal én már elégedett lennék.

 

Pláne, hogy ez egy teljesen új korszakban van, új szereplőkkel, új dolgokkal. Reménykedek benne, hogy odateszik magukat majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Április 3-án lesz az éves shareholder meeting a Disney-nél, a Kenobi előzetese is egy ilyen alkalmon jött ki. Én most azt mondom, ha addig vagy akkor nem jön semmi, akkor leghamarabb csak májusban fog, és kapunk egy szokásos lightos marketinget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy Odynak lesz igaza és a sorozatot csak a nyár végefelé kezdik majd el kiadni. Mondjuk ezzel szerintem az a probléma, hogy a Skeleton Crew is idénre van tervezve és szinte biztos vagyok benne, hogy abból az augusztusi D23-on fogunk látni valamit, szóval reménykedek benne, hogy addigra már túlleszünk az Acolyteon. Meg most őszintén: van valami nagy dobás mostanság a Disney+-on? Most a Shogunt nem venném bele (mert az inkább FX termék), a BB meg inkább animáció. Valami kell a Disney-nek, ez a sorozat pedig egy remek marketinggel megadhatná ezt.

 

Amúgy logikus és én is gondoltam rá, de azért még reménykedek, hogy a maradék két hétben kiadnak valamit. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell ezt túl gondolni. Valószínűleg nyár végén jön a sorozat, a Skeleton Crew meg év végén, jövő év elején. Komolyabb promó csak 1-1.5 hónappal előbb fog indulni. Úgy mint eddig nagyrészt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.