Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Frissített szinopszis:

Egy megdöbbentő bűncselekménysorozat nyomozása során egy köztiszteletben álló jedi mester (Lee Jung-jae) a múltjából egy veszélyes harcossal (Amandla Stenberg) kerül szembe. Ahogy egyre több nyom kerül elő, elkezdenek egy sötét ösvényen járni, ahol a baljós erők azt fedik fel számukra, hogy semmi sem az, aminek látszik...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

köztisztviseletben

Köztiszteletben álló, nem? :)

 

Hype incoming! :D Remélem ezer szállal kötődik majd a HR korszak eseményeihez! 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bomarr írta:

Atyaég ez a kép milyen menőn néz ki? Egyébként is thrillerként hirdették. Hát ez rendesen adja a komolyabb hangulatot. Nagyon várom az előzetest. Bevallom bennem vegyes érzések vannak a széria kapcsán. A Mando filmnél, a második Andor évadnál vagy a Sceleton Crew-nál például szinte tuti biztos vagyok benne hogy szuper lesz amit kapunk, vagy minimum nagyon szórakoztató. 

Itt viszont az alkotókat még nem láttuk Star Warst csinálni. Egyszerre nagyon várom mit hoztak össze meg kicsit tartok tőle hogy nem kapják el az SW-t kellően jól... akárhogyis: izgatottan várom az előzetest.

Épp ezért izgalmas! Nagyon-nagyon várós az első kedvcsináló! Történelmi pillanat lesz, hisz ez lesz az első élőszereplős matéria ami elszakad a Skywalker-Palpatine kortól! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Köztiszteletben álló, nem? :)

Igen, oh my. :facepalm::lol:

 

Holnap 4 óra az már kevesebb, mint 23 óra. Hosszú lesz. :D

De egy biztos: holnap (remélem) történelmet írunk! Az első olyan élőszereplős alkotásból látunk anyagot, ami nem a Skywalker Saga idején játszódik! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Foglaljuk már össze mit is tudunk!? Ez a sorozat zárja a HR érát, de pl. a harmadik fázis eseményei után mennyivel játszódik? Ezt tudjuk? 

 

Pont egy hónapig leszünk SW nélkül. :D Elég is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor laza kapocs lesz. Mondjuk a sorozat elvileg spoileres is lehet a harmadik fázisra nézve, már ha érintik egyáltalán a Nihilt. :D 

 

Amúgy fura, hogy @Rixon még nem rakott ki egy videót a holnapi trailer időpontról. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra leszek kíváncsi, hogy Vernestrán kívül lesz-e más karakter, aki felfog bukkanni. Most főleg az idegen karakterekre gondolok, nem hinném, hogy egy nagyon idős Avar vagy egy nagyon idős Bell felbukkanna.

 

Van 1-2 tippem, hogy ki bukkanhat fel, de ezt majd később.

 

A nihileket szerintem megemlítik majd (talán Vernestra tesz említést), meg talán egy olyat eltudok képzelni, hogy a múltról tanulnak a kölkök és ha Huyang esetben felbukkan, akkor holofelvételen mutat egy nihil jelet, közben mesél az ellenük folytatott harcról. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem már azóta nagy a várakozás, hogy láttam a trailert a Celebrationön. Kíváncsi vagyok, ez mennyire lesz majd másabb előzetes. Ott azért még érezhető volt a "teaser" jelleg, az utómunka még sok helyen biztosan nem volt kész. S bár a High Republic-kal egyelőre csak annyira vagyok képben, amennyi a Jedi: Survivor és az első könyv első fele felfedett előttem, talán ez lesz az igazi ugródeszka. Ugyanakkor egyelőre a leginkább az érdekel, hogyan fogja mindez előkészíteni azt, amit az ep1-ben látunk. Mik lesznek a különbségek úgy a Köztársaság, mind a Jedik oldaláról. Mivel száz évvel járunk korábban, én közel olyan markáns különbségekre számítok, mint amilyen az ep1 és az ep4 között van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.