Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Mindent értek, csak leírtam hogy látom én. :D Egyébként biztos nem tudnám úgy csinálni, mint te. Borzasztó sok meló lehet mögötte. Fiatal vagy, de akkor is. Remélem nem égsz ki és még sokáig népszerűsíted az SW-t. Kár lenne a legjobb magyar YouTube csatornáért. :) Az Acolyte után jó darabig szünet lesz. Fel tudsz töltődni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre akkor kijött a Nielsen adat is. Az látszik, hogy be kell járatni, mint egy null kilométeres autót. :D

 

Amúgy ez jobb szám az illuminate által közöltnél, igaz?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy a Mando első évadáról nincs ilyen adat, érdekes lett volna látni, hogy az honnan indult (a második, harmadik évad számai elég jól mutatják, hogy hova jutott, és hogy mekkora ereje van egy már bejáratott sorozatnak :) )

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nézett perc/adott heti epizód(ok) hossza alapján.

 

Igazából az is picit csalóka hiszen a nézett percekben az összes eddig megjelent epizód benne van (írja is mindne sorozatnál, hogy hány epizód), csak azzal a feltételezéssel éltem, hogy az adott héten az adott heti epizódot nézhették a legtöbben. Néztem azt is, hogy mi van, ha az összes addig megjelent részek együttes hosszával osztom le, de úgy nagyon lecsökkennek a nézőszámok, ahogy haladunk előre, és nem látom sok értelmét azzal foglalkozni. Jó eséllyel az adott héten az új epizód nézettsége jelenik meg a túlnyomórészt a percekben, így nem hiszem, hogy ez nagy hibát okozna.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lesz megint olyan aki megnézi majd hajnalban? 

5-kor kezdtem! Nagyon jóóó :)

Lehet min agyalni és nagyon jól "magyarázódtak" meg a dolgok.

Bár egyik teóriám gyorsan elbukott még a múltkor (ki a sith a sityakban), de a másik, ami a Tobin megszállása és a boszik tömeges halála kapcsán írtam a 3. részben, az majdnem teljesen ült)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, visszaszívom, hogy egyben kidobva jobb lett volna a sorozat megítélése! Most válaszolták meg az összes "plothole"-t, de a sok hülye nem érti...

 

Remélem bemutat nekik a Disney azzal, hogy megrendeli a 2. évadot

  • Nagyon tetszik 4
  • Vicces 3
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

a sok hülye nem érti...

Nehéz úgy érteni, ha abszolút nem kapcsolódsz az adott műhöz. A prequelnél is ez volt. Sokan már a felszínen elakadtak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom minden héten leírni az aktuális részről, hogy ez tetszett a legjobban, de itt tényleg ez a helyzet. Ebben az epizódban minden benne volt: reveláció, akció, gondolatébresztő morális kérdések és azzal együtt, hogy más megvilágításba helyeződtek az események és sok mindent megértettünk, maradtak még érdekes kérdőjelek a fináléra is! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Kenobi tábornok mit szólsz a sorozathoz? :) 

Nagyon-nagyon tetszik! Annyira elfoglalt vagyok, hogy nem tudtam véleményt írni eddig, de abszolút pozitív számomra a sorozat! Qimir a személyes kedvencem. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ok, visszaszívom, hogy egyben kidobva jobb lett volna a sorozat megítélése! Most válaszolták meg az összes "plothole"-t, de a sok hülye nem érti...

Sok erőt a harchoz, drága barátom! Szükséged lesz rá. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.