Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Jól tartja magát :D

Az biztos. A könyvekben kb. 16-18 éves.

 

Mivel ez a sorozat kb. féltávon van a könyvek és a TPM között (YE 132), nagyjából majdnem 120 éves lehet. Kitudja, hogy a faj miképp öregszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 07. - 15:10, kudar írta:

Nem tudom, hogy szabad e ezt ide tennem, de itt egy kamerás, fél teaser - ha nem, akkor töröljétek, bár sztem a videót is elég gyorsan fogják. :D :D

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ezt olyan jól letörölték volna,hogy azóta se lehet megtalálni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én sajnos nem tudom ki ő. Mitől érdekes a karakter? 

15-16 évesen lovagi címet szerzett, ami egyedülálló a Jedik között, emellett a könyvekben a fénykardja is elég különleges. Emellett nagyon jó gondolatai vannak az első fázis egészében Erőről, érzelmekről.

A sorozat idején kb. 120-125 éves lesz majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan ez az előzetes lehet nem is lesz nyilvános.

Valamikor jövő év elején kapunk majd egy teaser trailert, meg kb 1 hónappal a premier előtt egy trailert, ahogy az lenni szokott. Legalábbis ha tavasszal jön.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Mikor lesz szerintetek nyilvános az előzetes?

Soha, megmondták, hogy a Skeleton Crew, az Andor 2. évada és a The Acolyte is még készítés alatt van, emiatt ezek a teasereket nem adják ki, csak azok láthatták, akik ott voltak a Celebrationön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se kapjuk meg ezt. Így volt ez már a Zsivány Egyes bejelentő teaserénél is. Amiben még Antológia volt az alcím és nem SW-történet.

De az Ahsoka előzetes sem az, amit tavaly bemutattak, hanem teljesen újat kaptunk, teljesen új jelenetekkel. 

Megjegyzem az Acolyte esetében nagy kár, mert ami kikerült belőle az brutálisan jó volt, még kamerás felvételen is. Kár, hogy kiszúrták a felvevőt, és kiküldték a teremből, mert így csak a fele került ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

De az Ahsoka előzetes sem az, amit tavaly bemutattak, hanem teljesen újat kaptunk, teljesen új jelenetekkel. 

És még ez sem a teljes trailer, mert az Ahsoka panelen exkluzív bővített trailert adtak, amiben Sabine zöld fénykarddal hadonászott, Thrawn-nak meg nem csak a tarkóját látni, hanem az arcát is. És azt tényleg csak azok látták, akik bejutottak a panelre. Az Andor második évadának és a The Acolyte-nak a teaserét más paneleken is levetítették legalább (valószínűleg a Skeleton Crew teaserét is leadták máshol, csak abba mi nem futottunk bele). Szóval ezek exkluzív Celebration anyagok, nem fogják őket kiadni. Majd a megjelenés előtti időszakokban jönnek a publikus trailerek.

Amúgy tényleg nagy kár, mert szívesen megnézném képkockáról képkockára mindent. Főleg ez a teaser volt nagyon menő, mert már itt érezhető volt, hogy mennyire mások a Jedik a fénykorukban. Nagyon aktívan használják az Erőt, nem rántanak fénykardot azonnal bármilyen veszélyre. Nagyon baba volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Soha, megmondták, hogy a Skeleton Crew, az Andor 2. évada és a The Acolyte is még készítés alatt van, emiatt ezek a teasereket nem adják ki, csak azok láthatták, akik ott voltak a Celebrationön.

Értem. Azért gondolom akkor is kap majd előzetest, ami kitesznek nyilvánosságra. Kérdéses, mikor? Év végén talán esélyes lehet? A Mandalori harmadik évadához mikor érkezett? Ezeket az utóbbi időben nem figyelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy ebben az Acolyte előzetesben az a nő aki harcol, Carrie-Ann Moss volt. 

Nem úgy rémlik, szerintem Moss szerintem fel sem bukkant a trailerben. Vagy legalábbis nem emlékszem, hogy ráismertem volna valakiben Moss-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, kire gondolsz, csak akkor ott nem tűnt fel, legalábbis nekem. De akkor ő volt, f*sza!

Sajnos a teaser talán fél perces volt, teli pillanatokra felvillanó képekkel. Legnagyobb bánatomra nem sikerült minden apró részletet megfigyelni és memorizálni, bármennyire is szerettem volna. És szadista módon nem játszották le még vagy hússzor, pedig szerintem igény lett volna rá. :( Bennem mostanra inkább csak "képek, érzések" maradtak meg. A brutális prequel hangulat, és az érzés, hogy ez egy k*rva jó sorozat lesz (amit Leslye Headland minden megszólalása csak megerősít bennem). Meg a zárókép a sok-sok fénykarddal. Bár ott is már csak a fénykardokra emlékszem, a háttér és a Jedik elhomályosultak. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teaser több volt, mint fél perc, mert a kiszivárgott verzió is 1 perces volt és utána ha jól olvastam, volt adag még bőven.

 

Ha jól emlékszem az elején Lee Jung-Jae tanít pár ifjoncot, miközben az Erőről beszél. Eközben (feltételezem) Amandla karaktere tér be egy "bárba"(?), ahol Carrie karakterével kerül összetűzésbe. Annyi megmaradt, hogy ilyen távolkeleti mozdulatokkal taszítja el a lányt - akin csuklya és talán egy maszk is volt. Ezek után jött be a Lucasfilm logó (vagy még előtte, nem emlékszem pontosan) és annyi még, hogy a végefelé (legalábbis ami a leakesben szerepelt) láttam egy havas hegyekkel tarkított helyszínt. És kb. ennyi maradt meg. :D

 

A High Republic paneljén levetítették, szóval aki nem tudott részt venni a Celebration Stage-en (vagy a másik két Stage-en), az megcsodálhatta a szombati panelen. @Rixon például így látta.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.