Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez nagyon jó!!! Imádom a Supernaturalt - önmagában már a képanyag is király. Milyen együttes ez?

 

A kedvencem a Halál (a másik oldalról)..

Nekem is a kedvenc sorozatom, már hosszú évek óta. Rengeteg számot itt kedveltem meg. :) Egyébként ha gondolod, majd benézhetnél a Sorozatok topikba is a friss epizódok után, bár nem tudom, hol jársz? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is a kedvenc sorozatom, már hosszú évek óta. Rengeteg számot itt kedveltem meg. :) Egyébként ha gondolod, majd benézhetnél a Sorozatok topikba is a friss epizódok után, bár nem tudom, hol jársz? :)

 

Hat évadot néztem végig, de mivel TV-ben nem nézek sorozatot (szeretem darálni, egyben nézni az évadot), ezért az aktuális részekről inkább nem tudnék semmit.. :-)

 

A zenéjéről meg: örülök, hogy a fiúk a keményebb műfaj rajongói... :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hat évadot néztem végig, de mivel TV-ben nem nézek sorozatot (szeretem darálni, egyben nézni az évadot), ezért az aktuális részekről inkább nem tudnék semmit.. :-)

 

A zenéjéről meg: örülök, hogy a fiúk a keményebb műfaj rajongói... :-)

Bár nálam jelenleg a 4-5. évad a favorit, a 7. edd ig messze felülmúlja a 6.-at, de talán még az 1-2.-t is. Kíváncsi vagyok, neked mennyire fog bejönni az új irányvonal. Egyébként, ha van kedved, a megfelelő topikba firkálhatnál pár sort az Eddig megtett útról, én szívesen olvasnám. :)

 

A zene kapcsán én is örülök, hogy nem Lady Gagától vagy Britney Spears-től szoktak bevágni, de egyáltalán nem is passzolna a sorozathoz ez a stílus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként, ha van kedved, a megfelelő topikba firkálhatnál pár sort az Eddig megtett útról, én szívesen olvasnám. :)

 

 

 

Húúú.. az nagy falat lenne. Az elsőről írtam xpressre, a második itt a gépemen. Aztán abbahagytam.

 

Másról írtam most, belinkelem a sorozatos topikba... :-))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.