Ugrás a kommentre

1x07 - Battle Scars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2021. 06. 17. - 13:58, Ody Mandrell írta:

Kire gondolsz konkrétan?

Szerintem benne van a posztban, meg korábban is kifejtettem már: a Jedi Rend parancsnoki rangban tizenéveseket küldött háborúba. Konstans halálfélelemnek tette ki gyerekeket és alkalomadtán az élet kioltására kényszerítette őket. Ez nem normális. Ez egy degenerált felfogás. Lényegében pszichológiai erőszak egy fejlődő szervezet számára, aztán jön a csodálkozás, hogy a padawanjaik a Sötét Oldalra állnak. Arról nem is beszélve, hogy katonai szempontból ritka nagy f*szság tapasztalatlan és képzetlen gyerekeket vezetői posztba betolni. A nácik csináltak ilyet a valóságban a második világháború végén, meg jelen korunkban az agylövött hadurak.

Ez olyan felfogás, amit az anyagi érdekeket követő, a legyártott életet tárgyiasító, ilyen formán szintén degenerált kaminoiak sem engedtek meg maguknak, hiszen ők legalább megvárták, míg az a klón felnő és eleve háborúra nevelték a gyerekeket. A Jedik meg elvileg békére és harmoníára. Omegának hála lényegében a kaminoiak a szememben jobb színben tűnnek fel, mint a Jedik, pedig a kaminoiak sem a szívem csücskei.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért kérdeztem, mert konkrétan gyerekeket nem küldtek háborúba. Fiatalokat igen, de a szememben azok a gyerekek akiket pl. Anakin mészárolt le a Jedi templomban. Ettől függetlenül értem mire gondolsz, és persze van is benne valami igazság, de ez itt már off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénteken a rész nézése közben beugrott hogy a "Hunter tartállyal püföli Wrecker-t és utóbbi a késével kilyukasztja a tartályt" szösszenethez hasonlót már láttam korábban. Ma bevillant hogy a harmadik Terminator muviban.

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nagyszerű rész volt. Imádom a Fallen ordert, és ez Bracca miatt is kiváló kapcsolódást jelentett a játékhoz, de a Venatorban mászkálás méginkább hajazott Zeffora! Nem beszélve a sárga kötelekről. Kiváló választás volt ide helyezni a cselekményt és nagyon sokat hozzáadott a feelinghez. 

 

Félelmetes volt, ahogy Wrecker a többiek ellen fordult. A zenével, a rendezéssel nagyon jól sikerült megfogni az átalakulást. Imádtam minden percét. :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kiváló rész volt. A sorozat egyik legjobb darabja. Nagyon élveztem a Braccán játszódó kalandot, mely során a klónok a romboló roncsai között kalandoztak. Rex felbukkanása nem ért meglepetésként, számítottam rá, hogy beleteszik a sorozatba. Szegény Omega, nagyon aggódott Rombolóért. De szerencsére minden jól alakult a végén. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.