Ugrás a kommentre

1x06 - Decommissioned


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 perccel korábban, Bomarr írta:

Az miért zárja ki hogy itt felbukkanjon?

 

A Birodalom ellen fordulása ennél jóval később történt meg. 100%-ban persze nem zárja ki, hogy ne szervezkedett volna már most, de én nem tartom valószínűnek. Rexet vagy Organat tartom elképzelhetőnek, nekik már most is volt indokuk rá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

A Birodalom ellen fordulása ennél jóval később történt meg. 100%-ban persze nem zárja ki, hogy ne szervezkedett volna már most, de én nem tartom valószínűnek. Rexet vagy Organat tartom elképzelhetőnek, nekik már most is volt indokuk rá

Rex valószínűleg sokkal jobban ismeri a klónok stratégiáit, mint bármilyen droid. Bail Organa az esélyesek között van szerintem is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
2021. 06. 07. - 16:20, Dzséjt írta:

Egyrészt, a Star Wars Jedi: Fallen Orderben már láthattuk, mi történt a klón háborús űrhajókkal, most pedig azt is láthattuk, mi történt a droidsereggel. Ez a corelliai gyár mintha egy inverz geonosisi gyár lett volna. Ott összeszerelték a B1-es és B2-es droidokat, itt meg szétszedték és beolvasztották őket. Erre az inverzitásra kellemesen rájátszottak a fények és az ep2-ből átvett hagnok is.

Ez de jó meglátás! :clap: 

 

Pont emiatt nagyon tetszett a rész. Jó volt látni, hogy miként kerülnek le a porondról a letűnt korszak immáron felesleges bio... izé... mechanikus díszletei! 

Amúgy volt benne egy jó adag terminátor feeling is. :D 

 

Arnold Schwarzenegger Reaction GIF

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Jó rész lett, bár egy hangyányit visszafogottabb, mint az előző. Jó volt látni Koréliát, a bontóüzemet, Rafát és testvérét. Értékeltem a harci droidok és a taktikai droidok szerepeltetését. Egyik kedvenc poénom, mikor a roham droid aktiválva megkérdezi: Mi történt? Győztünk? A másik, amikor Omega és Romboló együtt sütiztek.  Ahogy megjelent a hologram, úgy gondoltam, hogy az csak Rex, Ahsoka, vagy Bail Organa lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 04. - 11:53, Bence1997 írta:

Rafa "he" -ként hivatkozott a rész végén feltűnő alakra. Szerintem Rex lesz az, így jöhet a képbe Ahsoka is, ahol aztán Wrecker elszabadulhat. Persze jó kérdés, hogy Rex és Ahsoka mennyi ideig vannak együtt az ostrom óta, hiszen Ahsoka egy idő után a Raadan köt ki. :)

 

2021. 06. 04. - 12:14, Darth Cupsy írta:

 

Valóban, efelett elsiklottam. Ha jól emlékszem Rafáék nem találkoztak Rex-szel a TCW-ben, persze Ahsoka off-screen bemutathatta őket egymásnak, de ha már off-screen dolgokkal operálnak akkor már azt is el tudom képzelni, hogy egy 3. személy (Organa?) lesz akire nem gondolunk.

 

 

Nem muszáj egy helyen lenniük, elég ha üzenetet váltanak és találkoznak a megadott helyen.

A múltjeti részből ki is derült, hogy Rex-el kooperált a két nővér. :) Voltak itt találgatások ki lehet, de akkor ez eldőlt. Egy rejtély kipiálva. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez a rejtély nem a múlt héten lett, hanem rég ki volt pipálva, hiszen az ezt követő 1x07 Battle Scars-ban Rex név szerint említi Trace-t és Rafát, és mondja el a csapatnak, hogy ők szóltak neki, hogy egy kóbor klón osztagba botlottak Corellián.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez a rejtély nem a múlt héten lett, hanem rég ki volt pipálva, hiszen az ezt követő 1x07 Battle Scars-ban Rex név szerint említi Trace-t és Rafát, és mondja el a csapatnak, hogy ők szóltak neki, hogy egy kóbor klón osztagba botlottak Corellián.

Valami ilyesmi rémlett nekem is, de nem találtam meg a következő rész topikjában a HSZ-ek között, így inkább elengedtem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.