Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Egy twi'lek Sithet drága lenne bemutatni? Úgy értem a maszkírozás ebben az esetben sok lenne? Vagy egy bithnél?

Szerintem egy twi'lek Sith-et meg lehetne oldani nagyjából úgy, mint pl. Ahsokát, Xi'ant, vagy Quint a The Mandalorianben. Talán van már ott a jelenkori technológia, hogy egy karakter faja ne legyen akadálya egy karakter megjelenítésének. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt azért tegyük már spoilerbe, légyszi. Engem nem zavar ez most éppen, de mást lehet igen.

 

Spoiler

Azt pl. elárulja, hogy a koreai színész nem a "Paul" kódnevű Sithet fogja alakítani (ahogy sokan spekulálták korábban), legalábbis eléggé jedisen néz ki a képen.

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt azért tegyük már spoilerbe, légyszi. Engem nem zavar ez most éppen, de mást lehet igen.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Talán vadásznak rá az akolítikusok? :P 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor pont rámentem, hogy szerkesztés, Ody már intézkedett is. Na ez ám a gyorsaság. :D

 

 

Nagyon jó képek amúgy, újak és nagyon érdekesen néznek ki. Különösen a 

Spoiler

wookie jedi! :yeah: Csaknem Burryaga? :D

 

Ja és tetszik ez az átmenet a High Republic aranykorában lévő viselet és a prequel ruhái között. :)

 

És persze a fajok. Wookieról már volt szó, de van itt nekünk zabrak is. :D

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

wookie jedi! :yeah: Csaknem Burryaga? :D

 

Spoiler

 

Az érdekes lenne, mert eddig eltűntként van nyilvántartva, jó eséllyel feláldozta magát a Drengirekkel vívott harcban.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:
Spoiler

Az érdekes lenne, mert eddig eltűntként van nyilvántartva, jó eséllyel feláldozta magát a Drengirekkel vívott harcban.

 

Spoiler

Ratharok, nem?

De amúgy elsőre nekem is Burry jutott eszembe, viszont ahhoz talán idős ez a vuki. 200 év szinte semmi egy vukinak, Chewie-n se látszott ilyen mértékben az idő múlása. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

 

Spoiler

Ja és tetszik ez az átmenet a High Republic aranykorában lévő viselet és a prequel ruhái között. :)

 

Spoiler

Ugyanez. Egyszerűen zseniális az átmenet az fehér-arany és a szürkésbarnás ruhák között. 

Mi fog történni veled Jedi Rend a 3. fázisban? :cry::hmm:

20221208_222342.jpg

 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány gondolat:

 

Spoiler

- Amandla (aki ugye a főszereplőnk lesz) látható néhány képen, egyiken se ő a fókusz, de ha látjátok a piros hajú, sötétkékes mellényt viselő figurát, az ő akar lenni. Tudjuk róla, hogy ő lesz Lee Jung-jae volt padawanja (legalábbis ők vannak az első két helyen, amikor kiadták a színészgárdát, ebből arra engedek következtetni, hogy Amandla lesz Lee volt padawanja. :)) és úgy néz ki, hogy nem jedi lovag? Elhagyta a Rendet? Vagy csak beépített ügynök ebben az érdekes világon? :hmm:

- Lee új padawanját alakítja Dean-Charles Chapman? Látni a tincsét Chapmannek. De az is elképzelhető, hogy a wookie jedink egy mester és ő Dean mestere.

- A 2. képen lévő hölgyeményt néhányan Dafne Keen -nek gondolják, én ebben egyelőre nem vagyok biztos, de ha igaz, akkor remek munkát végeztek a sminkesek, mert nem lehet felismerni. De ahogy utánaolvastam, felhasználták Q'ira egyik korábbi koncept rajzát. :)

- Gondolom az íjak hasonló módon fognak működni, mint eddig láthattuk őket, pl. az éjnővéreknél, Omegánál, stb.

- Megint csak meg kell említenem, hogy nagyon jól néz ki a ruhatár. És az is tetszik, hogy újra láthatunk zabrakot is, most nem ugrik be, hogy a Solo óta láthattunk-e élőszereplős formában ilyen fajt?

- Ugye tudjuk, hogy Amandla és Lee karakterei egy sor bűncselekményt fognak kivizsgálni. Na most vajon itt találkoznak először és így kapcsolódik be Amandla a jedik életébe újra? Eltudom képzelni, hogy Amandla itt él e nép között és egy bűntény miatt veszi fel újra a kapcsolatot régi mesterével aki néhány társával megérkezik a bolygóra. :)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 minutes ago, Ody Mandrell said:

Hát ha már a sith-ek ősi világa és ez a sorozat róluk is szól, benne lehetne. :D 

Sith szemszögből jó volna látni. Én amikor írtad valahogy úgy interpretáltam Exegol esetleges felbukkanását a sorozatban, hogy a Jedik látogatnak el oda. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Sith szemszögből jó volna látni. Én amikor írtad valahogy úgy interpretáltam Exegol esetleges felbukkanását a sorozatban, hogy a Jedik látogatnak el oda. 

Azt semmiképp se. Miért gondoltál ilyesmire egy alapvetően Sith központú sorozatnál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dafne Keen a The Face című oldalnak nyilatkozott. Jelenleg a His Dark Materials van fókuszban, de egy röpke pillanatra válaszolt egy Star Wars kérdésre is. Mivel nem nagyon mondhat semmit, azt azért elárulta, hogy egészen áprilisig fog forgatni. Ez azt jelentheti, hogy eléggé jelentős szereplő lesz a sorozatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.