Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Igen, egyszerűen képtelenség jövőre kiadni. 2024 a premierdátum már azóta, hogy a tavaszi forgatást átrakták az őszre és kitudódott, hogy az Andor módszerét alkalmazzák (kültéri forgatások), persze a Volume használata mellett.

 

Bár egyelőre 2024 is érdekes év lehet, mert ha ragaszkodnak a 3-4 hónapos szünethez az élőszereplős sorozatok között, akkor elképzelhető, hogy 2 év múlva csak két sorozatot fogunk kapni. A Skeleton Crew kb. novemberben jöhet ki leghamarabb (feltételezve, hogy az Ahsoka július/augusztus körül jön és 7-8 epizódos lesz), vagyis a The Acolyte inkább áprilisi premierdátummal jöhet szóba. És az Andort mindenképpen őszre tippelik, az első évadhoz hasonlóan. Bár ezt még korai megmondani.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 17. - 10:15, Darth Revan9 írta:

Vagy az is lehet, hogy egy idő után besűrűsödnek a sorozatok, hogy szakítanak a 3 hónapos szünettel?

Ezt nehéz megmondani. Egyelőre az látszik, hogy meghagyják az egyes élőszereplős sorozatoknak a saját idejüket, ami kb. így néz ki:

végetér "A" sorozat --> kb. 1-1,5 hónapig megy "A" sorozat újbóli promózása, immár teljes epizódszámmal, esetleg különböző jelölésekkel, stb. --> elkezdődik "B" sorozat promotálása.

 

Ehhez persze hozzátartozik az is, hogy most azért lesznek animációs sorozatok is - példaként ugye a Bad Batch - amik minden bizonnyal keresztezik útjukat az élőszereplős sorozatokkal. De mint mondtam, meglátjuk. Úgy érzem, hogy a jövő év egy fellépés lesz a Disney+ részéről, hiszen rengeteg projektjük érkezik, utána meg meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

amik minden bizonnyal keresztezik útjukat az élőszereplős sorozatokkal

Pont az említett Bad Batch és a Mando 3. évada lesz ilyen. Itt komoly átfedések lesznek, mert a BB-nek még nem lesz vége, mikor a Mando startol.

 

Jó lenne ez a gyakorlat amúgy, de a Mando 3 után gondolom megint lesz egy kis pangás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Jó lenne ez a gyakorlat amúgy, de a Mando 3 után gondolom megint lesz egy kis pangás.

Ha minden igaz, a Mandi és az Ahsoka között lesz nekünk egy Visions 2. évad (már aki várja persze) és elstartol minden bizonnyal a Young Jedi Adventures. :)

 

Amúgy egy gyors tipp (és tudom még nagyon-nagyon korai) az Acolyte érkezésére: mivel a Skeleton Crew jövő év végén jön (olyan novemberre tippelem) és mondjuk 7 epizóddal számolunk, kb. az év végére leghamarabb véget is ér. 3-3,5 hónapos szünetet követően elképzelhető, hogy ez a sorozat leghamarabb 2024. áprilisában érkezik majd. Ez pusztán csak saját becslés az eddigi infókból (amúgy pont Alex, a SW Explained csatornától számolta ki, hogy kb. 14 hét az átlagos táv az élőszereplős sorozatok között) és ugye kérdés, hogy vajon az Acolyte lesz-e az első sorozat 2024-ben?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
27 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az Akolitus 2024-ben biztosan jönni fog? Úgy tudom, konkrét premier dátum még nincs.

Ez olyan biztos, mint az, hogy én most válaszolok neked. :D

 

A fő kérdés igazából az, hogy jövőre mikor is jön, de erről majd ráérünk később is beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley a saját filmjét reklámozza (Sometimes I Think About Dying) és a Variety-vel készített interjújában kitért Amandla Stenberg esetleges fogadtatására is. A lényeg igazából ebben az, amit említett magáról a sorozatról:

 

Ültem egy vezető (executive) mellett a 'Wakanda Forever' premierjén és azt mondta, hogy ['Az akolitus'] elképesztő...

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Miért? Hogy fogadnák? Ezt nem igazán értem. :)

Daisy itt arról beszélt, hogy Amandla tud magára vigyázni, gyakorlott ő a szakmájában. Mivel ez a SW - más franchiseoknál is előfordul - ezért sokan lesznek azok, akik kedvelni fogják a színésznőt és a karaktert, de mint azt korábban láttuk, van egy szelete a rajongóknak, akik biztos, hogy hangoskodnak majd a neten. De szerintem ez teljesen egyértelmű, eddig is felütötte a fejét ez a jelenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake Lloyd, Achmed Best, Daisy Ridley, Kelly Marie Tran, Moses Ingram... sajnos hosszú a sora azoknak, akiknek a habzó szájú agyhalottak nekiestek (ezekre a véglényekre még ironikusan sem használnám a rajongó szót... vagy az ember megnevezést). :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Charmaine DeGraté az egyik írója és co-producere a sorozatnak. Ugyanebben a minőségében a Sárkányok Házában is szerepet vállalt. Annak a világnak a rajongói jobban rálátnak mennyire voltak jók a részek amiket írt. :) 

 

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/atlantis-movie-in-the-works-skydance-colin-trevorrow-1235317123/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Charmaine DeGraté az egyik írója és co-producere a sorozatnak. Ugyanebben a minőségében a Sárkányok Házában is szerepet vállalt. Annak a világnak a rajongói jobban rálátnak mennyire voltak jók a részek amiket írt. :) 

 

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/atlantis-movie-in-the-works-skydance-colin-trevorrow-1235317123/

Nem voltak rosszak, főleg az évad második felében. Nem Trónok harca szint, de itt most feljebb teheti a lécet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Lee Jung-jae az Ilgan Sportsnak tett nyilatkozatában megemlítette, hogy nem árulhat el sokat a sorozatról, de egészen márciusig vagy áprilisig fog forgatni. :)

"Azt mondták, hogy ne beszéljek róla, amennyire csak lehet. Úgy tűnik, hogy a forgatás márciusig vagy áprilisig tart. Valójában úgy éreztem, hogy bizonyos szempontból a koreai forgatási díszletek sokkal hatékonyabbak. A munkának sok olyan aspektusa van, ami hasonló itt és Koreában, de úgy érzem, hogy vannak olyan területek, ahol a koreai módszer hatékonyabb. Természetesen vannak olyan szempontok, amelyekből én is tanulok."

 

 

Mivel a sorozat Angliában forog és a Celebration is ott lesz idén, ezért én számítok valamiféle jelenésre és akár egy BTS videóra. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg lehet tippelni már, hogy mikor jöhet a sorozat? Ugyebár miután lement A mandalori harmadik évada 2023 nyár-ősz folyamán jön az Ahsoka. 2023 ősz-tél, 2024 tél folyamán jöhet a Skeleton Crew. Ha körülnézünk a sorozatok háza táján, akkor a legesélyesebb, hogy a Skeleton Crew után, valamikor 2024 tavaász-nyár folyamán jöhet az Acolyte. Nem tudom elképzelni, hogy a Skeleton Crew után más jönne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudni más sorozatról, ami jelenleg forog az Acolyte-on és az Andoron kívül. Mivel utóbbit minden bizonnyal megint őszre fogják berakni, kell valami jövő év tavaszára. Szerintem ez lesz az. Pontosabb dátumot majd év végefelé tudunk meg.

 

De szinte biztos, hogy jövő tavasszal jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Igen, szerintem is inkább egy idősávot fognak mondani. Amit tippelek a Celebrationre:

- Ahsoka --> konkrét premierdátum

- Skeleton Crew --> hasonlóan a Mandihoz, kapunk egy hónapot (mondjuk december)

- Acolyte --> idősáv

 

Bob Iger közben már látott valamit a sorozatból és azt mondta, hogy lenyűgözően nézett ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.