Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aki nem bír várni.A linken még nincs spoiler.

 

http://www.sg.hu/cikkek/74276/kiszivargott_a_lost_befejezese

Ilyenkor előny, hogy nem tudok angolul, mert magamat ismerve, tuti elolvasnám, aztán napokig szitkozódnék a poén lelövése miatt.

Egyébként úgy hallottam, hogy a készítők leforgattak vagy 5 féle befejezést, amik közül egy az igazi, a többi fake. Így könnyebb kiszűrni, hogy kiszivárogjon a vége és persze a színészek sem tudják, hogy melyiket adják majd le a fináléban. Elvileg egyedül Matthew Fox (Jack) ismeri a reális befejezést a színészek közül, úgyhogy sokan próbálkozhatnak nála. Amúgy aki előre megtudja a befejezést, még mielőtt leadnák, az meg is érdemli, hogy ne lepődjön meg rajta...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a kalózok mennyire feldobták a cselekményt. :)
Ők az ügyeletes humorfelelősök. :D

 

Egyébként úgy hallottam, hogy a készítők leforgattak vagy 5 féle befejezést, amik közül egy az igazi, a többi fake.
Ha tényleg így van akkor pláne nem éri meg elolvasni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért érdemes ezt elolvasni? Ha már 5 évet vártam rá, két héten nem múlik... és inkább nézem meg 2 órában, minthogy valami zanzásított verziót olvassak el 5 percben...

 

 

Na látod ezt én sem értem. De azt sem, hogy ki az aki felrakja a netre, hogy elrontsa más emberek örömét. Én sem olvastam el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod ezt én sem értem. De azt sem, hogy ki az aki felrakja a netre, hogy elrontsa más emberek örömét. Én sem olvastam el.
Csak annak az örömét rontja el, aki hagyja, hogy elrontsák. :D Természetesen én sem olvasom el. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy a kísértés, de előbb döglök meg, mint hogy elolvassam. :)
Az ilyen reakciókat olvasva a cikk írója biztos elgondolkozna azon hogy megérte-e megírnia azt a spoilerhalmazt vagy mifenét. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár erős belemagyarázásnak tűnt ez a idegenek részéről való megtalálás

Tűnik, de valójában ez így van rendjén.

Spoiler:

Ugyanez esett meg az SGA 5x18 Identity-ben, ahol Keller ugyanúgy rajta hagyta a lenyomatát a kavicson, emiatt Neeva rácsatlakozott. Illet anno O'Neill és Joe is hasonló helyzetben volt az SG-1 8x15 Citizen Joe-ban, csak a "talapzat" nélkül ők csak egymás elméibe láttak. Sőt, ugyanez volt Daniel és Vala meg a két Ori galaxisbeli lakóval az SG-1 9x02 Avalon II-ben és a 9x03 Originban, illetve így tudott Vala rákapcsolódni Danielre a 9x19 Crusade-ben. Mivel az ő talapzatukat nem resetelték, hanem megsemmisítették, így ők állandóan kapcsolatban állnak.

 

Amúgy, én elsőre azt hittem, hogy James goa'uld vagy a Lucian agymosott kiskatonája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magoson fent vannak az SGU maradék részei. Persze oroszul... XD

Jó, hogy már írtam lejjebb... :) Amúgy ukránul van fenn, de majdnem ugyanaz :P

 

Valaki olvasott hírt a Castle feliratról? Még a fordítók oldalán sem találtam, vagy csak én láttam rosszul.

Nem látsz rosszul. Hozzák a szokásos formájukat :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tűnik, de valójában ez így van rendjén.

Spoiler:

Ugyanez esett meg az SGA 5x18 Identity-ben, ahol Keller ugyanúgy rajta hagyta a lenyomatát a kavicson, emiatt Neeva rácsatlakozott. Illet anno O'Neill és Joe is hasonló helyzetben volt az SG-1 8x15 Citizen Joe-ban, csak a "talapzat" nélkül ők csak egymás elméibe láttak. Sőt, ugyanez volt Daniel és Vala meg a két Ori galaxisbeli lakóval az SG-1 9x02 Avalon II-ben és a 9x03 Originban, illetve így tudott Vala rákapcsolódni Danielre a 9x19 Crusade-ben. Mivel az ő talapzatukat nem resetelték, hanem megsemmisítették, így ők állandóan kapcsolatban állnak.

 

Amúgy, én elsőre azt hittem, hogy James goa'uld vagy a Lucian agymosott kiskatonája.

Fenébe is Dzséjt, te honnan a ménkűbő' szedet elő ezeket az epizódokat, számozástul, címestül? :D A rossebb se emlékszik már ennyire :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg egy kommentel írtam előtted. :D

Így jár az, aki elkezd kommentet írni, csak közben elmegy egy órára mást csinálni, aztán meg nem nézi meg, mit írtak közben :)

Szerintem aki le akarja szedni, az magától is megtalálja, nem kell külön promotálni (szól a Stargate rajongó felem: ne reklámozzuk a sz*rt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így jár az, aki elkezd kommentet írni, csak közben elmegy egy órára mást csinálni, aztán meg nem nézi meg, mit írtak közben :D

Szerintem aki le akarja szedni, az magától is megtalálja, nem kell külön promotálni (szól a Stargate rajongó felem: ne reklámozzuk a sz*rt).

Nyílván én sem szedném le soha ezt a sz-rt. Akkor elgondolkoznék rajta ha szokásos minőségben lenne felirattal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tartottam egy kis utó április elsejét. :)
Amúgy ez az ha nem hitt volna nekem valaki. :D

 

hsz.jpg

 

---------------------

 

Peszifikék a mostani részhez összekapták magukat. Az utolsó hét-nyolc percet kivéve a harcmezőn játszódik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.