Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az egyik legütősebb és leghatásosabb finálé, amit eddig filmben láttam. :)

http://www.youtube.com/watch?v=aF4J7GA335c

 

 

Ez a zene egy lenyúlás. Anno Bonnie Tyler énekelte és az 1984-es Gumiláb című filmnek volt a zenéje melyben a fiatal Kevin Bacon tündökölt. A címe pedig : holding out for a hero.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a zene egy lenyúlás. Anno Bonnie Tyler énekelte és az 1984-es Gumiláb című filmnek volt a zenéje melyben a fiatal Kevin Bacon tündökölt. A címe pedig : holding out for a hero.

Mi abban a lenyúlás, hogy elénekeltek egy jó számot, ami illett is az eseményekhez? :)

 

Jézus úristen. :D

Most mi van? >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar részről értettem. Ha jól tudom ez a dal megjelent egy magyar popénekesnő albumán.

Azt nem tudtam, mondjuk ez a része talán nem a legjobb, de hát azok után, hogy Korda Gyuri énekelt a Keresztapa zenéjére... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik legütősebb és leghatásosabb finálé, amit eddig filmben láttam. :)

 

Egyetértek, imádom ahogy lefordították, tartalmilag az eredetivel vetekszik. Ha választanom kéne melyik a kedvenc jelenetem a négy Shrek film közül biztos ezt választanám, annyira el lett találva

 

A címe pedig : holding out for a hero.

 

Pontosabban I need a hero :peace:

Szerk.: Bocs , neked van igazad, csak mindkét néven ismert - én I need a heroként ismertem

 

Magyar részről értettem. Ha jól tudom ez a dal megjelent egy magyar popénekesnő albumán.

 

Ha már egyszer elénekelte miért ne? A jogdíjat biztos megfizette (vagy megfizették a szinkronstúdióban) és ezzel is népszerűsíti az eredetit

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, imádom ahogy lefordították, tartalmilag az eredetivel vetekszik. Ha választanom kéne melyik a kedvenc jelenetem a négy Shrek film közül biztos ezt választanám, annyira el lett találva

Ráadásul a második rész lett a legjobb, főként emiatt a jelenet miatt. A második nagy kedvencem a negyedik rész és csak utána jön az első és a harmadik. Utóbbi sajnos egy-két jó poéntól eltekintve rém unalmas volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hányan láttátok a Jézus Krisztus szupersztárt (én hétfőn voltam a Madách-ban, nagyszerű volt az előadás), de mindenkinek ajánlani tudom, nem csak keresztényeknek. Andrew Lloyd Webber zenéje fantasztikus. Itt van a kedvenc részem a darabból, egy kis kedvcsinálóként :) :

http://www.youtube.com/watch?v=BPi2r2j70Zc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hányan láttátok a Jézus Krisztus szupersztárt (én hétfőn voltam a Madách-ban, nagyszerű volt az előadás), de mindenkinek ajánlani tudom, nem csak keresztényeknek. Andrew Lloyd Webber zenéje fantasztikus. Itt van a kedvenc részem a darabból, egy kis kedvcsinálóként :) :

Remek musical, Webber egyik legjobbja. :) A filmváltozat zenéje egyik első lemezeim egyike volt anno. Örülök, hogy tetszett. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul a második rész lett a legjobb, főként emiatt a jelenet miatt. A második nagy kedvencem a negyedik rész és csak utána jön az első és a harmadik. Utóbbi sajnos egy-két jó poéntól eltekintve rém unalmas volt.

Nagyjából én is így vagyok a sorrenddel, és abban is egyetértünk, hogy a zárójelenet valami frenetikus ezzel a zenével. :) Nekem egyébként a második rész azért is a kedvencem, mert nagyon jól keverik a történetet, jó pár meglepetést tartogatnak egészen a végéig. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.